Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg hogy a...

Miért nem értik meg hogy a haza szeretete egy minimális dolog amit el várhat az ember saját magától, nem pedig nácizmus, fasizmus, sovinizmus?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkaptam csak azért mert szeretem a hazámat, és nem tűröm hogy se más nép csoportok, se politikai ideológiák lerombolják azt. A hazafiság nem politikai nézet és eszme! A haza szeretet nem régimódi, hanem egy mindig jelen lévő érték, amely mindig is jelen volt és van. Ezt nem írhatja felül se idegen hatalom, se a haladás, se liberálanarchizmus. Az emberek nem választhatják meg hogy fiúnak vagy lánynak születnek, úgy azt sem hogy milyen nemzetiségűnek születnek, én pedig a csodákban és a véletlenekben nem hiszek, biztos oka van annak hogy miért annak születtél ami vagy. És azt aki vagy tiszteletben kell tartani. Másokat is, de előbb azt aki vagy és ahová születtél. Ezt a jelenleg divatos eszmerendszerek egyáltalán nem akarják tiszteletben tartani. Sőt tűzzel vassal el akarják törölni! Az emberek a hazájukat már csak a politikai nézetei és a történelem hamisítás betegsége, az elgyökértelenedés, elhidegülés a hazától ami a kommunizmus következménye és a jelenleg divatos eszmerendszerek miatt sem tisztelik. Ez a nagyobb baj! Nem az hogy ki a náci meg a többi hülyeség(ek)! Nem lehet az emberiséggel egyidős értékrendekkel sem harcolni, mert nem véletlenül fejlődtek az emberrel ki, az ember majd akkor kap észbe ha megint úgy fog viselkedni mint egy majom.

2020. jún. 1. 23:48
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/163 anonim ***** válasza:
73%
Kevered a szezont a fazonnal. :D :D Ki utál mindent ami régi? Attól, hogy a turbomagyarkodással így értelmezed a világ még más irányba halad, és ha belegebedsz sem lesz másként. :D
2020. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/163 A kérdező kommentje:
Te mondod hogy régi módi vagyok fiam. Nehogy már ellent mondj magadnak és az "elveidnek!"
2020. jún. 3. 22:28
 93/163 A kérdező kommentje:
Nem a világot akarjuk megváltani, hanem megmaradni akarunk. És attól függetlenül hogy úgy akarod beállítani hogy a széllel szemben haladunk, igenis nem mi vagyunk akik az autópályán mennek szembe. De ezt majd az idő megmutatja.
2020. jún. 3. 22:29
 94/163 anonim ***** válasza:
73%
Régimódi és utál mindent ami régi nálad egy jelentést takar?:D Igen az idő megmutatja, amit már jól mutat most, is különben nem is aggodalmaskodnál jelenleg, ha nem lenne miért. :D
2020. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/163 A kérdező kommentje:
Nem aggódom semmiért. Mikor mondtam hogy aggódom? :D
2020. jún. 4. 00:02
 96/163 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell itt aggódni.
2020. jún. 4. 00:03
 97/163 anonim ***** válasza:
100%
Mégis aggódsz, máskülönben a kérdés se létezne :D
2020. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/163 A kérdező kommentje:
Nem aggódom. Csak kikértem magamnak a nácizást. Mintha ti jobbak lennétek! [link]
2020. jún. 4. 00:25
 99/163 anonim ***** válasza:
100%
Ki nácizik?:D
2020. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/163 A kérdező kommentje:
Akiket belinkeltem.
2020. jún. 4. 00:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!