Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Jutka milyen jogon...

Varga Jutka milyen jogon követeli Jourová lemondását?

Figyelt kérdés
Vagy csak viccelt a drága?

2020. szept. 30. 15:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%

jpogallamisag = peldaul-(es meg ezernyi mas!!)-

a torveny elott MINDENKI EGYFORMA JOGOKKAL RENDELKEZIK- lett legyen az miniszter vagy utcasepro!

aztan,;

kirekeszteni,szegregalni,faji alapon megkulomboztetni,vallasa miatt meghurcolni,stb egy jogallamban tilos torvenyileg!!

orbaniaban mindez kulonosebb retorziok-(vagy egyaltalan semmi!!!)-nelkul lezajlott!!

ez a jogallamisag sarbatiprasa!

de ugyanigy az alkotmany modositas,a valasztasi jogok megsertese,a valasztasok elcsalasa csak mert "2/3-ad" szinten kimeritik a jogallamisag megsertese fogalmat!!

ha meg most se erted keress egy jo psych-t!

2020. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%

"jpogallamisag = peldaul-(es meg ezernyi mas!!)-


a torveny elott MINDENKI EGYFORMA JOGOKKAL RENDELKEZIK- lett legyen az miniszter vagy utcasepro!


aztan,;


kirekeszteni,szegregalni,faji alapon megkulomboztetni,vallasa miatt meghurcolni,stb egy jogallamban tilos torvenyileg!!"


Ez alapján Magyarország jogállam, mivel jogilag ezeknek a kritériumoknak megfelel.

A gyakorlatba ez persze nem mindig érvényesül de ez nem Orbánisztán specifikus dolog. Minden kormány alatt igaz volt es más orszagokban is igaz.


Most már tényleg mondhatnátok valami konkretat.

A magyar jogrend miert nem meriti ki a jogállamiságot?

Hol van benne olyan hogy más nemű, etnikumu, vallasu, pozicioju stb emberre más törvény vonatkozik? Szerintem sehol, bár nem vagyok jogász.


Az ő problémájuk, hogy a melegek nem házasodhatnak és más hasonlok.

A magyar nép történetesen egy konzervatív kormányra szavazot, ami nem preferalja az ilyesmit, ahogy a nép se.

Honnan veszik a batorságot hogy semmibe vegyek egy nép ertèkrendjét és rákényszeritsék a sajatjuk???

Maga az arrogancia ami boszant engem, nem a meleghazassag lehetősege.

Ha nem fogadjuk el az ő értekrendjuk az unios források elvonásaval fenyegetnek, ami egy gazdassagi megállapodás része! Mi van?


Miert nem hoznak letre egy mechanizmust, hogy ellenörizzek a pénzek oda kerülnek ahova kell és nem lopjak el?

Ha az nem teljesül, akkor lenne jogos az elvonás!


Ez így nagyon nagyon torz es minden kurzus csak fujja a maga hulyeseget.

2020. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Te is egy beltenyésztett fidióta vagy, akit könnyebb agyonütni mint meggyőzni...

A európai normák morális és erkölcsi kategóriákat takarnak, melynek csak egy része a jogállamiság!

Konkrétan kiemelve, nevesítve azért nincs, mert ez (Magyarországot, ill. Orbánt kivéve) mindenütt alapérték, s mint ilyen alapállás! Senkinek eszébe sem jutott, hogy ilyen alapfogalmakat nevesíteni kell, hogy egy elmebeteg - Európa közepén - újra kísérletet tesz ezek felszámolására!

A kérdés az volt különben, hogy ez a Varga nevű nő milyen jogon követeli Jourová lemondását?! Neki lehet véleménye, de nagyon kis senki ahhoz, hogy ő európai szinten bárkinek is üzengessen! Szereptévesztésben szenved a nyomi, mint megannyi párttársa, és elvtársa...

2020. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

Tisztelt értetlen!


