Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehetek az ellen aki...

Mit tehetek az ellen aki kábítózik?

Figyelt kérdés
Feljelenthetem a rendőrségen vagy a munkahelyén jelenthetem?

2020. aug. 20. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Közöd hozzá? Akik isznak az meg rendben van ugye? Ha nem árt neked minek akarsz te spicliskedni?
2020. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#2 Bocs,d e mén nem vagyok olyan élettelen szhar, hogy kábítózzak. Nagyon lenézem az olyan "embereket".
2020. aug. 20. 21:41
 3/32 A kérdező kommentje:
Meg a sok baleset is ezért van az országban, mert ezek nincsenek észnél mennek neki mindennek mint rovar a fény felé.. Undorítóak az ilyen véglények.
2020. aug. 20. 21:44
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Na most, ha indulat nélkül el tudod mondani, hogy pontosan milyen gyakran kábítószerezik és mit fogyaszt, akkor normálisan válaszolok.
2020. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 árokpart ***** válasza:
97%
Kínálj fel neki valamilyen alternatívát, beszélgess el vele baráti stílusban. Ha rossz munkahelye van akkor segíts neki váltani, ha nincsen hobbyja akkor keressetek neki valamilyen értelmes célt. Ha magánéleti okok miatt használ szert akkor segíts neki kiküszöbölni a bajt, esetleg tanácsot is adhatsz neki. Minden szenvedély ok-okozat miatt jön létre. Azzal csak ráteszel az életére egy lapáttal ha jelentgeted . Akkor pont az ellenkezőjét éred el. Ergo megszűnik a munkahelye még többet fog használni és még veszélyesebb lesz.
2020. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 árokpart ***** válasza:
89%
Egyébként hogyan hat rá a szer. Agresszív esetleg kötekedő. Látatlanban nagyon kevés információt írtál.
2020. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Ne csinálj vele semmit, egyszer úgyis túladagolja magát.
2020. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

A kedves kérdező nem válaszol a kérdésemre, így kifejtem én, hogy mit gondolok.

BÉKÉN KELLENE EGYMÁST HAGYNI EGYMÁST!!! Azért szar ez a világ, mert az ilyen gyökerek mindig más életével foglalkoznak a sajátjuk helyett.

Feltételezem nem jó kedvében használja a cuccot, de még egy feljelentéssel told tovább a lejtőn, miközben ő valószínűleg semmit nem ártott neked.

Vagy csak néha füvezget, de amúgy normális életet él? Ja, akkor a te értékrended miatt pl ki akarod rúgatni? Ahhoz is gratulálok. Egy idióta vagy barátom. Nem, nem emiatt van sok baleset egyébként, hanem mert sok az idióta és nem figyelnek, bár az írásképed alapján ezt sem fogod fel, ahogyan azt sem, hogy a legális alkohol miatt jóval többen halnak meg az utakon. Ja, az alkohollal nincs problémád? Meglepő...

2020. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#9 Hagyjuk már ezt a lejtő dolgot...:D Mindenki életéen vannak nehéz helyzetek, és mégse nyúlnak a drogokhoz. Az ilyen emberek gyávák szembenézni a valósággal és nem is feltétlenül kell, hogy valami rossz történjen velük. Az ilyenek akkor is előkapják simán ha éppen csak unatkoznak és jobban akarják érezni magukat... Ismerek ilyeneket és tudom milyen emberek ők..
2020. aug. 20. 22:25
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Erről a konkrét emberről viszont semmit nem mondtál. Vannak emberek, akik kábítószereznek és képzeld, semmi baj velük. Ha csak nem tetszik, hogy valaki drogozik, az nem indok arra, hogy megszívasd. Ilyen alapon ha elmész egy kocsma mellett, mindenkit üss ki, akinek egy sör van a kezében.
2020. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!