Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen hálátlanok az...

Miért ilyen hálátlanok az emberek?

Figyelt kérdés
A Fidesz visszarángatta a csőd széléről az országot gyurcsány után és jólétet teremtett. Az emberek most mégis a fidesz ellen szavaznak. Miért felejtik el hogy ki rakta rendbe az országot gyurcsány horrorkormányzása után? Ez a hála mindazok után amit a Fidesz tett a népért?
2019. nov. 12. 20:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
Én még krunplit is kaptam tőlük! Ma is sültkrumplit vacsoráltunk! Olyan jólét van, hogy na!
2019. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Vagy esetleg Gyurcsány, Soros, a migráncsok, EU, libsik, Coca Cola, IMF, Helsinki Bizottsag, Ali Baba, Frakk a macskák réme es mindenki mas hibaztatasa helyett el lehetne gondolkodni miert történt ez. Csak egy tipp.
2019. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%

Úgy érted, hogy az Mszp a kormányzásánaka utolsó évében visszarángatta az országot a csőd széléről, és azóta a fidesz meg mindent csak szétlop?

Oké, akkor nem szóltam.

2019. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Csak cserébe létrehoztak egy rendszert, amibe a szegények finanszíroznak mindent, egykulcsos adókat már rég visszavonták a környező országok mert rájöttek hogy hibás dolog, a magyar egykulcsós adó 2016-ba érte el azt a értéket, mint amikor megszüntették a többkulcsost.

Nem hálátlanságról van itt szó, hanem az hogy szeretnének haladni gyorsabban, az ellenzéken belül.

Meg az hogy a Fidesz tette rendbe kijelentés mutatja mennyire elvagy tévedve, a FIDESZ learatta a babérokat amit Bajnai csinált meg, 3 héttel hatalomra kerülésük után jöttek a külföld fele azzal hogy ők mennyire levitték az hiányt, ja persze 3 hét alatt mi?

A FIDESZ inkább csak konszodilálta a helyzetet és nem hagyta, hogy lefele íveljen az ország, a gazdaságpolitikájuk erősen arra épít szerintem, hogy az ország fejlődjön de úgy ahogy ők jónak látják, elég sok adóbevételük van, azon belül a szegények adói elsöprőek, a legfejlettebb országoknál se gyakori az ilyesfajta adóteher, közbe kiadások terén az oktatásba egyedül a felsőoktatás az ami megfelel a helyi normáknak finanszirozás terén, az egészségügyre minden szomszédos ország többet költ tudtommal.

2019. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
5%

#3


És ki jutatta oda?


Visszarángatta?

Ilyen áron még én is visszarángadtam volna.


[link]

2019. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy ebből a lufitokból már kiment a levegő régen. Már mindenki tudja, hogy nem volt csődkormányzás, ha azt a Fideszéhez mérjük, sőt akkor volt egy válság is és még azzal együtt sem! Kifejezett sikerkormányzást láthattunk 2010 előtt, mindegy milyen területre tekintünk. Forint árfolyam, üzemanyag ára, rezsi, nyugdíjak, életszínvonal, régiós helyezés, egészségügy, oktatás, korrupció, tökmindegy. A Fideszt mindent még lentebb tudott rohasztani, csak mindezt közpénzes milliárdos marketinggel pofátlanul sikernek adja elő.
2019. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

#6

Sikerkormányzás? 🤣🤣🤣


Legalabb vedd a fáradtsagot h utana nézel annak amivel kapcsolatban tudatlan vagy, vagy ami mégroszabb, hazudsz.


Nézz, olvass utánna.

Kezd mondjuk a független objektív indexel


Ez neked a sikerkormanyzás?


[link]

2019. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
20%

Ez túl átlátszó volt.


Dugd vissza a fejed a "helyére", és agyalj ki jobbat.

2019. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%

#6 ez is a sikeres kormányzás része volt???


Az ellenzéki média cáfol rátok. Imádom😅


[link]

2019. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
32%

"amibe a szegények finanszíroznak mindent"

babám, egy minimálbéres annyit nem termel, amibe kerül az államnak...

2019. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!