Igazad van.

Bár,...arról sincsen írásos szabály hogy : Ne szarj a wc ülőkére!

ezért szaros a wc ülőke az "ósanban"...értem.


Jól értem a gondolatmenetedet?

Ha konkrétan nem írnak le részletesen egy szabályt csak meghatározzák hogy mit kell érteni alatta,akkor az a "szabály" nem létezik.

2020. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

#13 Az nem zavar hogy ezzel a "Konkrétan kiemelve, nevesítve azért nincs" mentalitással készültek korábban is a koncepciós perek? Hogy a törvénynek azért kell írottnak lennie, mert akkor konkrét hogy mit kell betartani és mi az amit ha megszegnek akkor büntethető?

Az eu pontosan arról szól, hogy a banán görbületét is szabályozzák, mert ha túl görbe máris nem fér bele a nagy haladóprogresszívek tányérjába. Mindent szabályoznak, pont ezt az egyet nem, ami alapján euromilliárdokat akarnának megvonni? Ne baromkodj már!

Ha holnap Orbán kiállna, hogy az emberiesség mindenkinek alapérték és "Senkinek eszébe sem jutott, hogy ilyen alapfogalmakat nevesíteni kell", majd ezen az alapon elvonja egyes civil szervezetek állami támogatásait, mert hogy megsértették az emberiesség alapértékét, akkor azonnal diktatúrázni kezdenétek és behívnátok az ensz csapatokat is.

Majd ha le lesz fektetve konkrétan, hogy mit jelent ez a fogalom és mikor van betartva - mikor nincsen, akkor lehet számon kérni.

Varga Judit Magyarország minisztere. Nem csak joga, hanem kötelessége felelősségre vonni, számon kérni azt az eu biztost, aki sértegeti és hazugságokkal mocskolja az országot.

2020. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Figyelj előző!

Ha én nem vagyok tolvaj, akkor nincs olyan vizsgálat, ami elé ne mernék kiállni, mert képtelenség rám bizonyítani hogy loptam.

Viszont ha loptam, az első az, hogy megkérdőjelezem a bejelenő igaz-beszédét, és kenem a sz@rt mindenkire...

Most ezt csinálja Orbán, illetve a szócsöve ez a Varga nevű miniszternek kinevezett naccsága.

Ha ez valódi jogász lenne, akkor nem károgna bele a világba, hanem felajánlaná, hogy vizsgálják ki a helyzetet, és ha jogos, akkor teszünk ellene, viszont ha nem jogos, akkor kárpótlást kérünk...

Ezzel szemben beleóbégat az éterbe, és lejáratja Magyarország meglehetősen megtépázott tekintélyét...

2020. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fideszes de tiszta logika alapján minnel ködösebb egy fogalom, annál inkább alkalmas a koncepciós eljárásokra.

Ilyen koncepciós eljárás a jogállamiság eljárás Magyarország és volt szoci országok megregulázására.


Ismétlem! Ahhoz kössék a tamogatást hogy a pénz a megfelelő helyre kerüljön és ne politikai fegyvernek használják!

Hiába habzik a szád elvtárs!


12 es voltam.

2020. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

13as elvtársam!

Sajnos elmúltak azok az idők, amikor agyonüthetjük azokat, akinek más a véleménye mint a miénk!

Nagyon sajnálom én is!

Régi szép idők...


DK gyülésen találkozunk!

2020. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18-as: Rákosi, Kádár, Orbán a te elvtársad, nem én...

Tőlem feldughatod Gyurcsányt is Orbán mellé, undorító egy halmaz lesztek így hárman!

2020. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

azzal hogy magyarisztan belepett-(belephetett)èaz EU-ba ratifikalta alairta a ra is KOTELEZO ervenyu jogallamisag torvenyet!!

ezeket rendre megszegi orbania!!

nem veletlen az eu neppartbol tortent kizarasa!

2020. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!