Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor értik meg hogy Trianon...

Mikor értik meg hogy Trianon semmis?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkapom hogy én vagyok a magyar idetitás troll, meg hogy mit képzelek én arról hogy 2020-ban is trianonnal foglalkozom. Viszont ez most nem, nem egy olyan kérdés hogy 2020-ban valóban lejár Trianon? Erre a kérdésre még a mai napig nem kaptam választ, hogy az emberek mikor fogják megérteni, és eldönteni, hogy Trianon már lejárt, és nem azért mert 100 év után semmis a békeszerződés. Ez a második. világháborút lezáró Párizsi békeszerződés óta semmis, merthogy nem a Trianoni határokat állította vissza, hanem a 38-as határokat. És milyen határok is voltak 38-ban? Az egész mai világpolitika, egy átverésre épül, és sokak még itthon is ezeknek szopgálnak

2020. jan. 27. 22:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mi rendelkezünk az ott élő magyarok felett, a föld felett, az felett hogy etnikai kirekesztéssel vannak, és hogy támadják a határon túli magyarokat? Van az országunknak ehhez köze, hogy magyar emberek élnek ott rosszabbul mint itt románok meg kiskirályok Bukarestben? Az EU ez ellen semmit nem tesz.
2020. jan. 28. 12:37
 32/37 anonim válasza:
89%

Oké, haver, tegyük fel lejár tényleg... és akkor mit kezdesz vele? Lerohanod a környező országokat vagy mi? :D


Szerencsére a többség a háta közepére sem kíván újabb háborúkat, szóval a hozzád hasonló harcias hazafiak inkább üljetek le honfoglalózni, azzal nem ártotok senkinek.

2020. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges a kérdezővel bajlódni.

Vagy el sem olvassa, vagy nem tudja értelmezni a válaszokat. Még időrendi sorrendbe sem tudja rakni a trianoni- és a párizsi békeszerződést, valamint az első és második bécsi döntést.

2020. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz értelmezni engem.
2020. jan. 28. 16:56
 35/37 anonim ***** válasza:

"magyar emberek élnek ott rosszabbul mint itt románok meg kiskirályok Bukarestben"


Ahhoz képest Erdély már lehagyta egyes magyarországi megyéket, régiókat, de nem is zavarjon ilyen apró tény.

2020. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
89%

"Mi rendelkezünk az ott élő magyarok felett, a föld felett, az felett hogy etnikai kirekesztéssel vannak"


Szóval uralkodni akarsz felettük, nem pedig velük együttélni.

2020. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ez már aztán igazi nemzettudat.
2020. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!