Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Jutka milyen jogon...

Varga Jutka milyen jogon követeli Jourová lemondását?

Figyelt kérdés
Vagy csak viccelt a drága?

2020. szept. 30. 15:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az Orbán-félék nem képesek európai módon gondolkodni és viselkedni.
2020. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20 Sok a baromság a te fejedben.

"azzal hogy magyarisztan belepett-(belephetett)èaz EU-ba ratifikalta alairta a ra is KOTELEZO ervenyu jogallamisag torvenyet!!

ezeket rendre megszegi orbania!!

nem veletlen az eu neppartbol tortent kizarasa!"

Igen, Magyarország a belépéskor elfogadta a csatlakozási szerződést és ami benne van.

Csakhogy te majom, semmi ilyen nincsen benne semmiféle elfogadott szerződésben, amit most számon kérnek az országon! Éppen az EU nem tartja be azokat a szabályokat amiket kötelező lenne. Ilyen pl. az uniós határok nagyon szigorú védelme, amit külön a schengeni szabályozás még fokoz is a belső határok átjárhatósága miatt. Éppen az a gond, amiatt vegzálják az országot mert a balliberálisokkal szemben ez az ország meg a V4-ek és már szerencsére jó pár másik is BE AKARJA TARTANI A KÖTELEZŐ SZABÁLYOKAT, a ballibek meg nem. Ahogyan semmiféle jogot nem adott át az ország a csatlakozáskor sem és azóta sem ami alapján beleszólhatnának a belügyeinkbe. Nincsen semmiféle joga az uniónak korlátozni a csatlakozási szerződésben meghatározottaktól eltérően a pénzügyeket - márpedig semmiféle jogállamiság vagy hasonló kitétel nincsen.

Éppen ez a lényeg, hogy az ország betartja azokat a törvényeket, szabályokat amik érvényesek - semmiféle konkrétumot nem tudnak felhozni Orbánék vagy a lengyelek ellen. Ezért találják ki ezt a jogállamiság blablát, mert az nem konkrét, nem kell alátámasztani tényekkel.

Nem mellékesen NEM zárták ki a fideszt a néppártból.

2020. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%

Azta büdös jó....mindenit!!!

Téged aztán keményen lsd-ztek fideszföldön!


Ha ennyire elvakult barom vagy,miért "oktatsz"?!?

Cáfolsz olyan szerződést amit nyilvánvalóan egyáltalán nem ismersz.

WOW.

mAGYARország jobban...öklel.

2020. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23 Nosza, okosíts ki kérlek akkor ha te jobban tudod nálam!

Várom hogy bemutasd mi és hogyan van akkor konkrétan a szerződésben!

2020. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Minek...?!?

Eldöntötted hogy "...semmi ilyen nincsen benne semmiféle elfogadott szerződésben, amit most számon kérnek az országon."

Ismét kérdezem minek?

Ha nem ismered fel a jogszabályok/rendeletek vonatkozásait?


Idéznék egy hozzászólást:

"Igazad van.


Bár,...arról sincsen írásos szabály hogy : Ne szarj a wc ülőkére!


ezért szaros a wc ülőke az "ósanban"...értem.


Jól értem a gondolatmenetedet?


Ha konkrétan nem írnak le részletesen egy szabályt csak meghatározzák hogy mit kell érteni alatta,akkor az a "szabály" nem létezik."

(Vigyázz!

Ennek megértéséhez egy kicsit több felfogás kell!

Erőltesd meg magad!)

2020. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25 Te jöttél azzal hogy én nem tudok semmit, meg egyáltalán nem ismerem a szerződést. Akkor ne blablázz fél órás szövegben hanem mutasd meg hogy hol van benne a szerződésben és mi az amit rosszul értelmeztem!

Vagy megmutatod hogy te tudod jobban vagy ott vagyunk hogy hazudsz - ennyi.

2020. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Rúgkapál a baba?!? :)

"Csakhogy te majom, semmi ilyen nincsen benne semmiféle elfogadott szerződésben, amit most számon kérnek az országon!"

Ez IS én írtam?!?

HA ismered a szerződést és a vonatkozó cikkelyeket akkor tudod,hogy mik is az alapértékek az Unióban.


Gyenge vagy barátom...:)értelmileg mindenképp!

2020. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!