Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom jelentős...

A magyar társadalom jelentős része miért a cigányságot hibáztatja?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge ne vegye magára, én is ismerek sok normális magyar embert aki nem gyűlölködik, de azt kell mondjam, hogy Magyarország a gyűlölet hazája lett. A magyar társadalomnak egy jelentős része a cigányságot hibáztatja mindenért, hogy "így a büdös cigányok meg úgy a büdös cigányok". A cigányságnak azért túl kellett élnie a holokausztot és a rendszerváltást is. A rendszerváltás után megszűntek a munkahelyek, ezért sokan nemcsak romák hanem magyarok is utcára kerültek és szegénységben éltek. Vannak bőven szegénysorban élő magyarok is akik ugyanúgy bűnözésre, lopásra kényszerülnek, mert egyszerűen ezt teszi velük a rendszer. Nem az ő hibájuk, hogy ilyen helyzetbe kerültek, hanem Orbáné és a Fideszé akik szétlopták az országot. A korrupció meg a politikusbűnözés a fő probléma. Meg a Mi Hazánkosok meg Légiósok gyűlölködése amellyel egymás ellen hergelik a roma és nemroma embereket.

2020. aug. 20. 19:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a cigányok nagyrésze semmirekellő, nem csak itt, hanem bárhol a világon.

Ezen már vitatkozni.

Viszont most azért elég sok dolgozik legalább.

2020. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%

#11, #12-nek:


"Sajnos a cigányok nagyrésze semmirekellő,"


Mert ugyebár a cigányok nagy részét személyesen ismered, és tudod róluk hogy semmirekellők.


Nem a cigányok nagy része semmirekellő, hanem te vagy rasszista!

Nem védem a cigányokat (ez messze álljon tőlem), de van annyi önkritikám hogy nem beszélek hülyeséget. Én meg sem próbálom a személyes ellenszenvemet általánosítani. Utálom őket amire van személyes okom bőven, de akkor sem érzem feljogosítva magam a teljes fajtájuk elítélésére.

2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nagyon sok roma származású embert látni például építkezéseken is és máshol. A nagy részük dolgozna ha lenne munka. Még egyszer: A magyarság jelentős része is leszakad a társadalomtól és sajnos ők is lopni kényszerülnek. A leszakadó, munkanélküli rétegek a többségi társadalom ellenszenvét "élvezik", tehát ezért is nehéz nekik felzárkózni.
2020. aug. 20. 21:11
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok:


Ugyebár az építkezéseken a segédmunkások jelentős része cigány, ugyanígy például a hulladékszállító cégek alkalmazottai is, és a közmunkások jelentős része is.


Akkor most dolgoznak, vagy sem? XD

2020. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%
A cigányságnál nem a szegénység a legnagyobb probléma, hanem a mérhetetlen igénytelenség. Nézd meg, hogy nevelik a gyerekeiket, nem (csak) a pénz hiányzik onnan, hogy felzárkózzanak. Azért is a zO4rbá44n a hibás, hogy valaki pénz nélkül 10 gyereket szül a semmibe, majd hagyja drogozni őket, hogy agyhalottként boldogítsák társadalmunkat?
2020. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
98%

"Mert ugyebár a cigányok nagy részét személyesen"


Sajnos elég sokat ismerek.

Másrészt kezdheted sorolni azokat a településeket, ahol nem semmirekellő a nagytöbbség.

2020. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%

Másrészt ugyan ez van Szlovákiában, Romániában, Franciaországban stb.

Nem tudom miért nem lehet beismerni.

Börtön is velük van tele.

2020. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Na, gondoltam felmegyek a Facebookra, ma is kikkel volt balhé az 1-es villamoson?

Persze nem 1 az 1-ben.

Szánalmas.

2020. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%

"hanem te vagy rasszista!"


És ez kit érdekel?

Változtat valamit a tényeken?

Vagy mi értelme van ennek?:D

2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

#13, #17-nek:


Ezt nem tudom kihagyni: CSERDI!


Továbbá Bükkösd, Bakócza, Mindszentgodisa, Piskó, Zaláta, Okorvölgy.


Sorolhatnám még, de nem látom értelmét. Biztos vagyok benne hogy ezek a települések (és nem pusztán a nevük) neked semmit sem mondanak.

2020. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!