Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely 2024-ig...

Karácsony Gergely 2024-ig foglalt, mert főpolgármester lett. Ki a legesélyesebb arra hogy 2022-ben közös ellenzéki miniszterelnök jelölt legyen?

Figyelt kérdés
Gyurcsányt nem jelölik szerintem, mert tőle okádnak az emberek sajnos. Bár ő az aki jelenleg a legesélyesebbnek mondható és a legalkalmasabb, rajta kívül egy olyan ellenzéki politikust se ismerek akire azt mondanám hogy alkalmas miniszterelnöknek.
2019. okt. 17. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Mesterházyt esetleg nem akarjátok előásni? Vagy a Botkalacit? Van még pár egyszer már elbuktunk lehetőség. 2022 ben is a maradék szemetet fogják összeszedni? Szép jövő.
2019. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Szanyi Tibi? Senki?
2019. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez a közös ellenzéki maszlag sikeres lehetett az önkormányzati és a főpolgármester választáson,de a kormányváltáshoz mindenekelőtt egy vállalható ellenzéki pártra van szükség amely mögé fel tudnak szórakozni a kormányváltó tömegek.szóval egy kicsit előreszaladtál a kérdéseddel.
2019. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem Fekete-Győr a tutti befutó.
2019. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Semmi önkritikájuk nincs azoknak akik még tudatában is vannak annak hogy a "kisebbik rosszra" szavaznak? Még az agymosott Fidesz hívőknél is rosszabbak. Mert ők tudatosan döntenek a rossz mellett! Kisebbik rossz = rossz, nagyobbik rossz = rossz.

Ahogy írta vaz #5ös kommentelő: miért nem lehet már végre jó jelöltre szavazni?


Vagy jó programra?

Pl. Sétáló Budapest?

2019. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Alex Fly ***** válasza:

Az eddig felsoroltak között is van pár esélyes név... És még lenne pár ötletem.

Érdekesb hogy az viszont senkinek nem jutott eszébe, hogy ne egy pártemberb hanem pártonkívüli szakértő vezesse az országot... Pedig már erre is volt példa.

2019. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Remélem Gyurcsány lesz az, mert ő minden idők legjobb magyar miniszterelnöke. Az ő vezetése alatt nőttek a nettó fizetések, csökkentek az árak és az adók. Az adócsökkentés kormánya volt! Remélem Karácsony Gergely állít egy Gyurcsány szobrot aranyból a Hősök terén.
2019. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A 17 es nyert.őt felülmúlni trollkodásban lehetetlen.
2019. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszban írtam pártokon kívüli személyeket. Igaz ők politizáltak vagy politizálnak valamilyen szinten, de függetlennek tartom őket. Nekik azért már van politikai tapasztalatuk, ami egy miniszterelnökséghez nem árthat.

Ha már elmegyünk teljesen civil irányba, akinek semmi politikai tapasztalata nincs akkor lehetne Hajós András, Alfölfi Róbert, Kepes András, Rubik Ernő, Fábry Sándor. Puzsérnak van erre egy jó listája amúgy.

2019. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Alföldi?egy meleget tennél miniszterelnöknek?Fábry nem tudom hogy jutott eszedbe.beszálltál a trollversenybe?
2019. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!