Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet probléma abból, ha a...

Lehet probléma abból, ha a 2021-es népszámláláskor ateistának vallom magam?

Figyelt kérdés

2011-ben még keresztény voltam, fiatal srácként. Azóta már nem igazán hiszek Istenben, és szeretném, ha ateistának könyvelnének el, nem akarom a kereszténység táborát erősíteni.


Azonban olvastam futólag, hogy most már a névre is rá fognak kérdezni... Lehet, hogy butaság amit gondolok, de Magyarország ugye keresztény ország, a kormány is keresztény. Ha nyilvánosságra kerül, hogy én nem vagyok az, sőt, ateista nézeteket vallok, az jelenthet-e valami hátrányt pl. a későbbi egyetemi felvételinél, vagy valahol máshol?


2020. márc. 7. 02:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

#30 Tudom, én is ezt csinálom.

Ne akard bemagyarázni hogy 31 évesen komolyan gondolod hogy név szerint lennének nyilvántartva ki milyen vallást X-el be és hogy pont az egyetemi felvételinél kellene rettegni bármitől is! Vagy hazudsz, trollkodsz, vagy semmi közöd nem volt még a felsőoktatáshoz, egyáltalán az oktatáshoz.

2020. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

"Ne akard bemagyarázni hogy 31 évesen komolyan gondolod hogy név szerint lennének nyilvántartva ki milyen vallást X-el be és hogy pont az egyetemi felvételinél kellene rettegni bármitől is"


Bemagyarázni éppenséggel te magyarázol bele dolgokat.


1. Az egyetem csak egy PÉLDA volt.


2. A népszámlálási kérdőíven rajta lesz a név is, így Kiss Pistáról tudni fogják, hogy katolikus, miután leadták a papírt. Miért ne tarthatnák nyilván? A google is számon tartja a kereséseid, akármikor vissza lehet nyomozni. Pontosan tudják, hogy a te lakhelyedről, IP címedről milyen keresések mennek, milyen oldalakon barangolsz. Van egy adattudós pasi, aki a google-nél dolgozott, ebból írt könyvet, hogy az emberek mire keresnek rá.


Akkor miért is elképzelhetetlen, hogy a kormány többet akar tudni az emberekről? Én ugyan nem értek a politikához, de azt hallottam, hogy a fideszesek csináltak ezt-azt ami... Nos, úgymondd nem tisztességes! Ha ehhez hozzáveszem, hogy nagyon erősen nyomják a keresztény szöveget, ugyan mi okom lenne azt gondolni, hogy ezek ugyanúgy tisztelik azokat is, akik nem osztják a kormány nézeteit? Úgy, hogy kezükben lesznek az adatok, név szerint.


3. Nem rettegek, csak tartok a dolgoktól.


Bocs, de nem bízok a kormányban! Akkor is ezt mondanám, hogy ha 21 éves lennék, akkor is, ha 41. Nem vagyok kormányellenes, de nem is vagyok kormánypárti sem.

2020. márc. 7. 22:54
 33/43 anonim ***** válasza:
23%

#32 "Nem vagyok kormányellenes, de nem is vagyok kormánypárti sem."

Tudatlan vagy. Míg az hogy milyen a politikai nézeted az senkire nem tartozik rajtad kívül - addig ezt nem kellene mutogatni.

Tanulj ELŐBB! És ne a 444 meg az index legyen ahonnan tanulsz, mert ekkora baromságokat csak ezekből és társaikból szedhetsz össze.

10 éve van ez a kormány. 1998 óta pontosan ugyanazt vallják, mondják teszik a keresztény kultúrával kapcsolatosan. Ennyire nem lehetsz ostoba hogy azt hiszed ha eddig nem tették meg akkor most hirtelen majd meg fogják tenni amitől rettegtetnek téged és te másokat.

2020. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

"Tudatlan vagy. Míg az hogy milyen a politikai nézeted az senkire nem tartozik rajtad kívül - addig ezt nem kellene mutogatni."


>Nem vagyok tudatlan, de nem is értek mindenhez. Te viszont egy ostoba, fideszes, keresztény köcsög lehetsz, ami azt jelenti, hogy a legoredenárébb emberek közé tartozol. Nincsenek egzakt politikai nézeteim.


"Tanulj ELŐBB! És ne a 444 meg az index legyen ahonnan tanulsz, mert ekkora baromságokat csak ezekből és társaikból szedhetsz össze."


