Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy önkéntes...

Támogatnátok egy önkéntes Maradj Otthon mozgalmat?

Figyelt kérdés

A fertőzés számok aggasztóak, több százezer vírusos lehet.

Ha már a kormány nem akarja kötelezően, otthon maradni akkor is észszerű lenne. Én már vagy egy hete legfeljebb sétálni voltam kinn, a kaját is futár hozza. A mozgalom követői vállalnák, hogy a létszükségleteken kívül nem mozdulnak ki, és akkor is zárt térben maszkot viselnek.



2020. szept. 22. 09:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%
Tavasszal is önkéntes volt az otthonmaradás, csak a kormány kiállt emellett.
2020. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj otthon én tuti nem foglak kirángatni az utcára. :D
2020. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
Egy egyéni vállaláshoz nincs szükség mozgalomhoz. Olyan, mintha megalapítanád a Vasárnap Kora Reggel Előszobát Felmosók Önkéntes Mozgalmát.
2020. szept. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezzel eltörölnének minden más kötelező dolgot, akkor támogatnám. Mindenki önkéntes módon döntse el, hogy hogy érzi magát biztonságban és cselekedjen úgy, de ne akarjon más ember életébe beleszólni. Aki úgy gondolja, hogy ennyire veszélyes a világ, az maradjon önkéntesen otthon.
2020. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!