Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani utrechti terrortámad...

A mostani utrechti terrortámadás hatására csökkenni fog Sargentini és a zöldek támogatása, befolyása Hollandiában, vagy nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Ahogyan hallottam, nagy port vert fel, még az iskolákat is bezárták egy időre, sokan munkába sem mentek, vagyis alaposan megrengette a hollandokat a terrorakció, de szerintetek a politilában is várható ennek valamilyen hatása?

2019. márc. 19. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
0%

"A kvótát pedig igenis erőltetik és nem a használható embereket lőcsölnék ránk, hanem az olyanokat, akik nekik sem kellenek."


Nincs semmi kvóta. Amelyik ország befogadott menekülteket az önkéntes alapon tette. Az pedig végkép hülyék terjesztik hogy olyanokat küldenének Magyarországra akik senkinek nem kellenek. Retardált birkák hiszik csak ezt el. Ne vedd magadra de ez a véleményem.


"Azért mindennap több tucat potenciális gyilkos jön nap, mint nap."


Magyarországon is történik vagy 150-200 gyilkosság évente. A magyar emberektől nem rettegsz?



"Ennek mi köze van a felvetett témához? Nem azt kértem, hogy minősítsd a kormányt, vagy bizonyos magyarországi állapotokat, hanem..."


Te kérdeztél vissza, most meg az a baj hogy válaszoltam? :)


"Minek tetted? Te oktatsz itt ki engem? Én nem szoktam nézni."


Dehogynem nézed. Azt böfögöd itt vissza.



"Ebből az következik, hogy miniszoknya volt a nőn, vagy valamilyen kivágott blúz és begerjedt a fanatikus muszlim gyilkos."


Egy retardált fideszbirka számára lehet ez következik ebből, de egy átlag intelligenciával rendelkező ember nem von le ilyen következtetést.

2019. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező, emelem a kalapom a türelmed előtt!


Én már feladtam volna, mert a butasággal, ha az még erőszakossággal is párosul nincs mit kezdeni."


Köszönöm az elismerést, de engem nem zavar különösképpen, ha valaki a saját kulturálatlanságát bizonyítja olyan megfogalmazással, ami csak rá vethet rossz fényt. Ami normálisnak tűnő érve volt, azt megválaszoltam.


"Nincs semmi kvóta. Amelyik ország befogadott menekülteket az önkéntes alapon tette. Az pedig végkép hülyék terjesztik hogy olyanokat küldenének Magyarországra akik senkinek nem kellenek. "


Persze, egyenlőre nincs, mert szerencsére leszavazták, a Fidesz harcos kiállásának köszönhetően.

Nem gondolnám, hogy a terroristagyanús egyénekhez annyira ragaszkodnának, nyilván a szélsőséges fanatikusokat küldenék hozzánk, ha módjuk lenne rá, vagy a mindenre alkalmatlan éhenkórászokat, akiket saját törvényeik miatt nem tudnak kitoloncolni.


"Magyarországon is történik vagy 150-200 gyilkosság évente. A magyar emberektől nem rettegsz?"


Te állandóan összevissza beszélsz mindenfélét, ami nem tartozik a kérdéshez, bocsáss meg, de nem tudod megérteni, miről van szó?

Hm, te beszélsz intelligenciáról?

Ha érdekel, mégis válaszolok és megpróbálom valahogy a kérdéshez illeszteni a mellébeszélésedet: félek a magyar gyilkosoktól is, de az nem semmivel sem javítja a helyzetet, ha kétszer, vagy többször annyi gyilkossal kell szembenézni. A magyar kriminalisztikának jelenleg nincs köze többnyire a bevándorláshoz, illetve annyiban, hogy sok száz évvel ezelőtt beengedtek őseink egy népcsoportot, akik azóta sem integrálódtak, mert az bizonyos esetekben nem lehetséges, például ha nem is akarnak beilleszkedni és tele vannak velük a börtönök.

Itt már nincs hely a friss migránsbűnözőknek, ahogy az osztrákoknál kiderült, hogy 55% bevándorló a börtöneik lakóinak, nálunk nem férnének el.


