Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtunk volna fertőtlenítő...

Tudtunk volna fertőtlenítő szert venni, ha nem adunk pénzt Moldovának?

Figyelt kérdés
Sajnos sok helyen a kórházak nem kaptak ill az intézmények míg Moldova 100 millió eurót kapott.

2020. márc. 13. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Elég nagy szégyen, hogy milliárdokat küld a Fidesz külföldre templomokra, kórházakra bármire, itthon ég szappan, kézfertőtlenítő nincs a kórházakban.
2020. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem a pénzzel van baj, hanem a vírus miatt megdrágult termékekkel, és a kiszállítással.
2020. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
És ha nem a proganadára, a stadionokra, kisvasútra, a határontúliak szavazatásnak vásárlására, a lopásra meg a többi értékes dologra verjük el a száz és ezer milliárdokat.
2020. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező ez nagy baromság volt. Vesznek fertőtlenítő szert, szappant így is.

Én is most voltam az egyik üzletben. Hiába van bőven rá pénzem, nem tudtam venni. Nem azért mert helyette másra költöttem a pénzemet, hanem mert nem volt. Majd hétfőn kapnak szállítmányt és akkor lesz, én meg megveszem.

Az államnak van pénze. Nem volt mit megvenni.

2020. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog nem függ össze.

Moldávia 100 millió euro hitelt kapott a két ország közötti kereskedelem megkönnyítésére. Ez annyit jelent, hogy a hitelkeret terhére rendelhetnek magyar cégektől. Tehát gyakorlatilag ez a magyar gazdaságba befektetett pénz. Általános gyakorlat ilyen hitelek adása a piac kiterjesztésére.

2020. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5 oszt vissza is fizetik? vagy ez amolyan "békekölcsön"???
2020. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:

Az államnak sajnos nincsen pénze de úgy tesz mintha volna.A mi pénzünk bánja! Az infláció, az MNB "befektetései" a külföldi magyarokba ölt milliárdos támogatások...mind a mienk(volt), épp úgy mint az állampapírok, kötvények, "kitalált" és virtuális pénzek.Azt költi amit tőlünk elvehet és el is veszi!

Gondolhatunk itt a "hirtelen" árfolyam esésekre is.Ez is egy mód a tömegeknél lévő "kintlevőség" értékének megcsapolására. Minél "kisebb" ember valaki annál nagyobb hányadot nyúl le a járandóságaiból. Mivel a nagyoktól nem mer elvenni semmit, hiszen azoknak köszönheti a hatalmát.

2020. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!