Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi 2000 uj koronavirus...

Napi 2000 uj koronavirus esetszam Magyarorszagon. Van okunk a panikra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 19:10
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
19%
"ÉÉÉljen a maaszkjA!
2020. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
87%
Én rákerestem franciául, és a kormány covid oldala szerint zárt térben kötelező.
2020. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne pánikolni, ez várható volt, lehetett előre tudni, csak azt nem hogy pontosan mikor érünk el. Amúgy nem vagyok doki, de szerintem lehet köze ahhoz, hogy az utóbbi pár napban enyhébb volt az időjárás, elvileg a vírusok is jobban terjednek olyankor mikor picit enyhül az idő.
2020. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
61%

Pánikra nincs ok, meg az csak dönt minden helyzetben.

De baj van, ne tegyünk úgy, mintha nem volna.

Én már voltam lélegeztető gépen, régebben, ma sem kívánom senkinek.

Mondjuk arról kevesen beszélnek, hogy a tüdőt 25, az agyat 12-15 %-ban károsítja.

Ne kockászassatok ilyet vagányságból sem!

2020. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
44%
Vakcinától kellesz majd félni ha kötelezővé teszik.
2020. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
76%
nincs
2020. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
62%

Én szerintem az emberek nagyon lazán fogják fel a dolgokat, a maszk nem azért kell, mert megbüntetnek ha nincs, hanem azért hogy a már fertőzött emberek ne szórják szét a vírust.

Le kell állítani lassan a világot egy hónapra, mindent.. ez az egy megoldás van.. kijárási tilalom!

Mert ez így csak időhúzás.

2020. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
42%

#37 Ezzel már elkéstünk.

Ezt akkor kellett volna meglépni amikor először nagyot robbant a járvány. Ez úgy néz ki, hogy már azóta a negyedik, ötödik nagy robbanás, itt már felesleges bármit tenni.

2020. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
39%
37: A többhónapos maszkviselés legyengíti az immunrendszert. Így ha valaki, akinek mondjuk a munka miatt több óráig viselnie kell, elkapja a vírust, nagyobb eséllyel fog durva tüneteket elszenvedni, mintha maszkot nem viselve kapta volna el.
2020. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
70%

Boven van okunk aggodni. En is voltam intenziven...nem azzal van a baj, ha valaki odakerul hanem azzal nem..indegy mikor es miert. Keves az ember es nem tul lelkesek. Tobb beteg joban faradnak ok is kiesnek...


Hamatosna lesznek bezarasok, csak varjak kozelitsuk meg az intenziv ellatasunk csucsrajaratasanak majdnem csucsat.


Mindenki vegye fel a k.rva maszkot es mosson fertotlenitsen kezet es betegen ne menjen sehova.


Szomszedaink is covidosak lettek.

2020. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!