"Egy retardált fideszbirka számára lehet ez következik ebből, de egy átlag intelligenciával rendelkező ember nem von le ilyen következtetést."


Eddig nem voltam Fideszes, de lassan azt csinálsz belőlem.

A következtetés meg szerintem pontosan az az átlagemberek számára, amit én írtam, de nem mindenki jut el idáig, azt megértem, nincs ezzel baj, bizonyára te hallatlanul kulturált vagy és zseniális, amint azt a bámulatos érvelésed stílusa bizonyítja.

Élvezettel olvasom csodálatos és rendkívül korrekt szavaidat, amivel bizonyítod a vitakultúrádat.

2019. márc. 21. 12:48
 33/67 anonim ***** válasza:
19%
Én itt élek. Nem terrortámadás volt, hanem vendetta. Aki megpróbált segíteni a nőn, azt is lelőtte a férfi. Igen, ez tényleg nagyon beteg dolog, de nem terrortámadás. Egyébként szuper, hogy Magyarországon mindenki mindent megtud a napi "Migráncs hírekből", amiből általában semmi sem igaz vagy erősen ferdítve van előadva. 😕
2019. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy be kellene már fejezni ezt! Folyamatosan megy, hogy mi "Keresztény állam" vagyunk. Miben nyilvánul ez meg? Amit művel a kormány, az hol van benne a Bibliában? Egyáltalán a lakosság hány százaléka jár rendszeresen templomba? Magunk mellett kellene kiállni, erősíti az egyházat, úgy élni, ahogy egy a kereszténynek illene. Hol van ez? Na akkor meg ne lovagolnak a kereszténységen meg mikor min. Ne használják fel, ha még véletlenül sem keresztények. Mert biztos nem ülnek heti minimum 2x a templomban + biblia órákon a "nagy keresztény vezetőink". Merthogy ez a gondolkodás keresztény. Ez a hozzáállás.


Sajnos mi szorulunk segítségre, nem a hollandok. Én itt élek és hihetetlenül remek minden. Hogy Magyarországon valaha lesz e ilyen rend? Erősen kétlem...


A média valami oltári módon hülyére vesz benneteket. Mondjuk nem véletlen, minden a jelenlegi kormány kezén van. Én pedig bíztam bennük. Évekig. De aztán idejöttem és kinyílt a szemem. Hogy az, amit a tv összehordott, r_hadt nagy hazugság volt (és mai napig az), félelemkeltés. És ne mondd hogy nem így van, mert nem te élsz itt. Nehogy a híradó mondja meg nekem, hogy mi folyik körülöttem.


Az volna a szép ha kivágnák Magyarországot az EUból. Újra felállítanák a határokat, s mikor mennél Ausztriába, vagy bárhová, visszaküldenének a p_csába, mondván maradj otthon a s__geden, ha annyira félsz. Vagy ha mégis kijutnál, jól megrúgdosnának azért mert magyar vagy, mert folyamatosan okoskodsz azokkal kapcsolatban, akiknek nem jársz a cipőjében.


Ha rám hallgattok, bezárkóztok a házba és elbújtok az ágy alá. Az a biztos! Mert idén a Mikulás helyet a Miguráncs fog meglátogatni benneteket. 😂🤣

2019. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
23%

"Persze, egyenlőre nincs, mert szerencsére leszavazták, a Fidesz harcos kiállásának köszönhetően."


Aha persze :) A fideszt és Orbánt kiröhögik az EU parlamentben.



"Nem gondolnám, hogy a terroristagyanús egyénekhez annyira ragaszkodnának, nyilván a szélsőséges fanatikusokat küldenék hozzánk, ha módjuk lenne rá, vagy a mindenre alkalmatlan éhenkórászokat, akiket saját törvényeik miatt nem tudnak kitoloncolni."


Tipikus hazugság. Akiről ilyet feltételeznek és bebizonyosodik lecsukják vagy kiutasítják.



