Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek attól, hogyha...

Nem féltek attól, hogyha egyszer megbetegedtek, akkor a magyar egészségügyre lennétek utalva?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már feltették párszor.
2019. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 árokpart ***** válasza:
100%
Nem túl régen voltam egy hetet bent. Az ellátásban nagyon pozitívan csalódtam, az orvosok és nővérek mind szakmai tudásban, mind kedvességben maximálisan a toppon voltak. Ami miatt újra nagyon félnék, hogy ha esetleg netán újra bent fognának a következő vizsgálatkor az az, hogy szinte az ember majdnem olyan odabent mintha fogoly lenne. Gyakorlatilag az ember úgy érzi, hogy ha átöltözik pizsamába akkor ő bizony már nem civil, szabad ember. A kapcsolattartási szabályok, körülmények is hasonlóak mint egy BV intézetben, annyi különbséggel, hogy mindennap reggeltől, estig van a látogatási idő, de egyébként sajnos hasonló. Legalábbis én ezt éreztem.
2019. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

"3 éve végigkísértem egy családtagom a súlyos betegsegtől a végéig a magyar eüben. Gyakorlatilag pánikrohamaim voltak tőle jódarabig hogy velem is simán megtörténhet az a horror. És 90%ban ennek az "élménynek" köszönhető az ellenzéki beállítottságom."


tyű ha még tudnád, hogy daliás ellenzéki időkben ennél csak rosszabb volt

2019. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Én annyira nem félek magam miatt, mert jövőre elköltözöm. Az itthon maradt családtagok miatt viszont igen.
2019. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
De igen, rosszabb volt betegnek lenni a kórházban mint maga a betegség.
2019. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem túl gyakran, de előfordul a családban ilyesmi. Vidéken élünk, nekem a média híradásaiból leszűrve az a tapasztalatom, hogy ha igazán félni kell ettől valahol, az a fővárosban van. A vidéki intézmények jobb állapotúak, viszonylag jól felszereltek, és ott is nagyon lelkiismeretes emberek dolgoznak, akik a maximumon túl is azon vannak, hogy minél előbb gyógyultan mehess haza.


Persze nincs itt a kánaán, ott is komoly problémák vannak, az egész rendszer pengeélen táncol, de - biztos az én szerencsém - én még sem betegként, sem látogatóként nem tapasztaltam meg azt a rettenetet, amiket a híradásokban olvasni/látni lehet.

2019. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
De!
2019. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!