Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom jelentős...

A magyar társadalom jelentős része miért a cigányságot hibáztatja?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge ne vegye magára, én is ismerek sok normális magyar embert aki nem gyűlölködik, de azt kell mondjam, hogy Magyarország a gyűlölet hazája lett. A magyar társadalomnak egy jelentős része a cigányságot hibáztatja mindenért, hogy "így a büdös cigányok meg úgy a büdös cigányok". A cigányságnak azért túl kellett élnie a holokausztot és a rendszerváltást is. A rendszerváltás után megszűntek a munkahelyek, ezért sokan nemcsak romák hanem magyarok is utcára kerültek és szegénységben éltek. Vannak bőven szegénysorban élő magyarok is akik ugyanúgy bűnözésre, lopásra kényszerülnek, mert egyszerűen ezt teszi velük a rendszer. Nem az ő hibájuk, hogy ilyen helyzetbe kerültek, hanem Orbáné és a Fideszé akik szétlopták az országot. A korrupció meg a politikusbűnözés a fő probléma. Meg a Mi Hazánkosok meg Légiósok gyűlölködése amellyel egymás ellen hergelik a roma és nemroma embereket.

2020. aug. 20. 19:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#28 Pontosan és részletesen leírtam miben tévedsz, mit nem értesz belőle?

Még magad is leírod az ALAPVETŐ javulást: "A modell legyen egy kétkeresős, háromgyerekes család, az egyik fél dolgozik, a másik nem."

Vagyis hogy már szerinted is az egyik fél DOLGOZIK. Előtte úgy kaptak meg mindenféle pénzeket, hogy ehhez nem kellett dolgozniuk, a gyerekeiket nem kellett iskolába járatniuk.

EZ A CÉL, hogy menjen mindenki dolgozni, menjen minden gyerek az iskolába tanulni.

"A páromat ezért nem engedem elmenni dolgozni, faxfej! Amikor talált munkahelyet, majdnem anyagi csődeb mentünk a mínuszok miatt!"

Értem, szépen meg is mutattad a lényeget. TE vagy az aki a rendszeren akar élősködni és sajnálod másoktól, hogy azoknak is ugyanazért ugyanaz jár. Világos - az hogy TE milyen ember vagy.

2020. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%

#28, #31-nek:


Na neeee!


Ne álszentkedjél már! Te is pénzből élsz!


Egyébként pedig kezdek komolyan ingerült lenni, de megpróbálom visszafogni magam! Az a cél, hogy MINDENKI menjen dolgozni?


Akkor miért xopatják meg azt a családot például, amit modelleztem?!

Arra is felhívom a figyelmed, hogy a gyerekek számával a lehető legkisebbre csökkentettem az egy főre eső jövedelmet! Vagyis ha ennél kevesebb gyerekük lenne, SEMMIKÉPPEN sem érné meg a másik szülőnek is dolgozni!


Ne engem minősítgess azért, mert a kibaxott kormányod jobban megfizeti azt a családot amelyikben az egyik fő nem dolgozik, mint a szabályain és a minimálbérén keresztül azt, ahol mindketten dolgoznak!


Nehogy már megmagyarázd nekem hogy te inkább a kevesebb pénzt és több problémát választanád, a több pénz és kevesebb probléma helyett!

Ha mégis, akkor gondok vannak a szellemi képességeiddel.

Kétféle ember van aki hajlandó elvi megfontolásból a saját érdeke ellen cselekedni. Az egyik a hős, a másik a pszichopata. Te most hősködsz, vagy csak simán gy.p-s vagy?

2020. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

#32 A stílusoddal már minősítetted saját magadat, ennél többet más sem mondhat rólad, max, hogy szánalmas vagy.

Te minimálbéren akarsz élni és segélyekkel boldogulni. Legyen ahogy szeretnéd! Maradj minimálbéres és kínlódj a segélyekkel!

Az értelmes emberek meg teszik a dolgukat és sok gyerekkel, munkával is egyre jobban élnek. Elég nagy baj vagy te már saját magadnak, nem is kell ennél több rosszat neked kívánni, legyél akármilyen rosszindulatú és mocsok is másokkal. Isten nem ver bottal, nem véletlenül mondják.

2020. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
64%

#32, #33-nak:


Te tényleg valami álomvilágban élsz! XD


Papíron persze hogy minimál-béres vagyok. PAPÍRON!


Tudod miért?


Mert ha a valós bérre lennék bejelentve, még akkor még azt sem kapnánk amit most!


A párom hogyan tudna elmenni úgy dolgozni 8 osztállyal, hogy ne csökkenjen a befolyó pénz?


SEHOGY!


Csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire lassú a felfogásod?

2020. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#34 vagyok:


Ő szeret dolgozni, de egyszerűen anyagilag nagyon rosszul jövünk ki ha dolgozik!

2020. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy a sitten miért vannak ők többségben, míg az egyetemi padokban miért fordulnak elő ritkábban. De biztos a kormány hibája.
2020. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg azért mert eleve hátrányból indulnak. És hát a azért mégiscsak van egyfajta kirekesztettség velük szemben. - Ha valaki dolgozott már külföldön magyarként talán akkor az el tudja képzelni milyen kirekesztetnek lenni. - Ez az érzés inkább feladásra késztet mint ösztönzőleg hat. Hozzáteszem, hogy inkább alul iskolázottak részéről tapasztaltam. Az oktatásukra való pénzt meg nem szabad sajnálni hiszen ez az egyetlen út aminek köszönhetően pozitív irányba mozdulhatnak. Bár valószínűleg az oktatásukra szánt pénz csak töredéke jut el oda ahova kellene. Mivel a magyar kormány Farkas Flóriánnal karöltve lop belőle egy csöppet.
2020. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!