Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mesekönyvek hasznos...

Az LMBTQ mesekönyvek hasznos érzékenyítések vagy ártalmas politikai manipuláció?

Figyelt kérdés

Szerinted mi lehet a háttérben? Egy hasznos, ártalmatlan érzékenyítés vagy más érdekek?


Helyes bevinni az óvodába vagy sem?


2020. okt. 19. 08:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
23%

#20 kevéssé releváns kérdés, hiszen az eredeti probléma "a mesék hatása a MAI gyerekekre". Jelenleg még van Btk.

Nem beszélve arról, hogy itt valaki az ún. erkölcsre hivatkozott. És átverni egy másik embert szerintem nem szép dolog még akkor sem, ha előtte az illetőtől tarhálni akartak és ő úgy döntött, nem ad.

2020. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
26%

21

Ki vert át kit először?

2020. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
25%
22 jól látom, hogy nincs meg a mese? Előbb olvasd el, utána beszélünk.
2020. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem az eredeti meséről beszélünk?
2020. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
17%

Nem. És nem a konzervatív keresztényi különleges kiadásról, sem a nálad egyedül fellelhető 1811-es Április 1-i példányról. Amiről szó van az a jelenleg kereskedelmi forgalomban kapható óvodák által hozzáférhető példány (ugyanis erről szól a kérdés).

Ha gondolod, tegyél fel egy új kérdés az eredeti mesék gyerekekre történő hatásáról és akkor beszélhetünk a torz gnómokkal együtt élő Hófehérkéről, akit kómás állapotban megerőszakol a házas, nekrofil királyfi.

2020. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
67%

25

Nem sok ennyi rosszindulat egyetlen válaszban?


Hogy NÁLAM "mi lelhető fel EGYEDÜL", azt gondolom én tudom, nem te.


A kérdés a lmbt történetgyűjteményről szól, én arra gondoltam, hogy azokat mosdatva próbálod kritizálni a normálisan mesélt/rajzfilmen ábrázolt-elmondott mesét.


Tévedtem, végeztem.

2020. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak Magyarországon probléma, és csak Magyarországon van hírértéke egy ilyen jellegű mesekönyv megjelenésének, minden más országban teljesen normális.

Egyébként meg a Meseország mindenkié nem óvodásoknak készült, és csak kettő olyan mese van benne, ahol azonos neműek házasodnak.

2020. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
15%
Ha felmegyek a netre meg az összes lgbt cucc könnyv, sorozat, youtuber, anime. Nem kell ezzen kiakadt, 2011 én 11 éves létemre találtam transz emberek igaz angolul volt, de már tudtam annyira angolul. Ma lazán látok okostelefon a gyerek kezében bekamuz éveket és youtube live-ban nézheti magyarul a meleg csávót este. Szeretnék könyvet darálni, na.
2021. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
50%

28-as

Javít va


Ha felmegyek a netre meg van az összes...

2021. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
27-es voltam. Lepontoztatok, mert nem értetek egyet? Elég szomorú. Olvastam könyvet. Különben a közszolgálati televízóból sokkal ártalmasabb politikai propaganda áramlik, amit itt sok válaszoló mentalitásán is lehet látni. Egyházi iskolába jártam, igaz nem katolikus, és a hittantanárunkkal simán lehetett beszélgetni azonos neműek közötti szerelemről, nemváltásről. Jól kezelte a dolgot, és minket is arra tanított, hogy legyünk elfogadók.
2021. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!