Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem bízok fiatal...

Csak én nem bízok fiatal létemre a Momentumban?

Figyelt kérdés

21 éves nagyvárosi egyetemista vagyok, magamat nemzeti liberálisnak mondanám... mégis valamiért taszító számomra párt.

A tagjai, a megjátszott mozdulataik, hogy semmit nem tudnak az átlag magyarokról, a többségük külföldön szocializálódott internacionalista gondolkodású, aki megvet mindent aki nem "trendi".


A hazafias, de progresszív fiatalok kire szavaznak?



2020. jan. 24. 21:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
29%
a fideszre
2020. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

Én sem hiszek bennük,22 éves egyetemista vagyok.A Momentum neoliberális párt,egyáltalán nem tetszik,amit képviselnek.A neoliberalizmus már kinyilvánítottan bukott eszme,szóval nem mondhatóak haladónak sem.


Én jómagam a Párbeszéddel szimpatizálok jobb híján

2020. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
21%

A fidesznél még mindig jobb. A fidesz oszlásnak indult rövidesen szét is rohad, a korrupció úgy elöntötte hogy a rohadás törvényszerüen bekövetkezik.

Az egyetlen párt amelyik megőrizte a támogatottságát az a DK.


[link]

2020. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
34%

Azért vannak túlzások is szerintem abban amit írsz.

Az nálam kifejezetten előny, ha egy politikus valami nyugati országban szocializálódott, sokkal jobban nézne ki ez az ország ha mindenki nyugaton szocializálódna.

Nem tudom internacionalista gondolkodás alatt konkrétan mit értesz az esetükben, a Momentum azt vallja, hogy vannak megoldandó dolgok, problémák, amiket mi magyarok önállóan nem fogunk tudni megoldani, és ezzel nehéz vitatkozni. Ha nagy turbómagyarkodásra vágysz, hogy majd a kedves vezető szembeszáll a világgal és harcol Brüsszel, Soros, a migráncsok meg a mittudoménmi ellen, akkor ott van neked a fidesz.


semmit nem tudnak az átlag magyarokról, megvet mindent aki nem "trendi" - ezeket direkt egybevettem, mire gondolsz? Az önkormányzati választási kampányban rengeteget járták az országot, többet mint kb. bármelyik másik párt (talán csak a Jobbikosok voltak hasonlóan aktívak, vagy még ők sem), pont azért hogy képben legyenek az emberek problémáival, és megmutassák magukat kisvárosokban, falvakban is, hogy van alternatívája a fidesznek.


Én bár nem értek egyet mindenben velük, és a tagjaik között is van pár kevésbé szimpatikus (bár olyan párt nincs ahol mindenki szimpatikus lenne), mégis őket támogatom, mert azért a főbb gondolataikkal egyetértek, és a többi pártnál szerintem messze jobbak.

2020. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
39%
A Momentum nem liberális, hanem marxista, csak ők nem a munkásoknak hirdetnek osztályharcot, hanem az LMBTQknak, meg a hasonlóknak, a lényeg hogy szembe tudják valamivel fordítani a társadalmat.
2020. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
66%

Az a "valami" szerintem az, hogy alapból túl nagy az arcuk. Talán az "öntelt" kifejezés illene rájuk.


A magukról alkotott vágyaikat-elképzeléseiket szeretik úgy megközelíteni, mintha az már tény lenne. Eközben a valós tények ezzel szöges ellentétben állnak.


A hazafias de egyben progresszív, és hozzátenném hogy széles látókörű fiatalok általában két párt közül szoktam választani. A "nagyképernyősök" a Momentumra, az önkritikával is bírók pedig a DK-ra.

2020. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

3as

52%-ot nem nevezném akkora rohadásnak...

2020. jan. 24. 22:03
 8/50 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Bocs, "szoktak"

2020. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! 29 az az 53. nézd meg az utolsó grafikont.
2020. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
50%
52
2020. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!