Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi 2000 uj koronavirus...

Napi 2000 uj koronavirus esetszam Magyarorszagon. Van okunk a panikra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 19:10
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
74%

"Hanem arról, hogy húzza már fel azt a rothadt maszkot rendesen,ha már ezt előírják!!!"


Sokkal egyszerűbb lenne nem előírni.

2020. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
36%

"akkor mi a szilárd tejterméknek legyen rajtam tovább a maszk, ha a szabad levegőn vagyok?!"


Akkor szabadon leveheted. Nincs olyan szabályozás, hogy az utcán is viselned kellene, max buszmegállóban vagy valami zsúfolt helyen érdemes...

2020. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
76%
22: Más országokban (pl. Spanyolország, Franciaország, Olaszország) viszont van. És félő, hogy majd idővel elburjánzik mindenhol.
2020. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
55%

17 és 18 voltam


21. Akkor szóljál az Aperitif Törzsnek.


22: Én le is vettem eddig is, de azt akartam összefoglalni, hogy a

- zárt térben is van olyan, aki tojik rá, hogy rendesen fölhúzza

az orrára is, és


- nyílt téren sokan hordják tök fölöslegesen.

2020. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
25%

"Más országokban (pl. Spanyolország, Franciaország, Olaszország) viszont van."


Az nem azért van, mert félnek a vírustól, hanem azért, hogy érzékenyítsék a népeket a fejkendő viselése irányába, hogy a közel keleti népek asszonyainak öltözködési szokásai elfogadottabbak legyenek a befogadó népesség körében.

2020. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
65%

"22: Más országokban (pl. Spanyolország, Franciaország, Olaszország) viszont van. És félő, hogy majd idővel elburjánzik mindenhol."


Franciáknál biztos hogy nincs, ott is csak bent zárt térben kötelező. Két napja jöttem ki Belgiumon és hollandon át, ott is hétvégéztem. Hollandia sehol nem hordja. Másik kettőben mostanában nem jártam, de ha a franciákkal kapcsolatban kamuztál akkor másik kettővel kapcsolatban sem tudlak elfogadni hitelesnek.

2020. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
36%

"Az nem azért van, mert félnek a vírustól, hanem azért, hogy érzékenyítsék a népeket a fejkendő viselése irányába, hogy a közel keleti népek asszonyainak öltözködési szokásai elfogadottabbak legyenek a befogadó népesség körében."


Most írtam le, hogy kamu. Nem kell kommentelni úgy mintha igaz lenne a hír, mert attól sem lesz az.

2020. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
23%

"Nem kell kommentelni úgy mintha igaz lenne a hír, mert attól sem lesz az."


De attól még a zárt térben is ezért van, hogy kötelező :)

2020. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
89%
26: Hollandiában élek, most még csak a tömegközlekedésen kötelező, de november 1.-jétől zárt térben is azzá akarják tenni. Nem tudom, te Franciaország melyik részén jártál, csajismerősöm a barátjával augusztusban volt nyaralni La Rochelle-ben, ahogy mesélték, a szállodai szobából kilépve mindenütt viselni kellett, talán csak a vízben nem. Spanyolt és Olaszt meg nyugodtan el lehet hinni, utóbbi egyes részein állítólag már az utcán beszélgetni is tilos.
2020. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
89%
26: Javaslom keress rá a google-ban arra, hogy "Franciaország maszkviselés". Ha nem is mindenütt, de egyre több helyen kötelező az utcán is.
2020. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!