Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a fű (marihuána) őrület...

Árokpart kérdése:

Mi ez a fű (marihuána) őrület mostanában?

Figyelt kérdés
A hírekben már lassan óránként lehet olvasni, hogy egy-egy terjesztőcsoportot itt vagy amott kapcsoltak le. Jó persze a rendszerváltás óta, de főleg az EU-s csatlakozás óta a határok teljes eltörlésével folyamatosan jelen van de most ennyire? Mintha már szinte kenyér lenne úgy használják de miért és hogyhogy főképpen az idén? Emlékszem a 2000-es évek elején valami szervezetük is volt és tüntettek is a Parlamentnél emiatt, mármint a legalizálása miatt,de akkor sem lehetett közel ennyi esetről hallani. Mi az oka ennek? Pusztán csak kíváncsiságból kérdezem, mert mielőtt bárki gondolná a korom miatt sem vagyok már érintett a dologban nem is voltam fiatalon sem, mellesleg betegségem miatt még cukros üdítőt sem ihatok.
2020. jún. 19. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én se értem.

De ahogy látom,egyre több a depressziós tini,szóval lehet hogy ezért.

2020. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még a liberális kormányok alatt sem volt negyed ennyi eset. Sőt nemcsak ő alattuk hanem még pár éve sem, inkább visszaszorulóban volt.
2020. jún. 19. 22:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Vajon ki a hibás benne a politika vagy a társadalom, hogy ez így van. Mi lenne vajon a megoldás a még drasztikusabb szigor vagy részleges liberalizálás.
2020. jún. 19. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet az igény is nőtt, nem tudom, de en e tekintetben nem érzékelek változást pl 5 évvel ezelőttig, szimplán csak bekerül a hírekbe, mert amcsiban legalizálták, így most "trendi" téma.
2020. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Nagy az Isten állatkertje, mindössze ennyi.
2020. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A balosoknak kell a tünti előtt a fű..
2020. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a kannabiszra vonatkozik. Még szimpla dohányzóból is egyre több van.
2020. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!