Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi 2000 uj koronavirus...

Napi 2000 uj koronavirus esetszam Magyarorszagon. Van okunk a panikra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 19:10
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
96%

Dédszüleim, nagyszüleim túléltek világháborúkat, tüdővészt és egyéb betegségeket, járványokat és akkor lőttek is, meg bombáztak...

Nem jó elkapni a Koronavírust és betegnek lenni, fertőtleníteni kell és a megelőzésre kell fekteni a hangsúlyt.

Nem érdemes pánikolni és pánikot kelteni, így is elég pszichikai rokkant és hipochonder van az országban.

2020. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
90%
Most voltam teccsóban, a felén úgy volt a maszk, hogy az orrát nem takarta. Ja és volt instant élesztő is. Nincs ok pánikra!
2020. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
89%
A piac ma tele volt nyugdíjasokkal. Lapot húztak 19-re.
2020. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
42%

Hát... a maszk érdekes.


A "zegyetemista" orra is kint van belőle, meg a nyugdíjas vasutas bácsi orra is kint van belőle (mai buszos összefoglalómat hallották)


:D

2020. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként ezt a maszkos témát könnyen meg lehetne oldani, ha kötelezővé tennék, hogy mindenki vágassa le az orrát.
2020. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
70%

Meg amúgy szerintem nem a korona fogja a sok áldozatot szedni,hanem pl. a hipochondria, stb... de lehet, hogy a felsőségnek-háttérhatalomnak ez is érdeke, hogy minél kevesebb egészséges ember legyen, mert aki egészséges, az joggal próbálja meg magának akár az élete álommelóját megkeresni-megtalálni, akár egyáltalán jobb körülményekért harcolni.


Így félelemtől, satöbbitől megnyomorítva természetesen csak a kiválasztottak kaphatják meg a fenti előnyöket. A többiek próbálkozhatnak, amíg bele nem fásulnak 40 évesen.

2020. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
35%

15-ös, nem erről van szó.


Hanem arról, hogy húzza már fel azt a rothadt maszkot rendesen,ha már ezt előírják!!!

2020. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
75%

És 17-es vagyok és folytatom az ellenkezőjével:


Ha kiszállok a tömegközl. eszközből, vagy "kigyüvök a bótból", akkor mi a szilárd tejterméknek legyen rajtam tovább a maszk, ha a szabad levegőn vagyok?!


Ez is ugyanúgy értelmetlen, mint az előbbi, hogy ahol kötelező, ott lazán, "tesséklássék" hordja!

2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
59%

Tudósok megvizsgálták a maszkviselés hatékonyságát – ezek az eredmények - a Maszol.ro portálról: [link]


Szóval az a lényeg, hogy zsúfolt helyeken, tömegközlekedésen érdemes és kell viselni a maszkot, mert véd.

2020. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
82%
Nagyjából semmi.
2020. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!