Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SzFE miért lázong az...

Az SzFE miért lázong az átszervezés ellen, amikor az ország sok más egyetemén a struktúraváltás, vagy magánegyetemmé szervezés állami szinten egyetlen szó ellenvetés nélkül gördülékenyen megtörtént?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
56%

"Én egyszer sem láttam azt, hogy konkrétan a modellváltás, átszervezés ellen egyetlen konkrét érvet, jobb javaslatot felhoztak volna. Gyakorlatilag annyi az egész narratíva, hogy a kormány beleszól abba, hogy egy egyetem hogyan működjön."


Kedves kérdező, ha elolvastad volna a válaszomat, ami az elsők között volt... de úgy látszik nem is érdekel a téma, csak hisztikézni akarsz.


Még egyszer: Azért nem érveltek a modelváltás ellen, mert nem az a problémájuk, abban együttműködőek voltak. Pontosan az a probléma, hogy az állam durván beleszól az egyetem működésébe a vezetés önkényes kinevezésével, ami sérti a magyar alaptörvényt. Érted vagy írjam le harmadjára, lassabban?

2020. okt. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
73%
Én ellenzéki érzelmű vagyok, de már én is nagyon unom. Ezzel így semmit nem lehet elérni. Ráadásul keresztbe tettek Hadházynak, az egyetlen politikusnak, aki tiszteletben tartotta a kérésüket és nem haknizott azzal, hogy odamegy meg a médiában villog más "sikerével". Akkor mi, akik őt támogatjuk, szépen kihátrálunk. Meglesz ennek a böjtje.
2020. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
51%

"SzFE a mostani állapotában nem más, mint egy igazi libsikeltető, ahová csak a nagy fejesek gyerekei kerülhetnek be. Beltenyészet."


Ez mióta van így?

2020. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!