Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdemi érvet lehet...

Milyen érdemi érvet lehet felhozni a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés

Mert az halljuk, hogy egyesek igencsak szidják a mostani kormányt de semmilyen érvvel nem tudják alátámasztani az állításukat. Én nem tapasztalom, hogy olyan rossz lenne az helyzet. Én is és a környezetemben is mindenki jól él pedig nem vagyunk gazdagok. Van pl egy plazma tv- m. Nem azért de Gyurcsányék alatt szerintetek lehetett volna bárkinek is ilyenje?


Továbbra is gondolom, hogy hazánkban sokkal normálisabb az élet mint Nyugaton. Nem érdekel a jó életszínvonal, nekem elég csupán annyi, hogy kimerek menni az utcára és nem késelnek meg a migránsok. Nyugaton a migránsok tetteit eltusolják, aki az M1-et nevezi propaganda tv-nek az nem tudja, hogy tőlünk Nyugatra milyen mértékben ferdítenek a médiák.

A nyugati társadalmak eközben azzal vannak elfoglalva, hogy bevezessék a 67-edik társadalmi nemet. Kinek kell ez?


Én örülök, hogy inkább egy keresztény-konzervatív országban ahol noha van korrupció de őszintén az mikor nem volt?

De legalább nemzeti párt vezeti az országot akiknek fontos a magyarság, a kereszténység, a család, a hagyományok stb.


Most gondoljatok bele mi lenne ha liberál-kommunista összeborulás jutna hatalomra? Elárasztanák migránsokkal a hazánkat? Ki szeretné ezt? Mellesleg már bebizonyították, hogy alkalmatlanok a kormányzásra. Uszítottak a határon túli honfitársaink ellen, szemeket lövettek Budapest utcáin, csőd szélére vitték az országot. Ilyenek kezébe adnátok hatalmat?


Ami meg Karácsonyt illeti, nos a fővárosiak most megtudják, hogy milyen az ha valóban élhetetlen egy város.

Lackner Csabáról pedig kiderült, hogy kokainozott. Nem akarok ilyeneket a hatalom közelében látni.



2019. okt. 28. 15:08
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem-e valami NER-lovag gyereke vagy? Ha az én szüleimet is milliárdosok lennének az orbáni közbeszerzések miatt és biztosítva lenne az életem, én is nyomatnám a propagandaszöveget, függetlenül attól, hogy belül mit gondolok🤔 Bár, névtelenül mernék őszintén nyilatkozni, de te névtelenül is így írsz. Szóval tényleg elhiszed a KESMA hazugságait. Egyszerűen nem értelek.

***********************

*A lényeg következik:

*Következő kettő dolgot ajánlom figyelmedbe:

* [link]

* [link]

***********************

Hogy egyébként szakmailag s egyéb szempontokból milyen problémáim vannak a kormánnyal és annak tagjaival (egypárti alkotmány, Elios-ügy, Videoton-magánrepülő, Európai Ügyészséghez való csatlakozás ellen kézzel-lábbal harc, amivel a te általad is beismert korrupciót maguk is beismerik, kicsit is kritikusabb újságíróknak nem nyilatkozás, sok-sok más dolog, amiket már előttem sokan kifejtettek), nem fogom kifejteni, hiszen már sokan megtették.

S ahogy vannak, akik szeretnék, hogy örökre maradjon az Orbán-rezsim, vannak olyanok is, akik most is gázkamrába akarják tenni az összes zsidót vagy cigányt és éheztetni akarják a háború elől menekülő szír, afgán családokat de még a kisgyerekeket is. (Sajnos, a szerb határnál most is ez történik, aminek gondolom, lelkesen tapsolsz, Gruevszki bűnöző befogadására pedig gondolom legyintesz.) Nem fogok velük vitatkozni, egyszerűen hiányzik belőlük (belőled is?) az emberség, felesleges. Van a társadalomnak (világszerte is) egy menthetetlen 2-3%-a, akiket kénytelen vagyok elengedni. És van egy 30-40%, akikhez csak a KESMA-média jut el, őket őszinte beszélgetések után talán meg lehet győzni. Remélem, előbb-utóbb te is rájössz, hogy ezek a ballibák talán nem olyan hülyék. 2010-ben egyébként nagyon örültem még a kormányváltásnak. 1-2 év alatt örömöm szertefoszlott. 23/f off: hiszek Istenben s néha imádkozom is/olvasok Bibliát, bár templomba nem járok, az aranydíszes római katolikus szertartásokat képmutatásnak tartom.

