Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdemi érvet lehet...

Milyen érdemi érvet lehet felhozni a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés

Mert az halljuk, hogy egyesek igencsak szidják a mostani kormányt de semmilyen érvvel nem tudják alátámasztani az állításukat. Én nem tapasztalom, hogy olyan rossz lenne az helyzet. Én is és a környezetemben is mindenki jól él pedig nem vagyunk gazdagok. Van pl egy plazma tv- m. Nem azért de Gyurcsányék alatt szerintetek lehetett volna bárkinek is ilyenje?


Továbbra is gondolom, hogy hazánkban sokkal normálisabb az élet mint Nyugaton. Nem érdekel a jó életszínvonal, nekem elég csupán annyi, hogy kimerek menni az utcára és nem késelnek meg a migránsok. Nyugaton a migránsok tetteit eltusolják, aki az M1-et nevezi propaganda tv-nek az nem tudja, hogy tőlünk Nyugatra milyen mértékben ferdítenek a médiák.

A nyugati társadalmak eközben azzal vannak elfoglalva, hogy bevezessék a 67-edik társadalmi nemet. Kinek kell ez?


Én örülök, hogy inkább egy keresztény-konzervatív országban ahol noha van korrupció de őszintén az mikor nem volt?

De legalább nemzeti párt vezeti az országot akiknek fontos a magyarság, a kereszténység, a család, a hagyományok stb.


Most gondoljatok bele mi lenne ha liberál-kommunista összeborulás jutna hatalomra? Elárasztanák migránsokkal a hazánkat? Ki szeretné ezt? Mellesleg már bebizonyították, hogy alkalmatlanok a kormányzásra. Uszítottak a határon túli honfitársaink ellen, szemeket lövettek Budapest utcáin, csőd szélére vitték az országot. Ilyenek kezébe adnátok hatalmat?


Ami meg Karácsonyt illeti, nos a fővárosiak most megtudják, hogy milyen az ha valóban élhetetlen egy város.

Lackner Csabáról pedig kiderült, hogy kokainozott. Nem akarok ilyeneket a hatalom közelében látni.



2019. okt. 28. 15:08
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
51%

#38: [link]


Nem kapnak Szerbiában megfelelő támogatást, ellátást, nem alkalmas Szerbia minden tekintetben a menekültek befogadására. Persze mindjárt jön az ultimate kifogás, az Unicef is biztos egy hiteltelen Soros-szervezet, ezzel kapcsolatban már korábban linkeltem egy index.hu -s cikket (természetesen nyilvánvalóan ők is csak hazugságokat írnak, bezzeg az Origo hiteles a mindennapi uszításaival és karaktergyilkosságaival a szerző nélküli cikkeiben).


A Momentumot pedig ne keverd össze Gyurcsány Ferenccel - aki valóban követett el hibákat, de messze nem olyan kaliberűeket, mint a jelenlegi vezetés. Ha nem mentek volna el forintszázmilliárdok felesleges látszatberuházásokra, csoda történhetett volna ebben az országban. Ehelyett Szlovákia, Lengyelország és Csehország elhúzott előttünk, Romániában pedig már több ágazatban megelőzték a bérek a magyar béreket. Bár van, hogy "csak" vásárlóerőben, tehát maga a polgár bevétele EUR-ra átváltva kevesebb, de mégis több dolgot tud vásárolni az egyhavi fizetéséből.


A "rezsicsökkentést" meg fel ne hozzátok, ha nem lennének hatósági árasak a közüzemi szolgáltatások, most kevesebbe kerülnének, mert ezeknek csökkent a világpiaci ára.


Bajnai eltörölte a 13. havi nyugdíjat, cserébe bevezette, hogy 3,5% feletti gazdasági növekedés helyett kapnak nyugdíjprémiumot. Orbánék pedig propagálják, hogy hogy megbecsülik a nyugdíjasokat, miközben az elődjük által alkotott jogszabály szerint cselekednek, ami kutya kötelességük. Vagy magasztaljuk őket, csak mert nem törölték el ezt? Ha annyira hasít a magyar gazdaság, akkor nem feltétlen épp csak az infláció mértékével lehetne emelni a nyugdíjakat, illetve lenne keret 13. havi nyugdíjra is, nem? Helyette épülnek a stadionok meg a senki által se használt felcsúti kisvasút. Mindegy, szavazz rájuk, remélem, kapsz egy pártucatmilliárdos közbeszerzést, akkor teljesen meg is foglak érteni.

