Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fejlődés miért az erkölcsi...

Fejlődés miért az erkölcsi rendszer elhagyása?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy miért de már Magyarországon is megjelent, és kiderült hogy nem is olyan új fogalom ez. Hiszen régen szocializmusba is ugyanolyan régi erkölcstagadás, és a nemzet megszüntetése volt a cél. Ez ellen lazadtak fel 56-ba, és a fejlődni képtelen, a komonizmusban felnevelkedett gyermekeiket is komcsinak nevelő, posztkommunista, bolsevik réteg még mindig ezt isteníti. Ezért mondom, hogy nincs piszkosabb vallás a szocializmusnál.


Nem tudom mi abban a nagy, hatalmas fejlődés, hogy minden évezredek folyamán felépített erkölcsöt és lerombolnak. Ez nem fejlődés, hanem vissza fejlődés. Az erkölcsöket szemelőtt tartva fejlődni, na az a fejlődés. Erkölcsös fejlődés az fejlődés, kert az emberek nem ösztönlények, az emberek tudnak gondolkodni, és az erkölcsök különböztetik meg őket a majmoktól meg a kutyáktól akik ott kint sétálnak, és oda ürítenek, és azzal sxlnk akivel akarnak. Nekem semmi bajom nincs velük, meg a kutyákkal, de a libbsikkel meg a komcsikkal sem, nekem egyedül a primitívizmussal van bajom, a hülyeséggel.



2020. jan. 20. 13:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
73%

"ne legyen senki túl hivalkodó, mert bántani fogják"


De ha mindenki erkölcsös, akkor ki fogja őket bántani? Vagy a régi erkölcsökbe tartozik a másik bántása?

Ezt most nem értem. Hogy fér meg egymás mellett az erkölcsösség és a másik bántalmazása? Mert nálam a kettő üti egymást.

2020. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

A menekült táborokban én se érezném magam komfortosan, de akik onnan kijöttek azok mind dolgoztak. Egyébként akik lázadoznak lázadoztak segítők ellen mind elítélem. A kettő úgy mind fajcsoportot nem lehet összekeverni, mert a magyarok többsége a befogadó országokban betartotta a törvényeket, és dolgoztak. És mi magyarok nem jelentettünk nagyobb veszélyt a közbiztonságra, de ezért is kellett Magyarországot felvirágoztatni, hogy ide vissza térjenek. Persze akik kint megtalálták helyük/dolgoznak soha életben nem fognak vissza jönni. De a muszlimok ezektől nagy mértékben különböznek, mert ők mehetnének máshova, de azért jönnének ide, mert itt nem kell dolgozni.


Elég sokkal, lévén hogy én, nem Magyarországon élek! Én itt születtem külhonban, és a gyökereim is itt élnek. Ha valaki akkor én biztos megtapasztaltam milyenek a migránsok, akik nem tudnak viselkedni, ez egy sokszínű hely, és bizony a barátomat hasba is szúrták a muszlimok, amikor betőrtek hozzá a hírekben pedig csak annyi volt hogy: agyonverték.


De lassan a pedofilok haza mehetnek, mert már azokért is sokan vannak akik kiállnak. Lassan azokért is akik rendőrökre robbangatnak.

2020. jan. 20. 14:55
 13/42 anonim ***** válasza:
65%

"Nem hogy azt a pénzt a családokra költenék."


Láttad te már a német adórendszert, hogy mennyi mindenre leírhatod az adódat és igen sok a gyerekekhez köthető. Sőt van családomnak ismerőse Ausztriában, akik azért tartották télen az esküvőt, hogy a következő adóévben már kedvezőbben adózzanak.

2020. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
39%

"Én itt születtem külhonban, és a gyökereim is itt élnek."


Pontosan melyik az a külhoni ország, ahol élsz?

2020. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Nem mindenki erkölcsös, ha ki provokálták, aha annyira nagyon kipróbálják, a legerkölcsösebb ember is megteszi a határozott lépéseket. Például szól a rendőrségnek, vagy bíróságra megy hogy ez másokat provokál és zavar. Ilyen vagyok pl. Én is.


Egyébként délvidéki vagyok.

2020. jan. 20. 15:01
 16/42 anonim ***** válasza:
Na azért mindjárt más én kérdésem Nyugat-Európára vonatkozott, ahova évtizedek óta érkeznek a muszlimok és egyéb vallásúak, rengeteg nemzetiségű.
2020. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nem egészen más, mert már ott is beengedik ezeket a radikálisabb Muszlimokat. Van aki közülük is 100 eurót kap van aki csak 1000et aki dolgozik is mellé, és akkor még lehet nézni ki a provokatívabb. A családokra pedig többet költhetnének ha ez nem lenne, arra semmi sem elég sok pénz mert elmegy. A fejlődés sem lenne annyira siralmas itt Magyarországon sem, ha mindenki dolgozna. 2-3 százalékkal lenne legalább több. Az nem semmi. Feltéve ha minden nemzetiség ugyanolyan jól dolgozik, de van aki jobban.
2020. jan. 20. 15:09
 18/42 anonim ***** válasza:
84%

Miért van az, hogy a csúnyamúnya nyugati liberálizmusban alacsony szintű a korrupció, miközben a visszamaradott országokban pedig magas?

[link]

2020. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
A nyugati sajtó szerint itt korruptabbak, sokkal magasabb a korrupció. Az itteni sajtó szerint ami Nyugaton nem korrupció, az itt korrupciónwk minősül. Hát akkor télegyél igazságot
2020. jan. 20. 15:25
 20/42 anonim ***** válasza:

#19

Már igazság van téve. Arról nem más tehet, hogy nem bírod elfogadni.

2020. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!