>Te meg ne csak az origo-ból szedd össze a nézeteidet.


"10 éve van ez a kormány. 1998 óta pontosan ugyanazt vallják, mondják teszik a keresztény kultúrával kapcsolatosan. Ennyire nem lehetsz ostoba hogy azt hiszed ha eddig nem tették meg akkor most hirtelen majd meg fogják tenni amitől rettegtetnek téged és te másokat."


>Nana, ez már nem igaz. Tíz évvel ezelőtt még ennyire nem nyalták a keresztények seggét. Nem tartottak ilyen nagy prédikációkat, mint napjainkban. Most a Fidesz a Soros őrület és a migráns válság mellet a kereszténységet tették meg a párt egyik alapjának. Ömlik a keresztény maszlag meg a sok szemét bibliai idézet a Fideszből, ez régen nem volt.

2020. márc. 8. 00:13
 35/43 A kérdező kommentje:

"ha eddig nem tették meg akkor most hirtelen majd meg fogják tenni"


>Mivel most már név szerinti adatlapok lesznek a kezükben, még könnyebben megtehetik.


Mást is megtettek már, ami erkölcstelen: az újságírók is lebuktak, mint a kormánymédia bérencei, akik hazugságot terjesztettek Vonáról a 2018-as lejárarókampányban. Ezt ma már senki sem tagadhatja.


Ez a kormány mindenkit elsöpörhet, akit az útjában lát. Ateista nézetű emberek valahol a kormányelenesség határán táncolnak, hiszen velem együtt valószínűleg sokan nem hisznek a plagizált, összelopkodott kultúrkereszténységben. Sem a Bibliában, mint Isten szavában, sem semmi ilyenben. Ateistaként azt allítjuk, hogy nem kell vallás ahhoz, hogy valaki jó legyen. A kereszténység meg pláne nem kell, mert szélsőséges nézetek is vannak benne! Már az ókori rómaiak is baromságnak nézték.

2020. márc. 8. 00:33
 36/43 mindentudó99 ***** válasza:
36%
Adok egy tippet kérdező. Írd be hogy katolikus vagy. Titokban meg legyél ateista. Aztán röhögj a markodba hogy átverted ezt a diktatórikus kormányt. Ugye milyen egyszerű? Akkor ezt a kamurettegést se kell itt előadnod. De ha nem javul a helyzet van egy nagyon jó orvos ismerősöm. Beajánlak hozzá protekcióval egy alapos teljeskörű kivizsgálásra. Ha mentális problémák vannak biztos tud ajánlani egy szakembert aki felméri az állapotodat.
2020. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Ez nem kamurettegés, hanem jogos aggodalom egy olyan országban, amit egy hazug, csaló, keresztény kormány vezet.


Ha ez nem így lenne, akkor a Mészáros, Tiborcz félék nem tettek volna szert olyan jelentős, hatalmas vagyonra, meg egy csomó minden nem úgy lenne, ahogy most van. Ha te ezt nem látod, hogy ki ül az ország felett, akkor agymosott vagy.

2020. márc. 8. 07:52
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

De bizony, ez kamurettegés. És amilyen stílust megengedsz magadnak azzal szemben aki válaszol a kamu kérdésedre - az minősít is téged alaposan.

Ha máskor nem, amikor bemásoltam neked a törvényt, akkor abba kellett volna hagynod. Mivel folytattad és halmoztad a hülyeséget, ebből IS látszik hogy semmi mást nem akartál csak mocskolni kissé a fideszeseket meg hazudni, rettegtetni másokat.

Teheted, csak nagyon-nagyon szánalmas.

És szórakoztató. Amint nekiálltok mocskolódni mindig nyilvánvalóvá válik hogy valójában semmitek nincs ezen kívül.

2020. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Kérdező most csomagolj mielőtt baj lesz. Valószínűleg már úton vannak érted. De ha még most elsietsz misére jóváteheted bűneid. Igyál sok szentelt vizet és vegyél úrvacsorát is. Külónben úgy jársz mint a többi ateosta. Elhurcolnak a gulágra. Hisz már vagy 2 milliót vagonokba raktak idén
2020. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 hollófernyiges ***** válasza:
Azt is tiltja a törvény, hogy pártok listákat vezessenek a választópolgárokról, Kubatov mégsem ül börtönben.
2020. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!