Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják annyira a...

Miért mondják annyira a Fideszre hogy szegényellenes? Én idén kezdtem az egyetemet és már 120 ezer forint szociális ösztöndíjat a számlamra töltöttek

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 20:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Igen,de a Momentum elvenné ezt


Ez csak szociális ösztöndíj,nyilván nem várhatom el hogy annyi pénzt adjanak mint ha teljes állásban dolgozó munkavállaló lennék..

2019. nov. 14. 21:50
 12/29 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted kinek a pénzét kapod te meg ösztöndíj formájában? 40ezer havonta meg éhen halni pont elég.
2019. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

A fidesz vezette be a hallgatói szerződést.

Azzal tisztában vagy,hogy az miből áll?

2019. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%
Most már 100%, hogy troll a "gyerek" haaz egyáltalán és nem egy nugdíjas bérkérdező.
2019. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ha nem fejezem be,akkor visszafizettetik az egészet?
2019. nov. 14. 22:01
 16/29 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert nem a szegényeket akarja pénzelni, hanem meg akarja szüntetni a szegénységet.

Ez olyan, mint a folyópart, ahol munkanélküliek az emberek és éheznek, az egyik politikai oldal alkalmanként segélyezi őket hallal, a másik politikai oldal nem ad nekik halat, hanem megtanítja őket halászni. Az utóbbi egy szegényellenes magatartás, mert nem elég, hogy szegény, még ingyen halat sem kap mint korábban, és ezen felül dolgoznia is kell. Ezért szegényellenes a Fidesz!

Az már egy másik dolog, hogyha tényleg megtanul halászni, megtanulja mi a munka, akkor már ötször annyi halat is ki fog tudni fogni, és nem kell segélyezni, és már nem lesz szegény.

2019. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Igen,de a Momentum elvenné ezt"


Ja, persze mivel lassan két éve nyomják itt ezt a neoliberális maszlagot, tényleges bizonyítékot persze senki sem tud felmutatni, te tudsz? Van bármi hivatkozási alapod vagy csak mocskolódsz?

2019. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
43%

Lövésed nincs arról se hogy mennyi az átlagos támogatása az egyetemistáknak...


Amúgy milyen krumpliért megvehető zsákfaluból kell ahhoz jönni, hogy 2019-ben huszonévesként a fidesszel szimpatizáljon valaki?

2019. nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Miért,másnak több ennél?


Én Munkáspártra szavaztam,nem vagyok Fideszes

2019. nov. 15. 00:34
 20/29 anonim ***** válasza:
62%
Najó, ennyire gügye ember nincs. Ez fix hogy csak egy gyenge troll.
2019. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!