Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehetek az ellen aki...

Mit tehetek az ellen aki kábítózik?

Figyelt kérdés
Feljelenthetem a rendőrségen vagy a munkahelyén jelenthetem?

2020. aug. 20. 21:30
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
41%
Figyelj. Érthető az, hogy zavar ha valaki drogozik (főleg a saját környezetedben) de ettől függetlenül ez mindenkinek az egyéni dolga, hogy mit művel magával. Hasznosabbnak tartanám, ha leülnél vele beszélgetni a dolgok veszélyességéről és morális hatásukról. Ha ez nem segít és kihatással van a munkavégzésre teszem azt nem látja el a munkáját vagy hátráltatja a folyamatot, akkor jelezheted a főnök felé, hogy probléma van (én csak a munkavégzéshez kapcsolódó problémát jelezném első körben nem kész tények elé állítanám) de ha ez sem javít a helyzeten akkor kell segítőkészen nem ellenségesen felfedni a lapokat (már ha rendelkezel bizonyítékkal mert ilyennel megvádolni valakit hááát nem szép dolog.) Ha meg ellátja a munkáját csak Téged zavar ez személyesen akkor ezt személyesen fejtsd is ki neki. Maradj ember embertelen helyzetben is! Viszont ha a munkahelyén nem él tudatmódosító szerekkel csak a magánéletében akkor ahhoz az ég egy adta világon semmi közöd, mivel nem befolyásol Téged. Véleménye mindenkinek van erről a témáról, de próbálj emberien, segítőkészen hozzáállni ehhez az ügyhöz ha zavar. Remélem tudtam segíteni. Szép napot! :)
2020. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#31 Ebben nagyot tévedsz. Addig magánügy legfeljebb, amíg nem okoz vele valamit bajt másoknak, de egy drogosnál ezt sosem lehet tudni előre, ezért kellene sokkal inkább foglalkozni ezzel a témával, nem pedig a szőnyeg alá söpörni... Jó néhány olyan balesetről tudok amit drogos okozott, de a dicső kormányunknak sem érdeke, hogy komolyabban boncolgass ezt a témát, mert az még talán rontaná a magyar drog statisztikákat és ugye amiről nem beszélünk az nincs is...
2021. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!