"sok száz évvel ezelőtt beengedtek őseink egy népcsoportot, akik azóta sem integrálódtak, mert az bizonyos esetekben nem lehetséges, például ha nem is akarnak beilleszkedni és tele vannak velük a börtönök."


Ez elsősorban a többségi társadalom hibája.



"Eddig nem voltam Fideszes, de lassan azt csinálsz belőlem."


Vérbeli fideszbirka vagy.



"A következtetés meg szerintem pontosan az az átlagemberek számára, amit én írtam, de nem mindenki jut el idáig, azt megértem, nincs ezzel baj, bizonyára te hallatlanul kulturált vagy és zseniális, amint azt a bámulatos érvelésed stílusa bizonyítja."


A 33-as válaszoló azt írja ott él és tudja hogy nem terrortámadás volt, hanem vendetta. Szóval retardált fideszbirka vagy kérdező.

2019. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

A keresztény kultúrkörben benne van a tolerancia fogalma, a sonkás szendvics és a pohár sör, de az ilyen szokásokon kívül az is, hogy minden nő úgy öltözik, ahogyan kedve tartja és szabadon választhatja szexuális partnerét, nem zárják börtönbe érte.

Nem csak a vallásosak tartoznak bele, hanem minden és mindenki, kezdve a törvényhozástól, amely a római jogra épül és történelmi hagyományai vannak, mint mindennek, amit eszükben sincs akceptálni a bevándorlóknak.

Az igaz, hogy hazánkban az anyagi lehetőségek európai mércével nem a legjobbak, ennek történelmi okai vannak, de félelemre a hollandoknak volt okuk, akik bezárták az iskolákat és még az utcára sem mertek egy darabig kimenni, szegények, bár az ágy alá aligha bújtak, de a félelemre minden okuk sajnos meg is volt.


Az utána jövő válaszadónak minden észrevételét már megcáfoltam, a stílusa miatt nem alacsonyodom le a vele való párbeszédre, mert mindennek van határa és úgysem mond semmi értelmeset.

2019. márc. 21. 16:26
 37/67 anonim ***** válasza:
0%

"Cáfolnám".. micsoda komolyan kifejtett érvelés. Ez van, minden szó igaz ezért nem tudsz cáfolni.


Akkor csak azt mond meg nekem, ha az EU olyan rossz, miért kap olyan összegeket Magyarország az EUtól és hova teszi azt? Sokkal de sokkal többet mint Hollandia vagy Belgium. És ezt manapság már szóvá is teszik. Nem kell hülyének nézni őket, átlátják, hogy csak a lehúzás megy. Pénz kell, szabályok nem. Mikor beléptek, akkor bele kellett egyezni nagyon sok mindenbe. Alláírták. A bevándorlàs politika is benne volt. Most meg felrúgják, de a milliárdokat meg lenyúlják. Azt nem mondják, hogy az sem kell.

2019. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ez az egyetlen ilyen eset itt. Az pedig hogy bezártak mindent természetes. A rendőrség nagyon odafigyel mindenre.


A politika egy zakkant csávó miatt nem fog megváltozni. Még szerencse, hogy Magyarországon "nincsenek" eszementek. Mindenki teljesen beszámítható. Ugye?

2019. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

Már megint ez a mellébeszélés...

Ti mindig másról beszéltek, mint amiről kérdeznek?

Aztán meg ha Magyarországon akadnak bűnözők, vagy beszámíthatatlan emberek, az miért jó, ha növeljük a számukat, ha többször annyian lesznek, vagy lennének? Mi ebben a logika?


Azt sem értem, hogy jön a hollandiai terrorhoz hazánk uniós támogatása?

Megmagyaráznád?

2019. márc. 21. 17:19
 40/67 anonim ***** válasza:
100%

Látom egyesek még nem fogták fel, hogy az index is megírta, valószínűleg a holland hatóságok terrorcselekménynek fogják minősíteni a történtet. Nem értem mire megy ki a még mindig tartó folyamatos témaoffolás.

Kezdem látni, hogy ellenzékiek zöme tényleg ilyen primitív gyökér lehet.

2019. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!