Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem bízok fiatal...

Csak én nem bízok fiatal létemre a Momentumban?

Figyelt kérdés

21 éves nagyvárosi egyetemista vagyok, magamat nemzeti liberálisnak mondanám... mégis valamiért taszító számomra párt.

A tagjai, a megjátszott mozdulataik, hogy semmit nem tudnak az átlag magyarokról, a többségük külföldön szocializálódott internacionalista gondolkodású, aki megvet mindent aki nem "trendi".


A hazafias, de progresszív fiatalok kire szavaznak?



2020. jan. 24. 21:33
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
40%

27

Szóval szerinted a kanadai alapjai és a háttere leíródik a budai középiskolával ls a pesti egyetemrejárással?

Mióta számít Kanadának Buda és Pest? Szerinted 14-15 évesen született Cseh Katalin? Attól függetlenül, hogy milyen éretlenül viselkedik.


Miért van titokban tartva a kanadai múltja? És nincs egyedül.

2020. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
43%

28

SZERVEZTEK egy "fórumot" Makón. Mennyi ideig is tartott az? Mezőgazdasági fórumot, mi több.

Szóval megmondták a makóiaknak is a tutit, hogy hogyan kéne csinálniuk Makón Makót a makóiaknak.

Pont ugyanúgy, mint ahogy szívben idegenekként megmondják a magyaroknak, hogy hogyan kéne Magyarországot megcsinálniuk.

Lehet, hogy ez a Dr Akárki, aki tartotta a fórumjukat, nagy fej, de NEM a makóiak hívták, hanem csak úgy ment, vagy ha úgy van, ahogy mondod, akkor a momentum KÜLDTE.

Egyre jobb.

2020. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
56%

29

Azt honnan lehet tudni, hogy mit tudtak a "munkásőrök" Orbánról, ...sőt Antallról..?

Titokban nem tartotta egyik sem a múltját, az biztos. Ismertek voltak a háttereik, beszéltek is róla.

Mikor is oszlatták fel a munkásőrséget?

2020. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
41%

28

Nem olvastam EL a programjukat. Elkezdtem, de olyan szófosást-már megbocsáss- egy éjszaka összedobok, egy kis segítséggel.

És nem vagyok egyedül, nem kell hozzá sok ész.

2020. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
26%

26

"legalkalmasabb"?

Szerintem meg a talan-telen, tlan-tlenek pártja. Akiket csak fosztóképzőkkel lehet jellemezni.

2020. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
33%

"Szóval szerinted a kanadai alapjai és a háttere leíródik a budai középiskolával ls a pesti egyetemrejárással?"


mi "gyanus" abban, ha valaki (magyar családban) kb 10 éves koráig Kanadában él?

mik történnek egy montreáli óvodában?

milyen "alapot" kapott a 90-es években Kanadájában, ami neked nem tetszik?

főleg annak tükrében, hogy hazajött (nyilván a szüleivel), de felnőttként később nem ment vissza.


De igazad van, teljesen nyilvánvaló, hogy Kádár János politikai pályáját egyértelműen magyarázza, hogy Fiuméban született - mindig is érezhető volt az olasz hatás (akkoriban olasz többségű volt).

2020. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
56%

"SZERVEZTEK egy "fórumot" Makón." - tehát nem igaz (és már 2017-ben sem volt igaz), hogy csak körúton belül mozognak.


Raskó egyébként közismert agárpolitikus, volt MDF-es politikus és volt mezőgazdasági államtitkár.

2020. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
59%

"Miért van titokban tartva a kanadai múltja?"


mi a franc titok lehet egy gyerek múltjában?

hogy hány évesen lett szobatiszta?

vagy mi volt a jele az óvodában?


Egyébként, ha érdekel a múltja egy egyszerű google keresés is tud ám hasznos lenni:


"Cseh Katka Kanadában született és kisgyerekkoráig ott is élt a szüleivel. Édesapja a Vajdaságból származik, édesanyja az Alföldről, az óceánon túl alapítottak mégis családot. [...] apai nagymamája a délszláv háború elől tért haza Magyarországra a kilencvenes évek elején. Katkát és családját a honvágy hozta haza pár évvel később."

2020. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

38

Ez az az gugli, amit bárki szerkeszthet?

És mégis "kisgyerekkoráig" élt csak Kanadában. Hol is, mit is csinált a családja ott a családalapításon kívül? Ha Mo-on tudni lehet, hogy hova járt iskolába, akkor ott miért nem? STB.


Neked ez pont elég a hátteréhez? Egyenlő ez azzal, mint amit a rendes magyarokról tudsz?

2020. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

39!

Te tudod, hogy Deutsch Tamás vagy Novák Katalin hova járt általános iskolába?

Megtennéd, hogy utánanézel? És elmagyarázod, miért fontos?


Ez kb az a színvonal, hogy Karácsony autója hol parkolt le a Kunigunda utcában.


Kérlek, magyarázd már el, mit kezdesz azzal az infóval, hogy pl. Cseh Katalin ide járt óvodába: "Notre-Dame-de-Grâce 4176 Grand Boulevard Montreal, Quebec" (biztos nem ide járt, csak kigugliztam neked egy óvodát Montreálban).

Vagy azzal, hogy az apja buszsofőr volt ott vagy vegyészmérnök? Egyébként Deutsch Tamás apja mi volt?

(Pokornié például III/III-as ügynök.)

2020. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!