Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor várható itthon társadalm...

Mikor várható itthon társadalmi robbanás amiatt hogy csomó embernek mnincs már pénze élelmiszerre se a kormány pedig csak azt mondogatja hogy munka alapú társadalom miközben munkája sincs sokaknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 13:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon jol elek, de kopnivaloan undorito az a hozzaallas, hogy Magyarorszagon csak a munkakerulo lusta disznok halhatnak ehen.

Nem lesz ehseglazadas, viszont a passziv fasult beletorodes ebbe, ami van, az meg inkabb.

2020. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%

Például az adóból fizetik a nyugdíjat, a táppénzt (ha nem lenne TB, horror számlákat kapnál, ha valami egészségügyi problémád akad).

Aki akar dolgozni, az talál munkát.

2020. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
44%

Hónapok óta munkát keresek. A járványhelyzet miatt sok cég csődbe ment az én munkám is emistz szűnt meg. Én szakmákkal nem találok. Lányom jóval magasabb végzettséggel nem talál. Persze kamu melók vannak holmi vállalkozóknál, ami előre látható, hogy nem lesz biztos és hosszútávú. De komoly, felnőtt ember már nem ilyet keres. Sokan panaszkodnak, hogy nincs munka. Munkaalapú? Esetleg közmunka. Na, azt meg dugják fel maguknak a szánalmas közmunkásbérrel együtt. Hogy nem sül le a bőr a képükről..

A választásokon túl vagyunk, tehát az anno krumpliért megvásárolt szavazók most már éhen dögölhetnek.

Amíg tűrik, nem lesz jobb.

2020. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Akinek kell a munka az nem válogat, és elfogadja, ami pillanatnyilag van, aztán közben vált, ha akad jobb. Aki válogat, az ráér...

Én válságban voltam diplomás pályakezdő, nehéz volt, de nem válogattam, nem mindig volt jó munkám, évekig nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni, de mindig váltottam és mentem tovább, amikor úgy alakult. Sose voltam sokáig álláskereső, pedig saját bőrömön tapasztaltam meg, milyen egy válság.

2020. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%

Hat, elhiszem, hogy sokaknak car, de aki a sajat jogaiert nem kuzd meg, megis mit var? Hogy megmaradnak a jogai a normalis elethez?


Epp most tanulja a lecket minden magyar, a felcsuti rém ebben az egyben sokat segitett: a budos eletben nem lesz Magyarorszagon ujra diktaturahoz meg csak hasonlo sem, ha eltakaritja a nép.

2020. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
44%

A harmadik legelhízottabb nemzet a vilagon a magyar és magasabb a foglalkoztatottság mint barmikor a rendszerváltas ota.

Miről beszélsz ember?

2020. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Nincs penze elelmiszerre, de a Lidl-be es a tobbi hasonlo boltnal alig talalok parkolohelyet.. szoval az meg arrebb lesz
2020. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

16-os: a relativ ehezes epp az elhizasrol szol. Tudod: nerkrumpli meg kenyer. Szenhidrat, hizlal. Mas meg nincs.

Jah, de: Meszarosnak a balaton.

2020. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
17: nem azokrol beszel a kerdezo, aki a Lidl-be megy vasarolni, hanem akinek arra sincs penze, hogy kijusson a falujabol. Lassal tovabb az orrodnal meg a szomszed hiper parkolojanal.
2020. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%
18as baromi erdekes. Harmadik vilag beli orszagokban valahogy meg sincsenek kövér emberek.
2020. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!