Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy önkéntes...

Támogatnátok egy önkéntes Maradj Otthon mozgalmat?

Figyelt kérdés

A fertőzés számok aggasztóak, több százezer vírusos lehet.

Ha már a kormány nem akarja kötelezően, otthon maradni akkor is észszerű lenne. Én már vagy egy hete legfeljebb sétálni voltam kinn, a kaját is futár hozza. A mozgalom követői vállalnák, hogy a létszükségleteken kívül nem mozdulnak ki, és akkor is zárt térben maszkot viselnek.



2020. szept. 22. 09:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
:DDD
2020. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
10: és ez csak az igazolt fertőzöttek száma :D
2020. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 mindentudó99 ***** válasza:
87%
Értem kérdező. Tehát 500 ember közé mehetek dolgozni nem gond de a sarki kisboltba menni ahol max 5 emberrel találkozom az veszèly. Van abban logika amit mondasz szerinted?
2020. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Dolgozni muszáj, létszükséglet. De ha lehet, otthonról tedd, ha nem, maszkban.
2020. szept. 22. 10:27
 15/24 A kérdező kommentje:
Mellesleg mikor volt tilos boltba menni?
2020. szept. 22. 10:28
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2020. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Akinek engedik a távmunkát, vagy olyan jellegű a vállalkozása, az bármikor megteheti, hogy otthon marad. Aztán remélni lehet, hogy a kiszállított étel készítői között nincs beteg, vagy legalább megfelelően védekeznek. De a családtagok nem biztos hogy megtehetik és ők elkaphatják.
2020. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 árokpart ***** válasza:
86%
Kérdező nem te vagy véletlenül aki itt az egyik nap is ezen pörgött, korlátozásokat akart, mert megbánta, hogy egyetemre ment és rájött, hogy drága és nem is olyan egyszerű az albérletes élet a kollégiummal ellentétben? Ha nem tetszik menjél haza vissza a szüleidhez és keress munkát akkor nem kell egyetemre járnod.
2020. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

A futárok ne maradjanak otthon akik a kajádat viszik? A szakácsok se akik megfőzik.


Végül is nekik mindegy 🤔

2020. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahol meg lehetett oldani az otthoni munkavégzést, ők nagyrészt most is otthonról dolgoznak már március óta (több ilyen ismerősöm is van).

Nálunk nem lehet, kirúgnak, ha nem megyek, + tömegközlekedek, szóval bárhol összeszedhetem. Ha kimegyek kutyát sétáltatni vagy kirándulni a barátaimmal, az is biztonságosabb, mert kevesebb ember között vagyok, mint mikor munkahelyre utazok, meg bent.

2020. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!