Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Dúró Dóra...

Elképzelhető, hogy Dúró Dóra gyakorlatilag tönkretette a saját politikai karrierjét azzal, hogy kamerák előtt elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon súlyos hibát követett el a legutóbbi cselekedetével, hogy egy LMBTQ barát mesekönyvet, ami arról szól hogy legyünk elfogadóak és toleránsak másokkal szemben, a kamerák előtt elpusztított. Úgy gondolom, hogy meggondolatlanul és dühből, gyűlölettel fűtve cselekedett. Pusztán az, hogy egy könyvet elpusztított a kamerák előtt, egyszerűen azért mert politikailag nem ért egyet a tartalmával, engem a náci idők könyvégetésére emlékeztet.


Véleményem szerint Dúró Dóra ezzel átlépte a jó ízlés határvonalát és nyíltan egy kirekesztő, náci jellegű dolgot csinált. Szerintem sem az emberi, sem a politikai megítélésének nem tett jót ezzel. Szerintem neki innentől fogva befellegzett a politikai karrierjének. Úgy gondolom, az lenne a becsületes lépés, ha Dúró Dóra elnézést kérne és lemondana. Elképzelhető, hogy innen már nincs visszaút a számára és gyakorlatilag vége a politikai pályafutásának?



2020. szept. 30. 18:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
68%

Jobbik sajtóreferense, elnöke lett a párt Oktatási és Kulturális Kabinetjének. A párt országos szóvivője lett, most a Mi Hazánk elnök helyettese.

20-as, kíváncsi lennék a te karrieredre és foglalkozásodra :)

2020. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
36%

"A párt országos szóvivője lett, most a Mi Hazánk elnök helyettese."


A párt? Miféle párt? Eszednél vagy te, ember? A jobbikból kiszakadt nyuszipöcs méretű képződmény.


"20-as, kíváncsi lennék a te karrieredre és foglalkozásodra :)"


Az én foglalkozásom kicsit talán produktívabb, mint ezé az ingyenélést fokozottan preferáló libáé.

2020. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Lacás1976 ***** válasza:
38%

Teljesen mindegy milyen titulusai vannak meg hogy minek (egy viccpárt) az elnök helyettese. Egy korlátolt agyú bigott nőszemély aki fejben a középkorban rekedt.


Rá kéne már jönni hogy mi melegek sokan vagyunk, a legtöbbünk komoly vásárlóerőt is képvisel ugyanúgy fizetjük az adót mint bárki más, csak azért mert nem kölykezünk le társadalmilag gazdaságilag egy hasznos réteg vagyunk. nem kéne minket folyton basztatni.

2020. okt. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, pontosan ez a jó szó. Korlátoltak nagyon. Fejükbe vették, hogy attól vagy “magyaros” meg “nemzeti” ha szaporodsz és a hagyományos nemi szerepeknek megfelelően férfiként kihajtod a beled, nőkent meg kussolsz otthon és totál kiszolgáltatva viszed a háztartást meg a gyerekeket szülöd sorban. Nekik ez a nemzeti, nekem meg az, ha mindenki úgy tesz hozzá a közösséghez ahogy tud, beszéli a nyelvet, élteti a kultúrát, és hogy boldog közben. A meleg emberek is ugyanúgy építik a társadalmat, dolgoznak, vásárolnak, hogy a “szüljegymagyart” gyerekek iskolába járhassanak, az édesanyjuk pedig maradhasson otthon velük ameddig kell. Ez így működik, ugyanannyit tesznek a közösbe, mint a hetero nemzeti párok, csak épp ők soha nem vesznek ki onnan. És még beléjük is rúgnak, ahol lehet.
2020. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
46%
Ohh 20-as, nincs válasz milyen meglepő :)
2020. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 Lacás1976 ***** válasza:
87%
Köszi 24 es tök jól megfogalmaztad.
2020. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
57%
#24 Amit leírtál, az nem nemzeti, hanem normális. (Természetesen a kettő nem zárja ki egymást, de mást jelentenek.) Ez az ideális családmodell, ami évezredeken át működött, és az utóbbi 100-150 évben a kommunisták (akik ma liberálisnak hazudják magukat) tönkretették.
2020. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 Lacás1976 ***** válasza:
42%
És akinek nincs gyereke az már ugye másodrendű állampolgár (nemi orientációtól függetlenül)?
2020. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
73%

Nem másodrendű.

De, nem járul hozzá olyan mértékben a nemzethez, mint egy család.


Ha mérlegre tesszük őket,hogy megmérjük az értéküket, a családok serpenyőjének nagyobb lesz a súlya.

2020. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
69%

#29

Én nem értem teljesen ezt a nézetet. Kifejtenéd kerlek? Abszolút nem rosszból, de én nem értem, mivel tesz hozzá kevesebbet akinek nincs családja. Így gondolkodsz arról is, akinek “csak” 1 gyermeke van, illetve a csonka családokról is? Meg pusztán az a tény, hogy valaki reprodukálta magát még nem példamutató. Rengeteg diszfunkciós család van heteroszexuális melykeresztenyek között is, sőt, ahogy látom, a normális, szerető családi légkör a kevesebb. Az, hogy családod lesz vagy nem lesz az döntés (vagy baleset, esetleg meddőség? 🤷‍♀️). De hogy a meglévő helyzetedből mit hozol ki, az csak rajtad áll. Mindkét verzióban lehet példamutató, teljes életet élni.

2020. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!