2019. okt. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
49%

#8-asnak: "Lackner Csaba kokainozott. Ok."


Nem, nemcsak a kokain. Volt ott valami olyan szöveg is, hogy aki képviselőként egy év alatt nem tesz el 100 milliót, az hülye. De látom ezzel nincs bajotok, mint ahogy Wittinghoff k#rvázása, meg Karácsony hangfelvétele is más megítélés alá esik. Bezzeg a fidesz... Biztos én vagyok az elvakult fideszes, ha nagyobb problémának tartom azt, hogy Kispesten képviselőnként egy év alatt 100 milliót eltesznek, mint az, hogy Borkai félrelép egy prostival. Meg az jobban zavar, hogy Zuglót úgy fogja irányítani a horváth csaba, hogy az egyetlen "pozitív" tulajdonsága annyi, hogy legalább tudja mennyit kell lopni ahhoz hogy a börtönt megússza...


Miért veszitek fel a szemellenzőt? Miért játsszátok a hülyét sokadjára is? Miért van az hogy az egyik gennyes ügyre ujjal mutogattok felháborodva, a másikról meg legszívesebben tudomást sem vennétek?


Az egészre nagy ívben tennék, ha nem azt látnám, hogy az egész álszent hisztériázásotok a hajtóereje annak, hogy gyurcsányék köre vissza tudjon patkánykodni a hatalom közelébe.


Újabb államcsődöt akartok? Újabb IMF gyámságot akartok? Görögországi sorsot akartok tragikus munkanélküliséggel meg gazdasággal? Újabb áron alul eladott-elcsalt állami vagyonokat akartok? Jól van, szavazzatok az ellenzékre! Hajrá! Aztán ha mondjuk 6-8 év múlva újfent megszorításokat vezetnek be, meg újra rendszeresen emelik a rezsiárakat, hogy az energiaszektor új külföldi tulajdonosai jól járjanak vele, majd akkor jusson eszedbe, hogy tényleg érdemes volt csak a borkai video, a mészáros lölö féle sztorik alapján (félinformációk alapján felépített utálattól vezérelve) döntést hozni egy választáson.



(Lábjegyzet azoknak, akiknek gond van a hosszú távú memóriájával:

- a válság 2008 őszén ért el hozzánk, ehhez képest nálunk már 2006-tól kezdve megszorítások voltak, 2005-től kezdve romló GDP adatok, úgy hogy még románia gazdasága is szárnyalt

- ha azt gondoljátok, hogy egy ellenzéki siker után 2022-ben fletó és körei önként átengedik az országvezetést a momentumnak vagy a jobbiknak, akkor menthetetlenül naivak vagytok...)

2019. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
40%

"vannak olyanok is, akik most is gázkamrába akarják tenni az összes zsidót vagy cigányt"


Igen, őket úgy hívják hogy Jobbik, akikkel végül csak sikerült összefognia a legendásan antirasszista, náciellenes baloldalnak... Gratulálok!


Lehet, hogy sokan kiváltak már a jobbikból, de az a szomorú igazság, hogy még mindig a párt tagja az a gyökér, aki beleköpött a duna parti cipők emlékműbe, a pártelnök meg kart lendít az esküvőjén. De ezzel most nincs bajotok, amíg a jobbik szavazói szállítják a voksokat.


És komolyan, mindezek után ti beszéltek nácikról meg rasszizmusról?

2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
26%

"éheztetni akarják a háború elől menekülő szír, afgán családokat de még a kisgyerekeket is"


ki éhezteti őket te szerencsétlen? mert ezt írta az index?

milyen háború elől menekülnek az unióig? hol, melyik szomszédos országban van háború szerinted, hogy Magyarország déli határáig menekülnek?

2019. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
56%

32# Borkai kapcsán szerinted tényleg az a baja az ellenzéknek, hogy félrelépett? A lőtéri kutyát sem érdekli. Persze ironikus, miután büszke a keresztény értékekre, de nem ez a lényeg.

A fia nem létező cégtől kap évek óta havi 1 millát. 700 ezres táskában jár és több tíz milliós autókkal.

A lányának belvárosi lakása volt, már a huszonévei legelején.

A felesége minden évben a Maldívokon nyaral, úgy, hogy tanárként jó, ha 200 ezret keres.

A prostik, akikkel "félrelépett" ahogy írod nagy összegű eu-s támogatást nyertek, úgy, hogy buták mint a tök. Emellett a yachtos buli legalább 15 millió volt.

