Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor várható itthon társadalm...

Mikor várható itthon társadalmi robbanás amiatt hogy csomó embernek mnincs már pénze élelmiszerre se a kormány pedig csak azt mondogatja hogy munka alapú társadalom miközben munkája sincs sokaknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 13:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%

Az átlagnak van pénze a lidlbe menni. Törödj bele.

Legalább azt higyjetek el amit a sajat szemetekkel lattok.

2020. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%
20-as: mondom RELATIV ehezes. Nezz mar utana a fogalomnak,mert mast jelent, mint a teljes koplalas, leirtam mit. Masreszt: nem eleg baj, hogy sokan nem tudnak minoseget enni? Gyerekek sem. Arra varsz, hogy semmit ne egyenek? Arra hiaba: orban mindig vigyazni fog arra, hogy tomegduh-re okot ado abszolute ehezes ne legyen, vagy max ott, ahol kijutni sem tudnak a falubol, hacsak nem gyalogolnak par szaz kilometert.
2020. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

21: hany eves vagy? Hibas ervelesbe csusztal. A torodj bele nem erv, az, hogy te mit latsz ott aholte laksz, szinten nem erv. Max arra, hogy nem latsz tovabb az orrodnal.

Vagy nem lathatsz.

2020. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem az a lényeg, hányan parkolnak a Lidl-nél, nem azt kell nézni, hanem azt, hogy mennyi mélyszegény és hajléktalan, Blahán ézelért sorbanálló van. A rendszerváltás és főleg orbán előtt ez nem volt ennyire ijsztően tömeges!!

A magyar a saját ostobaságának, igénytelenségének, megalkuvásának köszönheti, hogy itt tartunk, élhetnénk jobban is, ha nem azzal hencengnénk büszkén, hogy mi bezzeg a szar munkahelyet is elfogadjuk ( az angol, német, svájci,stb nem fogadja el, nem is lett a világ csicskája) és nem a szegény kéregető koldus zsebében turkálnánk, hogy vajon mire fogja költeni a 200 ft-ját, hanem azokéban, akiknél milliós tételekben válnak köddé az adóforintjaink.

Apropó, adó. Aki most munkanélküli. Valaha az is dolgozott, tehát fizetett a közösbe épp eleget ahhoz, hogy most ha ő van bajban, vissza is kapjon valamit. És mellesleg itt a munkanélküli segélyből is vonják az adót . Na, ehhez kell még vastag rinocérosz bőr!

Ha egy kormány csak adót behajtani tud. Az semmirevalo.

2020. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
40%

Nalad a pont 24-es, tokjol leirtad.

Csori magyarok boldogan kuporgatnak a 2-3 het nyaralasra -mikozben nyilvan siman er annyit a munkajuk, mint nemetben vagy az angoloknal.

Es mikozben minden nap elhetnenek jol, nem csak evente 3 hetig.


De nem, inkabb megmagyarazza maganak, hogy ennyi elegendo, nem is akar jol elni, nem kell jobb eletszinvonal, inkabb lopjon orban.


Mert esetlegbe kellene ismernie ez esetben, hogy 10 rohadt eve az orranal fogva vezetik. Inkabb fizet a szerencsetlen, mert az egoja fontosabb, mint egy "uppsz, ezek atbacctak, na tegunk csak rendet" hozzaallas.

Viccisztan. Fungary.

2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Én jól élek, 3-szor annyit keresek, mint amennyi az első fizetésem volt 2006-ban, de én nem a markomat tartottam és mástól vártam a megváltást, hanem tanultam, és sokat tettem azért, hogy most itt tartok. Nem érdekelnek az önsajnáltatók, volt ilyen kollégám, amíg mindketten nehéz időszakban voltunk, addig barát volt, amint nekem elkezdett felfelé ívelni a karrierem, megpróbált visszahúzni.
2020. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%
Kit érdekel, hogy 3-szor annyi a fizetésed, mint 2006-ban volt,ha az árak meg 33-szor magasabbak lettek azóta! Tegyük hozzá persze, nem is mindenki fizetése nőtt háromszorosára.
2020. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
33-szor magasabb árak? 😆 Mégis tudtam lakást venni...
2020. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!