Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor értik meg hogy Trianon...

Mikor értik meg hogy Trianon semmis?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkapom hogy én vagyok a magyar idetitás troll, meg hogy mit képzelek én arról hogy 2020-ban is trianonnal foglalkozom. Viszont ez most nem, nem egy olyan kérdés hogy 2020-ban valóban lejár Trianon? Erre a kérdésre még a mai napig nem kaptam választ, hogy az emberek mikor fogják megérteni, és eldönteni, hogy Trianon már lejárt, és nem azért mert 100 év után semmis a békeszerződés. Ez a második. világháborút lezáró Párizsi békeszerződés óta semmis, merthogy nem a Trianoni határokat állította vissza, hanem a 38-as határokat. És milyen határok is voltak 38-ban? Az egész mai világpolitika, egy átverésre épül, és sokak még itthon is ezeknek szopgálnak

2020. jan. 27. 22:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy nem vagytok képesek felfogni, és folyamatosan ugyanazt szajkózzátok, csak más köntösben, és fellpontozátok magatokat. Jogi értelemben akkor is nekem van igazam.
2020. jan. 28. 00:15
 22/37 A kérdező kommentje:
Te erőlködsz hiába, mert nem megerősíti, hanem felülírja a Trianoni határokat. Mert Trianon a Párizsi békeszerződés óta nem létezik. Ezt lehet mézzel leöntve fogalmazni, ugyanaz lesz a lényege
2020. jan. 28. 00:17
 23/37 anonim ***** válasza:
68%
Hát jó legyen és akkor várd a csodát.
2020. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem mi nálad a gond.

Nem érted mit jelent a "felülírja" szó.

Azt hiszed ez azt jelenti hogy eltörli, megsemmisíti. Nem. A felülírja azt jelenti hogy ezentúl nem az van érvényben, hanem a párizsi békeszerződésben lefektetett határok.

A felülírja szó annyit tesz mint amikor egy címkére ráragasztasz egy másikat - felülírod azt ami addig rajta volt és onnantól az új felirat az érvényes. Nem visszaállítja a trianon előtti határokat, hanem a korábbi döntést ez az új döntés felülírja, vagyis ismét megváltoztatja és már az nem lesz érvényben csak ez az új döntés. Az új döntést pedig bemásolták neked.

2020. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Ha egy címkére ráragasztasz egy másikat, onnantól fogva a másik címke van érvényben, nem pedig az előtte lévő. Sokszor még is tudod így változtatni a jelentését annak a dolognak ami előtte volt.
2020. jan. 28. 00:21
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

#24

Kitartást hozzá én ott elengedtem, amikor világbékéről beszél majd benyögi, hogy ő Európába él. Nem mintha bármi összefüggés lenne a világbéke és az ő lakóhelye között.


Szerintem engedjük el, legyen igaza, hiszen mégis csak munkanap van holnap. Amikor felkelünk akkor ugyanott lesz országunk határa, ahol az elmúlt 50 évben.

2020. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen Antall elkúrta. Ott volt a lehetőség és nem éltünk vele. A románoknál volt egy forradalom, szlovákok kiváltak, Jugoszlávia felbomlott mi pedig akkor is csak mutyiztunk ahelyett hogy követeltük volna azt ami a miénk. Mindenki megkapta csak mi nem.
2020. jan. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Azt lehetett volna tenni, hogy jóvátételt kérünk országunk területeinek elcsatolásáért, most is fizetnek ilyet. Azt szét lehetett volna osztani az embereknek. Most több krumpli, párizsi lenne.
2020. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Kitartást hozzá én ott elengedtem, amikor világbékéről beszél majd benyögi, hogy ő Európába él. Nem mintha bármi összefüggés lenne a világbéke és az ő lakóhelye között."


Mert mintha Európa és Ázsia nem lenne két különböző világ.

2020. jan. 28. 09:09
 30/37 anonim ***** válasza:
A párizsi békeszerződés a jelenlegi határokat állította vissza, ezen nem nagyon lehet vitatkozni. Viszont kérdésre kérdéssel felelnék: miért fontos az, hogy hol vannak a határok úgy, hogy az EU tagállama vagyunk? Pontosítok: az ukrán és a szerb határ esetében még érteném a dolgot, hiszen azok nem EU tagállamok, de pl. Románia, Szlovákia, vagy Horvátország azok. Azokra a területekre bármikor odaköltözhet az ember, vagy onnan elköltözhet. Nincs semmi akadálya.
2020. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!