Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy amíg Chilében...

Hogy lehet, hogy amíg Chilében épp most kelt fel a nép a neoliberalizmus ellen, addig itt Magyarországon egyre népszerűbbek a neoliberális erők (pl. Momentum)?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 23:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Előbb meg kellene mondani, te mit értesz neoliberalizmus alatt, aztán vizsgálható, hogy ahhoz képest ki és mi népszerű. Kijelentéseid alapján azt gyanítom, neked nem az a neoliberalizmus, mint ami másoknak.
2019. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

A neoliberalizmus ami a gazdagoknak kedvez és növeli az egyenlőtlenségeket.A maga módján a Fidesz is neoliberális.

Persze az h gyenge az állami beavatkozás,de ebből pont hogy szarul járok.


Nem fizetős a felsőoktatás,én államira járok,kollégista vagyok és ösztöndíjat is kapok,nem tudom miről beszélsz

2019. okt. 31. 10:26
 13/27 ConnectCare ***** válasza:
100%
Nem beszólás, de valahol gázos amúgy, hogy egyetemistaként nem az van benned, hogy na majd te önerőből és a tudásodból leszel milliomos, hanem attól rettegsz, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, nem lesz esélyed a mások által megtermelt javakból segélyeződni.
2019. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én magasról szarok a karrierre
2019. okt. 31. 11:13
 15/27 anonim ***** válasza:

#15 "Én magasról szarok a karrierre"

Hát ez az! Tényleg nem érted hogy ez azt jelenti nem te akarsz megdolgozni a saját megélhetésedért, sikeredért, jólétedért hanem hogy elvárod másoktól hogy megteremtsék neked?

Egyetemistaként így indítani az életedet? És akkor belőletek kellene hogy legyenek a következő vezetői az országnak. Jaj nekünk!

2019. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mi már 35 órás munkahetet akarunk,mint Franciaországban
2019. okt. 31. 11:49
 17/27 anonim ***** válasza:
#17 Akarjad! Sok sikert hozzá! De mi köze ennek az előzőekhez?
2019. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát hogy ha neoliberalizmus lesz,akkor 12 órát kell majd naponta.

A munkavállalóknak semmi joga nem lesz,ha a Momentum nyer.Az állam magára hagyja a népet

2019. okt. 31. 12:00
 19/27 anonim ***** válasza:
#19 Ez butaság volt. Semmi köze egymáshoz a kettőnek.
2019. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Már hogyne lenne

Chilében is kitört a forradalom,ott is olysn rendszer volt,amilyet a Momentum akar

2019. okt. 31. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!