Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszik észre, hogy...

Mikor veszik észre, hogy saját maguk alatt vágják a fát?

Figyelt kérdés
Én megértem hogy az ellenzékiek csalódottak, a Fidesz támogatottsága minden szavazásnál 50 százalék felett van, így meg van kötve a kezük az ő szavukal élve "diktatúra van". Ha lennének előrehozott választások, az sem változtatna sokat. Nyilván ez a helyzet nem egyszerű, de ezt csakis maguknak köszönhetik. Sokszor megvádolnak azzal, hogy agymosott vagyok, és csak Fideszes szemmel nézem a dolgokat, nem az ellenzék szemével. Én nem mondtam hogy a Fidesznek végeláthatatlan hatalma lesz, és nem fog kialakulni normális alternatívaja. Mert a jelenlegi, az szóba nem jöhet. Ezt elöször is a politikushoz nem illő viselkedésükkel provokálták ki, és ezt nem úgy mondom hogy a másik oldalon nincs megosztó dolog, a másik oldalon is szokott történni ilyen, például most a Borkai botrány. Ez ugyanúgy elítélendő, az egész párt neki is ment. De egy tény hogy az ellenzéknek szex botránynál vannak nagyobb ügyei is. Ezek nem Magyarország érdekeit képviselik, hanem az Európai Unió érdekeit, folyamatosan bort isznak, de vizet prédikálnak, a magyar helyzetet gyalázzák, közben degeszre keresik magukat rajta. Panaszkodnak hogy itt mekkora nagy diktatúra van, pedig minden megszorító intézkedésről ők tehetnek ők harcolták ki. Ugyanúgy a plakátörvényt, ugyanúgy a mostani megszorító intézkedéseket is. A magyar parlament nem gyerekszoba, nem cirkusz hogy ilyen viselkedést tanúsítsanak. Az Európai Parlamentben is vannak szabályok, sőt még a román parlamentbe is, de ezekre nem lenne szükség ismétlem, nem is vetődött volna fel senki fejében hogy ilyen kell-e egyáltalán! A kormány döntés, az alternatíva felépítése, nem kellene hogy ilyen dolgokon múljon. A jelenlegi magyar ellenes ellenzék, aki folyamatosan feljelenti a magyar kormányt, ha úgy tetszik Magyarországot mivel a kormányt a magyar emberek választották, és az ő akaratuk képviseli (vagy nem tették volna ezt), mivel itt akkora nagy diktatúrában élünk az nem képes magába nézni. Hogy ez pont az ő hibájuk is, és a nemzeti érdeket, a magyar emberek érdekét kellene nézni, talán akkor felépülne egy atlernatíva, amely a nemzetszerető, és tisztelő magyaroknak egy alternatív tükör képet mutat, és ha ez jobb lesz mint a Fidesz, akkor majd az emberek az ellenzékre fognak szavazni. Vissza adják a kezükbe a befolyást.

2019. nov. 22. 15:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudod ti papoltok arról, hogy én vagyok agymosott, miközben ezt mind a kormány számlájára írod, nem észrevéve hogy az ellenzék is milyen szépen gazdagodik hogy művészekedik pénzel. Titeket zavar, ha mindenre többet adnak több pénzt költenek, persze a nemzeti konzultációt azt propagandának nevezitek. Szerintetek csak itt megy a megazdagodás, pedig ugyanaz lenne ha elkenzéki összefogás nyerne, tudom mert ezek azoka Fickók akik Nyugaton is vannak. Csak itten azok a szabályok, és az a testre szabott demokrácia nem működik. Bármikor megpróbál valaki nemzeti lenni, keresztény, konzervatív demokráciát építeni, nemzetibb lenni azt ilyen vádak érik. Viszont a balosoknak, a liberálisoknak mindez elnézendő, mert nyugaton nagyobb tételben megy. Itt sem lenne nagyobb tétel ha ők nyernének de mindegy.
2019. nov. 23. 01:07
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Egyet nem lát át a Fideszes birka, meg Orbán se.

Addig nyomorította meg az embereket a sok adóval, addig ígérte azt a rengeteg pénzt a vállalkozásoknak, amit a havorok kaptak. Addig pusztított, hogy az emberek Adolf Hitlerre is leszavaznának, csak ne a Fidesz nyerjen.


De ezt nem értitek és.veritek a mellettek.

22-ben nagy arcra esés lesz, 26-ban meg törpepárt lesz a Fidesz.

2019. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 readymix ***** válasza:

3/12 A "népvezető" beszólásának ismét és azóta is a félremagyarázott változata terjedt el a szóbeszédben. Eredetileg a munkaadóknak szólt és NEM a munkavállalóknak. Hasonlóan az öszödi beszédhez, amiből szintén csak 1-2 mondat lett kiragadva és szajkózva azóta is, noha egészen másról szól ill. nem más, mint egy ember őszinte megnyilatkozása, ha valaki rendesen végighallgatja. Te megtetted? Hangsúlyozom, egy ember, aki hibázott, jóhiszeműen és tapasztalatlan módon bevett dolgokat stb. A jelenlegi "emberünk"-nél nem a gyarlóságaival van a gond, hanem azzal, hogy egyszerűen egy szar, jellemtelen emberről van szó. A kettő közt nagy különbség van. A megítélésük esetén egészen más polcra kell helyezni őket. Mondjuk az utóbbinál minimum vezetőszárral indítanék...


[link]

2019. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na hát igen a nagy vállalkozásoknak, illetve az eladóztatott kis, illetve közép vállalkozásoknak, de ha jobban megfigyeljük a munka nélküli, olcsó segélyen tengödő magyaroknak, a magyar embereknek akiknek a kormány tette tönkre a munkáját. És ezt nem lehet a világgazdasági válságra sem fogni, mert 2006-ban történt. :)) Az őszödi beszéd pedig nagyon is tudta mindenki miről szólt, arról hogy az embereket becsapta, aztán ugyanazt a politikát fojtatták tovább. Haza árulók Gyurcsányában nem lehet megbízni, egy külföldi bűnbanda.
2019. nov. 23. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!