Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg hogy a...

Miért nem értik meg hogy a haza szeretete egy minimális dolog amit el várhat az ember saját magától, nem pedig nácizmus, fasizmus, sovinizmus?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkaptam csak azért mert szeretem a hazámat, és nem tűröm hogy se más nép csoportok, se politikai ideológiák lerombolják azt. A hazafiság nem politikai nézet és eszme! A haza szeretet nem régimódi, hanem egy mindig jelen lévő érték, amely mindig is jelen volt és van. Ezt nem írhatja felül se idegen hatalom, se a haladás, se liberálanarchizmus. Az emberek nem választhatják meg hogy fiúnak vagy lánynak születnek, úgy azt sem hogy milyen nemzetiségűnek születnek, én pedig a csodákban és a véletlenekben nem hiszek, biztos oka van annak hogy miért annak születtél ami vagy. És azt aki vagy tiszteletben kell tartani. Másokat is, de előbb azt aki vagy és ahová születtél. Ezt a jelenleg divatos eszmerendszerek egyáltalán nem akarják tiszteletben tartani. Sőt tűzzel vassal el akarják törölni! Az emberek a hazájukat már csak a politikai nézetei és a történelem hamisítás betegsége, az elgyökértelenedés, elhidegülés a hazától ami a kommunizmus következménye és a jelenleg divatos eszmerendszerek miatt sem tisztelik. Ez a nagyobb baj! Nem az hogy ki a náci meg a többi hülyeség(ek)! Nem lehet az emberiséggel egyidős értékrendekkel sem harcolni, mert nem véletlenül fejlődtek az emberrel ki, az ember majd akkor kap észbe ha megint úgy fog viselkedni mint egy majom.

2020. jún. 1. 23:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/163 Micimacko67 ***** válasza:
66%
Légy szíves válaszolj a kérdésemre!
2020. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/163 A kérdező kommentje:
Választam. Nem tetszik a válasz?
2020. jún. 3. 12:00
 63/163 A kérdező kommentje:
Magyar hazaszeretet nem egyezik a román haza szeretettel. Nem szép össze mosni.
2020. jún. 3. 12:01
 64/163 Micimacko67 ***** válasza:
63%

A visszakérdezés nem válasz!!!!


Tudod, ettől azért magasabb vitakultúrát tételeztem fel rólad...hiba volt elismerem!


Még egyszer kérdezem, mi a véleményed a más országokban élő, hozzád hasonló nemzeti/hazafias nézetű emberekről?


Ha nem tudsz egy normális, egyenes választ adni, akkor világosan bizonyítod, hogy mennyire lehet az ilyeneket, mint te komolyan venni!

2020. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/163 A kérdező kommentje:
Válaszoltam: A román haza szeretet nem hasonlítható össze a magyar haza szeretettel, nem szép dolog össze mosni. A disznóval pedig nem érdemes a sárban birkózni szóval erről ennyit.
2020. jún. 3. 12:17
 66/163 Micimacko67 ***** válasza:
63%

Légy szíves ne disznózz, mert esetleg én is keresek egy neked nem tetsző hasonlatot, amivel bele találok gázolok az érzékeny lelkedbe!

Azután meg nem győzöl siránkozni, hogy bántják a jobboldalt!


Egy dolgot jegyezz meg, de jól...

Az életedben tarthatod te magad bárkitől különbnek és felsőbbrendűnek, amikor eljön az a pillanat, akkor a tepsiben te is ugyanolyan leszel, mint akiket most megvetsz és gyűlölsz!

Ezt jegyezd meg és gondolkodj el rajta, hogy érdemes-e az életedet gyűlölködésnek szentelni...

2020. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/163 A kérdező kommentje:
Nem tartom én senkitől magam felsőbb rendűnek. És pont ez külöböztet meg engem a román nacionalistáknál.
2020. jún. 3. 12:45
 68/163 Micimacko67 ***** válasza:
25%

Akkor nem tartod magad kulonbnek/felsobbrendunek a libsiktol sem?


Azoktol sem akiknek mas velemenye van hazaszeretetrol?

2020. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/163 A kérdező kommentje:
Liberálanarchistáktól ki nem akar jobb lenni? Nem felsőbb rendű az egy náci fogalom. De jobb lehet lenni, és kell cselekedni hogy jobb legyél. Ez megint egy teljesen normális dolog amit az ember elvárható magától. Mások is azt akarjak hogy a hazánk még jobb legyen a Környező országoktol meg nyugatól is. Ha ezt mások elvárják bárki elvarhatja hogy lehessen jobb.
2020. jún. 3. 14:12
 70/163 A kérdező kommentje:
És én bármennyire is úgy látszik, nem becsülöm le az ellenfeleim.
2020. jún. 3. 14:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!