Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyik este bulizni mentünk és...

Egyik este bulizni mentünk és találkoztam egy sráccal, aki haza szeretett volna kísérni, de jöttek értük. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Aztán egy másik buliban is összefutottunk és ott elkérte a számom és oda akarta adni a kabátját, hogy biztosan találkozzunk még, de nem fogadtam el:s azt is mondta h keresett engem de nem hívott.:s
2013. júl. 8. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem is :S
2013. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az lenne a kérdés hogy elcseszted e?mert akkor igen elcseszted
2013. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 moonlightsentinel ***** válasza:
zerintem is így volt, vagy most mi a kérdés??
2013. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez mikor volt? mert, ha most a nyáron akkor ki az a gyökér aki kabátot hord? nem csodálom, hogy nem fogadtad el XD
2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Lehet hogy csak meg akart dugni, lehet hogy tényleg bejössz neki és ürügyet keres, hogy kapcsolatba lépjen veled. De az is lehet, hogy egy pszichopata aki a macskád belével köt fel egy fára.
2013. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az lenne a kérdés h lehet e még esély h összejöjjünk vagy valami csak sokszor átírtam és ez kifelejtődöttxd
2013. júl. 8. 00:33
 8/8 moonlightsentinel ***** válasza:
hát ha felhív akkor van :D ha nem akkor nehéz lesz :D
2013. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!