Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehetek az ellen aki...

Mit tehetek az ellen aki kábítózik?

Figyelt kérdés
Feljelenthetem a rendőrségen vagy a munkahelyén jelenthetem?

2020. aug. 20. 21:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Csak a sör legális jelenleg, a drog viszont nem az. És ennek nyilván meg is van az oka..
2020. aug. 20. 22:36
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
A muszlim vallás meg tiltja az alkoholt, Hollandiában meg legális lényegében a fű sok más országgal együtt. Nem az dönti el, hogy valami helyes-e, hogy éppen egy adott országban legális-e vagy sem. Ezzel nem azt mondom, hogy drogozni helyes, hanem azt, hogy nem minden drogos aljas senkiházi, bezzeg, ha csak inna :'D A te hozzászólásodból az jött le, hogy a kábszeresek mind söpredék és ez így egyszerűen nem igaz.
2020. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

8# "BÉKÉN KELLENE EGYMÁST HAGYNI EGYMÁST!!! Azért szar ez a világ, mert az ilyen gyökerek mindig más életével foglalkoznak a sajátjuk helyett."


A spiclivérűséggel kapcsolatban igaz, amit mondasz, de globálisan nézve pont hogy az elmagányosodás és az egymás iránti érzéketlenség az egyik oka annak, amiért "szar" a világ... A "nem tudom, te dolgod, azt csinálsz amit akarsz" hozzáállás miatt

2020. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
49%
Feljelentheted, de nincs sok értelme, a "rendőrség" nem foglalkozik vele.
2020. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy az első pár hozzászóló is írta... Azért IS ilyen szar az ország, mert mindenki a másikkal foglalkozik. Feltételezem, hogy ezek szerint a TE életed minden téren rendben van, kedves Kérdező. Ugye?


Először nézzünk már egy kicsit magunkba. Hogy mi kik vagyunk, mit tettünk magunkért, egymásért és a társadalomért.


Mindenki foglalkozzon a saját maga dolgával.


A közlekedés van most ilyen téren szarban. Ha már valaki a sárga lámpán megy át, mert féktávolságon belül vált a lámpa, akkor akinek volt/van DashCam-ja, már löki is fel a YouTube-ra, vagy küldi be a Bp-i autó közösség.hu-nak... Ezek élettelenek, akik rá érnek valószínűleg munka után azzal foglalkozni, hogy be küldenek egy letöltött felvételt a gépükről, és írnak hozzá regényt.


Ez spicliség. Mindenki azt hiszi, hogy ha ilyen dolgot csinál, akkor Ő tesz valamit a társadalomért. Pedig rohadtul nem így van.


Ahogy a drogosok ellen való küzdelem sem. Nem így kellene megoldani. Semmi közöd más emberhez, és az Ő életéhez. Ha Téged zavar az, hogy más drogozik, és úgy vezet vagy dolgozik, akkor csak sajnálni tudlak Téged. Én egészen addig nem foglalkozom az ilyen emberekkel, amíg nekem problémám, konfliktusom nem származik belőle.


Én is ismerek rengeteg drogost. A legtöbbje épp elméjű, és normális életet él. Attól, mert Te pont látod rajta, hogy szét van csúszva mint az állat, az egy dolog. De attól most valaki feltétlenül rossz ember? Hagyjuk már...


Az ilyen felfogású emberek valószínűleg túl sok filmet, YouTube videót és Facebook videót/sztorit láttak, olvastak. A kinti világból pedig szart se látnak.


Ezzel van a probléma. Szégyenlem magamat, hogy Magyar vagyok. Amint kijutok külföldre, a lehető leghamarabb megszerzem a kinti állampolgárságot, és lemondok a magyarról. Szégyen ez az ország, de rohadtul.

2020. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem jó a spicliskedés, de azért fura, hogy egyesek hogy védelmezik a drogosokat. És ha mondjuk volán mögé ül, aztán kinyír egy 5 tagú családot? Lehet, hogy aki felnyomja, egy ilyet akadályoz meg.
2020. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Az ilyen agymenéseknek azért nincs értelme, mert ez alkohollal többször bekövetkezik, egyszerűen hülyeség erre fogni.
2020. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
#17 A részeg sofőrökre és a drogosokra egyaránt igaz, amit a 16-os írt.
2020. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Éppen ezért hülyeség ilyen alapon feljelenteni valakit, aki drogozik. Komolyan nem érted?
2020. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%

Tudtam hogy ez lesz. Ha azt mondom hogy hagyjuk a fenébe, akkor védem a drogosokat. Pedig a kis novellámban le is írtam, hogy szó sincsen erről.


Persze most megint ezzel kell jönni. Mi van ha kinyír egy öt tagú családot? Azért el árulom neked pajtás, hogy aki füvezik, az nem feltétlenül fog balesetet okozni, sőt. Persze, ettől függetlenül az e féle viselkedést ugyan úgy elitélem. De mindegy is. A sok hulladék itt éli ki a vágyait, és a véleményeit, amit élőben nem merni elmondani, mert rögvest felpofoznák. :D

2020. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!