Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Dúró Dóra...

Elképzelhető, hogy Dúró Dóra gyakorlatilag tönkretette a saját politikai karrierjét azzal, hogy kamerák előtt elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon súlyos hibát követett el a legutóbbi cselekedetével, hogy egy LMBTQ barát mesekönyvet, ami arról szól hogy legyünk elfogadóak és toleránsak másokkal szemben, a kamerák előtt elpusztított. Úgy gondolom, hogy meggondolatlanul és dühből, gyűlölettel fűtve cselekedett. Pusztán az, hogy egy könyvet elpusztított a kamerák előtt, egyszerűen azért mert politikailag nem ért egyet a tartalmával, engem a náci idők könyvégetésére emlékeztet.


Véleményem szerint Dúró Dóra ezzel átlépte a jó ízlés határvonalát és nyíltan egy kirekesztő, náci jellegű dolgot csinált. Szerintem sem az emberi, sem a politikai megítélésének nem tett jót ezzel. Szerintem neki innentől fogva befellegzett a politikai karrierjének. Úgy gondolom, az lenne a becsületes lépés, ha Dúró Dóra elnézést kérne és lemondana. Elképzelhető, hogy innen már nincs visszaút a számára és gyakorlatilag vége a politikai pályafutásának?



2020. szept. 30. 18:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
30%
#39 vagyok, most nézem hogy le lettem lmbtq-zva..csak mindom, hogy heteroszexuális nő vagyok, és szeretnék családot majd, már ha nem járok úgy, mint sok nőtársamn...hogy főként a nagy magyar heteroszexuáis férfiak miatt nincs még családjuk. Mindegyik férfi jajveszékelve menekül egy kapcsolatból, amint kiejted a szádon, hogy “gyerek”. Esetleg addig húzza az idődet, míg az utolsó petesejted is csődöt mond 40 felett. Rengeteg nő van ezzel így a szűkebb és tágabb ismeretségi körömben. Jut egy maréknyi családcentrikus férfi rengeteg családcentrikus nőre. A többieknek maradnak a felelősség nélküli fuckboyok. Erre nem tudom mit mondanak a nagy szélsőjobberek, akik jellemzően a nőket b**ogatják a szüléssel. Persze egyre több nő van, aki felismeri magában azt hogy alkalmatlan anyának, vagy csak nem szeretne, ezt aláírom. De én nem igazán találkozom ilyennel. Csak olyannal, aki kétségbeesetten szeretne családot, de nincs kivel. Önmagát senki nem tudja teherbe ejteni ugyanis...:D
2020. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 39#


Azért, elég képmutató csak a férfiakat hibáztatni.


A nőkkel is eléggé elszaladt a ló.

Az elvárások eléggé megnövekedtek.Legyen magas fizetés, lehetőleg diplomás állás, nézzen ki jól, sportoljon, ja és mindig járjon a nő kedvében.


Nekem kevés komoly kapcsolatom, de nagyon sok alkalmi volt.Azért, mert a mai nők többsége nem jó másra, csak egy éjszakai kalandra.


Sokuknak nincs jövőképe,nem terveznek.Gyereket nem akarnak, mert hát megereszkednek a didkók a szoptatástól meg stb.

Amit meg utálok,hogy férfiassá akarnak válni.


A nőkből kezd elveszni a nőiesség.

2020. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
49%

Dúró Dóra. Ez olyan mintha egy mesefigura neve lenne. Egy anyakoca aki az orrával dúrja a földet hogy találjon valami ehetetlen dolgot amin tud csámcsogni.

A férje meg maga a megtestesült paradoxon. Novák Előd. A novák valami újat jelent, az előd meg valami ősit. Azt se tudja mi van, csak osztja a frusztrációiból fakadó fasságait.

2020. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 Lacás1976 ***** válasza:
61%
43 as ez tetszik 😀👏👏
2020. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
79%
Akkor miért nem lájkolsz az úristenit a világnak már.
2020. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 Lacás1976 ***** válasza:
37%

Megvolt 😀👍

Engem is jól lepontoztak de bek...hatják.


Nem akarok könyvégetős, masírozós nácis világban élni.

2020. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
28%
Duro Dora ledaralt egy gyerekkönyvet = konyvegetos, masirozos naci vilag
2020. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Lacás1976 ***** válasza:
32%

És gondolod itt megáll? fűti a gyűlölet mint a budaházi eddát.

A két ba...tlan maradi nőszemély. Jönnek a hülyeségeikkel: a melegek miatt fogy a magyar meg hasonlók...

2020. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
50%

"És gondolod itt megáll? fűti a gyűlölet mint a budaházi eddát."

[link]

Legalább egy kis változatosság a náci kártya mellett :)

[link]

2020. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
31%
Nem tette tönkre a karrierjét sajnos, éppen elég magafajta söpredék van aki ugyanazt a torz értékrendért vallja mint őnácisága...
2020. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!