Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Dúró Dóra...

Elképzelhető, hogy Dúró Dóra gyakorlatilag tönkretette a saját politikai karrierjét azzal, hogy kamerák előtt elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon súlyos hibát követett el a legutóbbi cselekedetével, hogy egy LMBTQ barát mesekönyvet, ami arról szól hogy legyünk elfogadóak és toleránsak másokkal szemben, a kamerák előtt elpusztított. Úgy gondolom, hogy meggondolatlanul és dühből, gyűlölettel fűtve cselekedett. Pusztán az, hogy egy könyvet elpusztított a kamerák előtt, egyszerűen azért mert politikailag nem ért egyet a tartalmával, engem a náci idők könyvégetésére emlékeztet.


Véleményem szerint Dúró Dóra ezzel átlépte a jó ízlés határvonalát és nyíltan egy kirekesztő, náci jellegű dolgot csinált. Szerintem sem az emberi, sem a politikai megítélésének nem tett jót ezzel. Szerintem neki innentől fogva befellegzett a politikai karrierjének. Úgy gondolom, az lenne a becsületes lépés, ha Dúró Dóra elnézést kérne és lemondana. Elképzelhető, hogy innen már nincs visszaút a számára és gyakorlatilag vége a politikai pályafutásának?



2020. szept. 30. 18:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
68%
Bennem is van ellenszenv az LMBTQ-val rendesen, de ennél primitívebb húzás rég volt a magyar politikában. Ha nincs érved, a józan észre nem tudsz hagyni, pusztíts. Elvileg egyetemet végzett, értelmiségi nő. Egy értelmiségi nem pusztít így könyvet. Egyébként még azt is bevallotta, hogy nem is olvasta a könyvet. Gratulálok, ez aztán kulturált hozzáállás. Annak a megállapításnak az ismeretét, hogy "kézirat nem ég el", ezek után hiába is várnám tőle. De még marketingben sincs otthon. Komolyan nem tudta, hogy ezzel csak óriási hírverést csinál? Ostoba, primitív, stratégiai érzéke nulla. Mondom ezt úgy,hogy vállaltan homofób vagyok.
2020. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 D-Mano ***** válasza:
35%

1.) A kérdésed célja elsődlegesen a provokáció, tehát legalább ilyen fél-troll jellegű lehetsz.


2.) A Mi Hazánk szimpatizánsainak 99%-a alapból helyesli Dúró ezen cselekedetét. Sőt, még nyerhetett is plusz szimpatizánsokat a pártjának a Fidesz táborból, akik nem érzik elég keménynek a Fidesz fellépését a konzervatív értékek mellett. És nyerhetett még a bizonytalan szavazók konzervatív rétegéből is. Ha pártnépszerűséget és szavazótoborzást nézünk tehát, akkor mindebből látszik, hogy Dúró és pártja szinte csak nyerhetett ezen.


3.) Másrészről ott van a média- és gazdasági hatalmakat is megmozgatni képes bal-lib véleményterror-és-diktatúra. Ha Dúró és/vagy a pártja veszíthet ezen a megmozduláson, akkor az csakis a "szabadságharcos" réteg szabadságellenes (itt leginkább [de nem kizárólag!!] szólás- és véleményszabadság ellenes) tevékenységéből következhet.

2020. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán. Azok a Jobbikos ismerőseim, akik nem akarnak az ellenzéki összefogásra, eddig otthon akartak maradni, de most Dóra miatt mennek a Mi hazánkra húzni az x-et.

Feltámadt bennük az eredeti értékrend. Ugyanis a Jobbik nem ez a korcs képződmény, ami most fut Jobbik néven, hanem ez az értékrend, amit Dóra és Toroczkai képvisel. Nem hiába voltak ott már a kezdetektől, Dóra is kvázi kislányként. A mostani kis maradék Jobbik képviselőknek meg a nevét se tudja senki.

2020. okt. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
86%
Értem én, hogy túl van tolva az lmbtq mozgalom nagyon, és ez ellen szeretett volna felszólalni, de egy könyvet kikiáltani nemzetellenesnek és megsemmisíteni elég abszurd. Plusz nem az a mesekönyv a mai magyar családok legnagyobb problémája, ha már családvédelemnél tartunk. Nem kötelező megvásárolni és állítom, hogy a többségnek eszébe nem jutott volna, ha Dóra nem rendez jelenetet. A mi hazánkosok amúgy mást sem csinálnak, mint folyamatosan ellenséget kiáltanak és mutogatnak valakire vagy valamire. Most épp egy h*gyos mesekönyvre.
2020. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 Lacás1976 ***** válasza:
63%
A könyvet híressé tett magát meg lejáratta. Remélem a kutya se fog rá szavazni. Sötét korlátolt nőszemély középkori gondolkodásmóddal.
2020. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elég cringe volt, amit csinált. Nem értem, hogy az, hogy ő valamivel nem ért egyet, vagy nem tetszik neki, (amit nem is értek, mert, ha nem olvasta, akkor hogy kritizálja?) az egyből miért ördögtől való?

Igazából szerintem annyira el elvakítja a gyűlölet, hogy már nem jutott eszébe más, mint az, hogy ledaráljon egy könyvet.

Nekem az a nő sosem volt szimpatikus, de egy ilyen húzás után, én remélem is, hogy vége a politikai pályafutásának.

Szerintem egy ilyen gyűlölködő embernek nincs helye itt.

Inkább az elfogadást kellene sugározniuk, nem a gyűlöletet..

2020. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
36%
Kiszülte már az agyát az a nő. Számomra riasztó, hogy mennyire korlátolt és buta. Pl. a Honfoglalás a kedvenc filmje... Oké, fontos téma, mind szeretnénk szeretni, de filmként pocsék, és nem vagyok hazaáruló, ha ezt gondolom. Túrótorta szerint igen. Mindenben ennyire korlátolt és józan ítélőképesség nélküli a felfogása.
2020. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 Lacás1976 ***** válasza:
75%
😁😁 látom nem csak én hívom Túrótortának
2020. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
12%
Nem
2020. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
66%

"tönkretette a saját politikai karrierjét "


Miért, szerinted tényleg volt neki olyanja, hogy karrier?

2020. okt. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!