Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több helyen, gyakorlatilag Európában is sok helyen elkezdték a marihuána legalizálás első lépéseit, nálunk meg a fogyasztásáért két évig terjedő börtön jár?

Figyelt kérdés
Az osztrák határhoz közel élek. Gyakorlatilag 10 kilométerre innen, a határon túl a kannabisz gyógynövény, nálunk meg kábítószer... Mikor jön meg az eszük?

2020. máj. 13. 12:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%

#8

De van olyan fajta amelyik finom pl. Lemon haze. Íze és illata is citromos hatású. Nem üdítő hatású ám kellemesen ellazít. Csípni is tud a cigi vége de azt már el kell dobni. Nem csak kábít, kreativitást adhat, segít máshogy gondolkodni. Jó társaságban jókat lehet beszélgetni, kacarászni a hatása alatt. Miért vennéd ki a thc-t belőle? Hiszen az a növény része. Nyílván a hatása miatt szívják "isten így teremtette" ezzel mi a probléma? Netán nem tetszik, hogy károsítja a tüdőt? Süti formájában is lehet fogyasztani. Nem, teljesen más a hatása mint a többi drognak amit felsoroltál. Igazából semelyik drognak sem ugyan olyan a hatása. Sok emberben elültették a gondolatot, hogy drog=rossz. Pedig ésszel használva segíthetnek az embereken. Ajánlom figyelmetekbe Feldmár Andrást aki ecstasy és lsd terápiával segített sok emberen. A varázsgomba pl. újrahúzza az agyban lévő kapcsolódásokat (hálókat). Igen minden jóból megárt a sok, mindent csak ésszel!

Pár sikeres ember aki füvezeik: Elon Musk, Michael Phelps, Steve Jobs (RIP, ő egyébként lsd-zett is), Wiz Khalifa, Robert Downey Jr, George Clooney Bill Gates. Ők nem lettek agyhalottak meglepő módon (és én sem) :).

2020. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%

11

A listán pl. az úszót erősen kétlem, mert olyan született betegsége van, aminek ártana.

De gondolom, elég pénzért mondhatták azt is, hogy füveznek, vagy BÁRMI mást is.

2020. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

#12


Hmm nem is tudtam, hogy marfan szindrómás ez sok mindnet megmagyaráz.

Egyebként tényleg füvezett keress rá, hogy "Michael Phelps bong", aszt hiszem egy haverja fotózta le. Nem lett volma érdeke azt hazudni, hogy füvezik egyébként a karrierjének ez csak árthatott akár el is tilthatták volna az úszástól.

2020. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Mármint a versenyektől nyilván.
2020. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

13-14

Én ismerek legalább 2 nagyon erős érdeket, ami miatt önként is hazudnék.

2020. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván mindenki hülye,csak mi vagyunk helikopterek,igaz fidesznyikek?
2020. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%
#18 mondhatsz bármilyen faxságot a fűről, de ha a füves drogos (az amúgy) akkor az is, aki alkoholt fogyaszt
2020. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%

#19 Tudom hogy te szeretnéd ezt hinni, de ez nem igaz. Drogot nem teszel a süteményedbe az íze miatt vagy hogy oldja a színanyagot. A füvet nem szívod azért mert jó az íze és nem veszel meg olyan füves cigit aminek töredék a hatóanyag tartalma, csak mert akkor még hasonlóan finom, de hatása már semmi nincsen.

A drogot kizárólag azért fogyasztod hogy kiüssön, elkábítson. Ha nem teszi, akkor nem fizetsz érte. És bármennyire is szeretnéd azt az ostobaságot hinni hogy minden alkoholt fogyasztó egyben alkoholista is, ez nem igaz. Az emberek többsége aki alkoholt fogyaszt az egyáltalán nem azért teszi hogy elkábítsa.

2020. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%

az a logika :D én is feltudok ilyeneket hozni, hogy sokan tényleg az ízéért szívják, ergo nem tüdőzik le, mert vannak olyan fajta füvek, amiknek gyümölcs íze van pl.


drog az, ami valamilyen formában reagál az emberi szervezet receptoraival, illetve függőséget okoz. az alkoholt ihatod csak az ízéért, meg ihatsz csak 2 kortyot naponta, ahogy egy spangliból is slukkolhatsz egyetlen egyet naponta, attól még az drog marad. ahogy a kávé, tea, csoki is idetartozik, mert kialakíthat függőséget és serkentő hatásuk van.


értem én, hogy átmosták a fejed a drogokkal kapcsolatban, de ennyire ne legyél deluzionális :)

2020. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

Sziasztok! 17-es vagyok! Bocsáss meg ki kell ábrándítsalak, én vagyok a kivétel aki nem felhasználó de támogatja 🌞 miért is? A fenti indokok miatt, az alkoholizmus durván romboló hatása miatt, a családokat tönkretevő herbal és egyéb dizájnerek miatt, a rákos betegek gyógyítása miatt.

Miért vagy tele előítélettel ? Honnét tudod szívtam-e?

Fogadjunk ha tesztre kéne mennünk az én laborom ( főleg GGT) lenne szebb és jobb, és mibe h nincs bennem THC maradvány?

Ne legyél már korlátolt kérlek.

2020. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!