Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg hogy a...

Miért nem értik meg hogy a haza szeretete egy minimális dolog amit el várhat az ember saját magától, nem pedig nácizmus, fasizmus, sovinizmus?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkaptam csak azért mert szeretem a hazámat, és nem tűröm hogy se más nép csoportok, se politikai ideológiák lerombolják azt. A hazafiság nem politikai nézet és eszme! A haza szeretet nem régimódi, hanem egy mindig jelen lévő érték, amely mindig is jelen volt és van. Ezt nem írhatja felül se idegen hatalom, se a haladás, se liberálanarchizmus. Az emberek nem választhatják meg hogy fiúnak vagy lánynak születnek, úgy azt sem hogy milyen nemzetiségűnek születnek, én pedig a csodákban és a véletlenekben nem hiszek, biztos oka van annak hogy miért annak születtél ami vagy. És azt aki vagy tiszteletben kell tartani. Másokat is, de előbb azt aki vagy és ahová születtél. Ezt a jelenleg divatos eszmerendszerek egyáltalán nem akarják tiszteletben tartani. Sőt tűzzel vassal el akarják törölni! Az emberek a hazájukat már csak a politikai nézetei és a történelem hamisítás betegsége, az elgyökértelenedés, elhidegülés a hazától ami a kommunizmus következménye és a jelenleg divatos eszmerendszerek miatt sem tisztelik. Ez a nagyobb baj! Nem az hogy ki a náci meg a többi hülyeség(ek)! Nem lehet az emberiséggel egyidős értékrendekkel sem harcolni, mert nem véletlenül fejlődtek az emberrel ki, az ember majd akkor kap észbe ha megint úgy fog viselkedni mint egy majom.

2020. jún. 1. 23:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/163 anonim ***** válasza:
29%
És tudod mi benn a vicc, ami ellen nem tudsz mit tenni. Sokan akik elköltöztek, egy sokkal boldogabb életet kaptak cserébe.
2020. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/163 A kérdező kommentje:
De ebben az országban maradt 9 millió ember, akik valamiért nem mentek el. Azokról miért nem beszélünk?
2020. jún. 3. 01:13
 53/163 A kérdező kommentje:
Talán hülyék hogy szeretik a hazájukat. Vagy talán tudják hogy nem lesz jó attól ha elmennek?
2020. jún. 3. 01:14
 54/163 anonim ***** válasza:
81%
Abból a 9 millióból vond le a nyugdíjasokat és a azokat akik család maitt nem tudnak menni....
2020. jún. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/163 anonim ***** válasza:
81%

Csak hogy az előttem szólót kiegészítsem, azokat is vond le a 9 millió magyarodból akik MÉG nem mentek el, de amint megvan az érettségi/diploma tipliznek. (Nagyon sok ilyen embert ismerek), illetve azokat is akik mennének már a következő géppel, de nyelvtudás, tőke, vagy tökösség hiányában nem tudnak. Ők is tuti az alapvető hazaszeretetedet nyomják nap mint nap ;)


Amúgy meg, szerintem kéne nézned egy jó dilidokit.

A paranoiának ez a szintje, amit itt a konteóiddal nyomsz, már lehet a skizofrénia, a disszociatív személyiségzavar vagy sok más pszicho dolog jele is.


Mondjuk ez az egész jobbos narratíva hogy a liberális mainstream ki akarja pusztítani a nemzeteket a jobboldaliak pedig el vannak nyomva a liberális vélemény terrorban, ez eleinte vicces volt, utána fárasztó lett, mostanra meg már elcsépelt és uncsi mint a Sorosozás meg a migránsok. Mármint... Ember, a jobbosok az a népség akik azt hiszik jogukban áll zaklatni vagy megtámadni egy másik embert, csak mert az másmilyen. Ne gondold már hogy valaki 80 iq felett komolyan veszi hogy ők a szegény elnyomott áldozatok xD

2020. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/163 A kérdező kommentje:
Én azokat is beleszámitom, akik haza jöttek... [link]
2020. jún. 3. 11:43
 57/163 A kérdező kommentje:
Amiket én "nyomok" az nem konteo hanem tények.
2020. jún. 3. 11:43
 58/163 A kérdező kommentje:
Egyébként nekünk is unalmasak a libsik, még is mindig gubancot csinálnak a nemzetállamok ellen. :))
2020. jún. 3. 11:46
 59/163 Micimacko67 ***** válasza:
63%

Kérdező, mi a véleményed a románok, szlovákok, ukránok hazaszeretetéről?

Mi a véleményed az ottani hazafiak nemzetállamra való törekvéséről?

Mi a véleményed az ezzel kapcsolatban ott élő magyar kisebbséggel való viselkedésükről?

Ők,(az ottani hazafiak) hozzád hasonlóan szeretik a hazájukat, hazafinak tartják magukat!

Egyetértesz velük? Helyes amit tesznek?

Vagy elítélendőnek tartod ezt a fajta hozzáállást?

Ha igen, akkor miért? Ha nem, akkor miért?


Most ebből hagyjuk ki, hogy ki és miért került ebbe a helyzetbe! Nem szeretnék Trianon-ról való vitát kezdeni...

2020. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/163 A kérdező kommentje:

"Kérdező, mi a véleményed a románok, szlovákok, ukránok hazaszeretetéről?


Mi a véleményed az ottani hazafiak nemzetállamra való törekvéséről?


Mi a véleményed az ezzel kapcsolatban ott élő magyar kisebbséggel való viselkedésükről?"


És mi a véleményed a magyar haza szeretetről, akik mindezt tűrik és nem mennek el? A történelem hamisítás, elnyomás, gyalázkodás ellenére.

2020. jún. 3. 11:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!