Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy Vidnyánszky...

Miért baj, hogy Vidnyánszky lett a Színművészeti Egyetem igazgatója ?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok miben fog változni a Magyar művészet, kultúra, színház és film ipar, hogy Vidnyánszky kijelentette, hogy szeretne jobbikos és keresztény értékeket belecsempészni a művészetbe ?
2020. szept. 8. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom, mert nem ért hozzá. :)
2020. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Őszintén azt se tudom ki az a Vidnyászky és eddig erről az Egyetemről sem hallotam. :D Azt tudom, hogy van valami, ahol színészek tanulnak, meg rendezők meg miatöbbi, de igazából nem foglalkoztam vele, és név szerint sem tudtam, hogy így hívják. :D. A magyar filmek szarok, színházba meg utoljára általános iskolába voltam ami 15-16 évvel ezelőtt volt, de akkor is kötelező jelleggel. Szóval igazából nem nagyon érdekel, hogy mit csinálnak. Véleményem szerint, sokat nem tesznek hozzá a gazdaság növekedéséhez, sem az technológiai fejlődéshez. Mérnökökre, orvosokra, kutatókra sokkal több szükség van, mint szinészekre. Így is rengeteg szinész van a parlamentbe. Elég az.
2020. szept. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem baj.
2020. szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Nemzeti Színháznál láthattuk, hogy leginkább az igény nincsen meg rá.
2020. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert többek közt 8 posztja van már így is.
2020. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha ő marad, akkor olyan művek lesznek, ami a Fidesznek tetszik.
2020. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
82%

Nem az a baj, hogy ki került vezető pozícióba, hanem a hogyan. A kormánymédia mindig csak azzal tud jönni, hogy változás kell, ezek után persze hogy hisztinek tűnik a tüntikézés.


Csak sosem ezzel volt baja az egyetemnek és nem is ez ellen tüntetnek. De már megszokhattuk, hogy így működik a kormánymédia.

2020. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hollófernyiges ***** válasza:
88%

"Őszintén azt se tudom ki az a Vidnyászky és eddig erről az Egyetemről sem hallotam."


De azért szakértőként hozzászólsz a témához.

2020. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

A magyar színészekvalami tragédia. Ha ilyen nézhetetlen, ripacsokkal tömködött "alkotásnak" nevezett nézhetetlen exportálhatatlan termékeket állítunk elő, ráadásul a színészek extra gázsit kapnak, akkor nincs szükség színművészetre magyarországon.


Arrol nem is beszélve, hogy a színművészeti egy ku*rvaképző. Már a felvételin zaklatják a gyerekeket a "művész" urak. AZ egész színházasdi egy kupleráj [link]

2020. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
85%
A 9-es tökéletes példája annak, amit írtam. Nem azzal foglalkozik, hogy miért tüntetnek, hanem két tök irreleváns dolgot ír, amiből az első ráadásul nyilvánavaló hazugság.
2020. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!