2019. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
39%
a jobbikkal való összeborulás gondolom kényes téma baloséknál, cca 20 évig fasisztázzátok a fideszt, meg hogy biztos ők hozták létre a jobbikot, erre mit ad isten pont a baloldal áll össze a jobbikkal LOL :D
2019. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
27%

"Nem kapnak Szerbiában megfelelő támogatást, ellátást, nem alkalmas Szerbia minden tekintetben a menekültek befogadására"

Gondolom azt hiába is magyaráznám neked, hogy ezen elsősorban SZERBIÁNAK kéne változtatnia, és ettől még nem kötelességünk minden jöttmentet beengedni...


"A Momentumot pedig ne keverd össze Gyurcsány Ferenccel - aki valóban követett el hibákat, de messze nem olyan kaliberűeket, mint a jelenlegi vezetés"

Valóban? itt egy remek cikk fletó teljesítményéről, a kedvenc híroldalatokról :D

[link]


"Ehelyett Szlovákia, Lengyelország és Csehország elhúzott előttünk, Romániában pedig már több ágazatban megelőzték a bérek a magyar béreket."

Csúsztatsz, ezek az országok fletó idején húztak el szélsebesen. A román bérekről meg annyit, hogy nem értem akkor miért ők jönnek ide dolgozni és nem fordítva. mutass már nekem egyetlen embert, aki Magyarországról jár át hozzájuk dolgozni.


Az áram ára szerinted világpiaci ár? LOL az megvan, hogy az áram egy részét importálnunk kell, másik részét pakson állítjuk elő magunknak?

2019. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
60%
#41-esnek: Ha egy ország nem alkalmas, nem megfelelő, az nem egyenlő azzal hogy nem biztonságos. de szép csúsztatás volt, gratula!
2019. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
41%
#43, alapvető szövegértési problémáid vannak. Összességében beszéltem közüzemi szolgáltatásokról. A gázt például importáljuk. De érdekesek ezek a fityeszes válaszolók, kiforgatják az érveket, ráharapnak a kedvencre, amiben meg tudják pontosan, hogy nincs igazuk, mert Vezér el****ta, azon valahogy "átsiklanak", "nem veszik észre". XDD
2019. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
41%
A Jobbik gondolkodásmódja pedig az elmúlt években jelentősen változott, a náci része a Mi Hazánk Mozgalom nevet képviseli. A 2010 előtti Fidesz például nekem is egész szimpatikus, aztán túlhatalmat kaptak, és elgurult a gyógyszerük. A Fidesz eredetileg azt jelentette, "Fiatalok Demokrata Szövetsége". Segítsetek, hogyan segítenek ők a fiatalokon, magamtól nem megy rájönni. :( (ha nem szeretnék 3 gyerekes családot és babaváró hitelt felvenni meg CSOK-al élni) A CSOK-al egekbelövik a lakás- és albérletárakat, és pont azoknak lesz megfizethetetlen, akiknek tényleg szükségük lenne rá (pl. fiatal, akár egyedülálló vagy éppen meleg diplomások, egyetemisták, akik (még) nem szeretnének családot alapítani).
2019. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
41%

#43: "mutass már nekem egyetlen embert, aki Magyarországról jár át hozzájuk dolgozni."

Nézz szét a Google találatok között: [link]

Illetve ajánlom ezt, ez egy komplett riport: [link]

2019. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Illetve a KESMA lesorospropagandázta az átlátszót, itt: [link]


Aztán, miután kiderült, hogy a blog minden simliségre ugrik, pártállástól függetlenül, a szintén KESMA-féle Közmédia már hivatkozik rá: [link]


Jajj, de jó ez a kettős mércétek. :3

2019. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!