Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mesekönyvek hasznos...

Az LMBTQ mesekönyvek hasznos érzékenyítések vagy ártalmas politikai manipuláció?

Figyelt kérdés

Szerinted mi lehet a háttérben? Egy hasznos, ártalmatlan érzékenyítés vagy más érdekek?


Helyes bevinni az óvodába vagy sem?


2020. okt. 19. 08:19
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
84%

Húha... Szóval, ha már így belementünk, olyan szakmánk van, amit Magyarországon nem fizetnek meg, ezért dolgozunk külföldön. Egyszerű életösztön, ha úgy tetszik.


Én azt hiszem el, amit én és a barátaim/családom, saját bőrünkön tapasztalunk. Amit különböző érdekkörökhöz tartó emberek (pl. Bayer) bizonyítékok nélkül állítanak, azt fenntartásokkal kezelem. Szerintem értelmes felnőtt embereknek így illik gondolkozni.


Amúgy ha Bayer humoristaként tevékenykedne, ahelyett, hogy nyugdíjasokat rémisztget az álhíreivel, akkor nem is lenne bajom vele. ;)

2021. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
20%

#41 Te állítasz bizonyítékok nélkül valamit - pl. hogy Bayer állításaira nincsen bizonyíték, miközben ő nem a barátaira meg ismerőseire hivatkozik amikor állít valamit. Az jó dolog ha a te környezetedben ezek még nem okoznak problémát vagy megfelelnek neked amik vannak. Ettől még a baj ott van, csak nem veszel róla tudomást. Nem csak te élsz kint, sokan mások is - nekem is él kint több rokonom, barátom. van akinek nagyon is megfelel az a környezet - hiszen azért költözött oda és van aki meg már inkább hazajönne ha tehetné éppen mert ott meg már rossz irányban változtak meg a dolgok.

Én nem vitatom, hogy ott nálad és az ismerőseid környezetében nem élőek ezek a problémák, elhiszem neked. Te is tedd ezt meg visszafelé, hogy nem tagadod le ha másnak meg másféle tapasztalatai vannak és ezekből okulva már nem is akarja hogy egyáltalán felmerülhessen egy rossz helyzet lehetősége majd itt is ahol él.

2021. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
20%

41

Persze, hiszen a "szakma" veleszületett tulajdonság, nincs mit tenni.


Más országban meg ugye, suba a subához/guba a gubához, marad a -szigorúan "szakma" szerinti- barátkozás/családkodás.

Újságot se kell olvasni, árt a gondolt világlátásuknak.


Egy a biztos, hogy "szakmaiság" alapon NINCS érdekkör; a "szakmai"alapon más országot szolgálóknak bizonyítani sem kell, hiszen ők már bizonyították a hitelességüket a helyválasztással.


A kérdés már csak az, hogy vajon mi okból van a gyk-n akkor. Biztos "szakmai okból", hiszen, ország szerint is AZÉRT munkálkodik máshol, mert máshol jobban "fizetik".


Mindegy is, szót se érdemes rád vesztegetni tovább.

2021. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
86%

Bayert és a hozzá hasonlókat azért fizetik, hogy kormány narratíváját erősítsék. Gúnyos, trágár, csúsztatásokkal teli, elvtelen mondandóját én nem tudom komolyan venni. Ő egy propagandaember. (A másik oldalon is van bőven ilyen, nem kell megijedni.)


Én igyekszem a saját tapasztalataimra támaszkodni, és minden olyan "hírt" szkeptikusan fogadok, ami valamelyik érdekkörből jön. Ugyanúgy nem hiszem, hogy a melegeket sorozatosan hátrányos megkülönböztetés éri, mint ahogy azt sem, hogy állandó jelleggel próbálnak óvódás gyerekeket nemváltó műtétre kényszeríteni.


#43 Sajnos nehéz értelmezni az írásaidat. A szakma nem veleszületett. De nem azért tanultam egyetemen, meg gyakornokoskodtam X évet, hogy éhbérért robotoljak. Amikor Magyarországon elkezdik értékelni majd a tudást, már megyek is haza. Addig más országnak vagyok kénytelen termelni a GDP-t.

2021. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
29%

44

Maradj ahol vagy, nincs szükség rád. Pofátlanság lenne tőled a tisztességes emberek elől elvenned a lehetőségeket; azok elől, akik megteremtették az akkori annyi fizetést, ami "megéri" majd a hozzád hasonló érdekmagyaroknak a Mo-on munkálkodást.


Nem te választottad a "szakmádat"? Értékből vagy érdekből? Tudnod kellett, hogy nem tudják MO.-on "megfizetni" a kivételes képességeidet.

Választhattál volna JÓL fizető "szakmát".


Akikkel sorsközösséget vállalsz MOST, a jólfizető viszonyok között, maradj ott majd akkor is.

2021. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
76%

#45, butaságokat beszélsz. Az ember 16 évesen olyan irányt választ (olyan irányt javasolnak neki), ahol a tehetségét a legjobban kibontakoztathatja. Ha pl. valaki a biológia terén tudja a legjobb teljesítményt nyújtani, azt értelmetlen hidegburkolónak kiképezni. 16 évesen nyilván nem tudja, hogy majd 10 év tanulás után a PhD megszerzésekor milyen helyzet lesz az országban. Lesz-e majd lehetőség, hogy az emberiség érdekét szolgáló kutatásokban vegyen részt, kap-e majd annyi fizetést, hogy ne a megélhetésén kelljen agyalnia, hanem a tudományos eredményeknek szentelhesse az életét. És 10 évnyi idő és energia befektetése után szintén nem fogja átképezni magát az ember villanyszerelőnek.


Inkább elmegy oda, ahol értékelik a tudást, részt vesz mondjuk egy vakcinak kifejleszésében, amivel emberek millióinak az életét menti meg, köztük magyarokét is. Most ha a vezetők annak idején megfizették, meg hagyták volna kibontakozni, akkor lehet, hogy nem venni, hanem eladni tudnák a vakcinát, de ez már az ő felelősségük.

2021. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
34%

46

Szóval ide csupa Karikó írogat tucatjával; ezt akarod mondani?


aki "az emberiség javára áldozta fel a megszentelt életét"?


Taps, Örömóda.

2021. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Én magamról beszéltem csak. És azt is csak azért, mert az egyik előző hozzászóló arra célozgatott, hogy aki ehagyja a hazáját, az egy szavahihetetlen ember.
2021. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltértetek az eredeti kérdéstől. Szerintem hasznos, olyan esetben, ha például az osztályban (tehát nem ovisok) van nagyon szegény gyerek, akit mondjuk csúfolnak, mert ugyanazt a ruhát viseli mindig. Van mélyszegényes mese a könyvben. Viszont nem tartanám LMBTQ propagandának.
2021. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
33%

49

Kun Béláék is küldtek szegény proletárgyerekeket nyaralni a Balatonhoz. Úgy mellékesen, a főtevékenységükön kívül.

2021. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!