Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem bízok fiatal...

Csak én nem bízok fiatal létemre a Momentumban?

Figyelt kérdés

21 éves nagyvárosi egyetemista vagyok, magamat nemzeti liberálisnak mondanám... mégis valamiért taszító számomra párt.

A tagjai, a megjátszott mozdulataik, hogy semmit nem tudnak az átlag magyarokról, a többségük külföldön szocializálódott internacionalista gondolkodású, aki megvet mindent aki nem "trendi".


A hazafias, de progresszív fiatalok kire szavaznak?



2020. jan. 24. 21:33
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
25%

40

Szerinted ugyanaz a KATEGÓRIA, hogy hol járt valaki Pesten vagy Szegeden óvodába, vagy Montreálban? CSAK egy NÉV és CÍM?

Kanadában nincsenek nyilvántartások, könnyű egy profilt létrehozni, úgyse lehet utánanézni, illetve könnyű az utólagos beillesztés. Ugyanez Mo-on gyakorlatilag lehetetlen.

Pont ezért járnak a márkizayfélék is Kanadába. Gondolom innen jutott eszedbe az ügynöközés is. Pedig soha nem azok a lényegesek, hanem a tartótisztek és attól felfelé dolgozók.


Azt írod a "honvágy" hozta "haza" őket. De nem hogy visszailleszkedjenek, beálljanak a sorba, ahonnan kiálltak, hanem, hogy mások elé beálljanak. Nem idéz ez valamit a történelemórákról?

"haza"? A Vajdaságba? Az Alföldre?

2020. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
46%

"Kanadában nincsenek nyilvántartások, könnyű egy profilt létrehozni, úgyse lehet utánanézni, illetve könnyű az utólagos beillesztés. Ugyanez Mo-on gyakorlatilag lehetetlen."


Ezt te sem gondolod komolyan, hogy Kanadában nincsenek nyilvántartások.


De igazad van, valójában Soros óvodájába járt. A 80-es évek végén Soros 2 ember támogatott: Orbánt és Cseht. Az egyiket angliai ösztöndíjjal a másikat sorosista óvodával Montreálban.


És abban is igazad van, hogy egy pártot alapvetően meghatároz az, hogy az egyik vezetője hol született és hol járt óvodába. Gyakorlatilag ez határoz meg mindent a párt politikájával kapcsolatban.

2020. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

42

Nézz utána, hogy milyenek a "kanadai" nyilvántartások.

2020. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
34%

Mesélj, milyenek.

És mi a feltételezésed Cseh K.-nal kapcsolatban? Mi az igazság? Tényleg Soros-óvodába járt?

2020. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok óvónéni/bácsi, és nem játszom feltételezősdit.

PONT.

2020. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
47%

"Donáth Anna meg András szlovák és román testvérpárjait támogatja a magyarokkal szemben meg olyan kijelentést tesz, hogy legyenek büszke szlovákok olyan szintű naivitás vagy seggnyalás, hogy fáj. Meg nem tudom kitől van ennyi pénzük."


Bocsika, de ez pitiáner csusztatás. A Momentum mégis minek bratyizzon az RMDSZ-szel, amikor azokat a Fidesz már kilóra megvette vagy a Bugár Béla-féle Híd-Most párttal?

2020. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
38%

46

És miért "bratyizik" akármelyik másik külföldi párttal? Költői kérdés volt, tudom a választ, hiszen ismerjük a történetüket.

2020. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
46%

"És miért "bratyizik" akármelyik másik külföldi párttal? "


Orbán miért "bratyizik" Salvnivel, Strachével?

2020. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
61%

45-ös!

"Nem vagyok óvónéni/bácsi, és nem játszom feltételezősdit.


PONT."


Szóval homályos vádakat fogalmazol meg Cseh gyerekkorával kapcsolatban, aztán amikor tisztázni kellene, mire is gondolsz, akkor persze "PONT".

2020. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
25%

49

HAZUDSZ, én nem fogalmaztam meg "homályos vádakat". Kérdeztem, és azután kérdeztem a nem konkrét, zavaros válaszra is.



Ezek szerint, lenne ok "homályos vádakat" megfogalmazni? Hát, pont ezért nem kéne titkolózni, úgy csinálni, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy olyanok akarnak beleszólni a magyar jövőbe, akik a múlthoz nem adtak hozzá.

2020. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!