Miközben az átlag ember alig bírja kifizetni az albérletét, Borkai és köre teljes luxusban élnek. Feltehetően eu-s és közpénzből.

Nyilvános a polgármesteri fizetése és az olimpiai járadéka.

Lehetetlen ezekből akkora lábon élni, mint fentebb írtam.


És igen, ellenzékiként azt is elitelem, ha egy ellenzéki képviselő csinálja ugyanezt. Ti viszont mentegetitek a fideszeseket, csak az ellenzék lopása zavar. Pedig mindkét oldalról el kéne takarítani az ilyen alakokat és vagyonelkobzást tenni.

Senki se gazdagodjon meg közpénzből. Tök mindegy melyik párt tagja.

2019. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
#34: Szerbia nem biztonságos ország. Az EU országaihoz képest semmiképpen sem. Hogy Orbánbarát szerint az, az az ő egyéni szociális problémája. Másfelől, vannak olyan külföldi, ázsiai polgárok, akik orvosok, vagy egyéb szempontból műveltek, és szükség van rájuk az EU-s (és a magyar!) munkaerőpiacon - ugyanis a tehetségesebb magyarok az éhbérek és toxikus közhangulat (amelynek az építésében ti is erősen részt vesztek - s ami még szomorúbb, a "keresztény" gyűlölködő kormány is) miatt elmenekülnek innen Nyugat-Európába, USA-ba, Skandináv államokba és egyéb helyekre. Ha 2022-ben nem lesz kormányváltás, én is 100%-os bizonysággal elhúzok innen, pedig programozó vagyok és 2 év múlva befejezem a mérnökinformatikus szakot, tehát megélhetési problémám itt se lenne.
2019. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
70%
Minden politikusnál, aki közpénzekkel dolgozik, kötelezővé tenném az évenkénti vagyonosodási vizsgálatot, méghozzá előre bejelentett időpont nélkül, random módon. Ha jelentős összeggel (nyilván nem pár tízezer forint) nem tud hitelt érdemlően elszámolni, automatikusan elvenni a mandátumát, mélyebb vizsgálatot elrendelni, ha pedig bebizonyosodik, hogy akár egy fillért is saját célra használt a közpénzből, akkor teljes vagyonelkobzás és a közügyektől való örökös eltiltás. Egy dobásuk lenne.
2019. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Ja, meg mégvalami: ha annyira biztonságos Szerbia, és szegény Gruevszkit tényleg ilyen csúnya piszkos mocskos koncepcióperben ítélték el, akkor miért nem az országához legközelebbi biztonságos országban kért menedékjogot? Pl. Szerbiában? Miért ide csempészte a magyar diplomácia? Tegyük fel, hogy Szerbia mégsem olyan biztonságos és biztos a "mocskos ballib szoci Gruevszkit börtönbe küldő Macedóniával le van bratyizva". Akkor miért nem mondta az EU azt, hogy valamelyik EU-s államban - akár Romániában, Szlovákiában, vagy akár Franciaországban, Németországban vagy Hollandiában rendkívüli menedékjogot kap, mert a csúnya macedón elfogult bíróság ártatlanul elítélte? Vagy miért nem vizsgálja ki az ügyét részletesen a Hágai Büntetőbíróság, aztán, ha ott ártatlannakt találják, akkor már merném nyugodt szívvel mondani, hogy jó, nem követett el semmit. Csak ti is tudjátok, hogy ez nem igaz, csak a bűnöző bratyiknak kimenekítjük a popsiját az igazság elől.
2019. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
51%
egyetlen linket, hivatalos állásfoglalást tegyél már be, hogy mire alapozod, hogy szerbia nem biztonságos ország. az nem érv, hogy hasadra ütsz és leírod hogy nem biztonságos. háború van ott most? vagy szerbia előtti országokban, amiken keresztül kellett jönniük a migránsoknak, mire Röszkéhez értek? miről beszélsz?
2019. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
38%
a borkai féle pofátlanságok ellenére a fidesz még mindig kategóriákkal jobban irányítja az országot, mint az az alternatíva, amire most lecserélnétek az országvezetést. Ezt írtam, hogy elmentek szavazni mert rohadtul utáltok valakit, de közben el sem gondolkodtok hogy a másik oldalnak milyen dolgaik vannak, hogy mit műveltek az ország élén. A borkai ilyen-olyan botrányaiból nem következik automatikusan, hogy a baloldali országvezetés jobb lenne.
2019. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!