Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi 2000 uj koronavirus...

Napi 2000 uj koronavirus esetszam Magyarorszagon. Van okunk a panikra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 19:10
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
34%

16-os vagyok. Csökken a pontértékem, pedig igazam van:


XY cégek sivalkodnak, hogy jaj, nincs elég munkavállalójuk, közben több tízszeres a túljelentkezés az adott helyre és mégis csak nagyon kevés emberkét vesznek föl, a többi mehet a levesbe.


Aztán egyszer csak megint elkezdenek sivalkodni, toborozni, és a kör kezdődik elölről...


Versenyfutás az idővel, a veszteséges működéssel, az öregedéssel, a betegségekkel, aminek most része lett a koronavírus is, aminek a fő rettenete nem az, hogy esetleg csak átmegy rajtad, hanem az, hogy fél-egy év múlva vajon mik jönnek ki az emberen a nyomában.

2020. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
28%

"Most voltam teccsóban, a felén úgy volt a maszk, hogy az orrát nem takarta."

Látszik, mennyire gondolták komolyan, hogy bezarjak azokat a boltokat, ahol nem viselnek maszkot...

2020. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
11%

"Ha kiszállok a tömegközl. eszközből, vagy "kigyüvök a bótból", akkor mi a szilárd tejterméknek legyen rajtam tovább a maszk, ha a szabad levegőn vagyok?!"

Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy a szabadban is legyen rajtad?

2020. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
82%

"nyílt téren sokan hordják tök fölöslegesen"

Sokan azért hordjak a szabadban is, hogy minél kevesebbszer tapenoljak ossze: egyszerűen egyszerűbb és higienikusabb is nem levenni, ha már valamiért fel kellett venni korábban (pl. vásárlás kapcsán), mint levenni, eltenni, aztan 10-20 perc múlva újra elővenni, mert megint szükség van rá.

2020. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
30%
44: És az ilyen apróságokon való idegeskedésekkel csinálja ki szépen lassan az ember a saját elméjét és idegrendszerét, ami végül rákban vagy infarktusban csúcsosodik ki.
2020. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
84%

"az ilyen apróságokon való idegeskedésekkel"

😃

Semmi idegesítő nincs abban, ha magán tartja. Sokkal stresszesebb mondjuk a boltból kijove két szatyorral a kézben leugyeskedni a szájról, begyurni a zsebbe, aztán a villamosmegalloban elokotorni a zsebből, és újra feltenni, főleg, ha közben esetleg rá is szólnak, hogy vegye fel, mert elbambult.

2020. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
21%
Na azóta tegnap ismét negatív rekord, 3149 új eset volt! Ma 47 halott! Igen, szerintem van. Én már teljesen bezárkóztam...
2020. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
61%
47: Akkor zárkózz be örökre, mert átlagban ennél sokkal többen halnak meg naponta más betegségekben vagy balesetben.
2020. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
34%
Épp ez az, hogy most is vannak más betegségek is, meg balesetek is, amiket el kell látnia az egészségügynek, és minderre jön rá pluszban a sok vírusos eset.
2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
73%
A 3149 eset nem azt jelenti ám, hogy 3149 ember ágynak esett vagy lélegeztetőre került. A tesztjük pozitív lett, de közben jóllehet 3100-an közülük tünetmentesek vagy enyhe tünetűek.
2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!