Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az SZFE...

Mi a véleményetek az SZFE kapcsán?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 Mr.Q77 ***** válasza:
28%

Van itt valaki aki volt a tüntetésen és el tudja mondani 14#es hozzá szólás tükrében hogy miért tüntetnek?


Mert tényleg nem értem ezt az egész cécót. (sajna nincs időm mostanság vitaműsorokat nézni)

2020. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
91%
Annyi, hogy mindenféle közös egyeztetés nélkül hozták létre az egyetemi kuratóriumot, amelynek tagjai közé maga az egyetem is javasolt konkrét személyeket, azonban ezt nem vették figyelembe. Ezért van az egész egyetemfoglalás meg a tüntetések, mert nem tekintik legitimnek a kinevezett kuratóriumot.
2020. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
19%

#22 Egy gyakori tévedés, hogy azt hiszik az egyeztetés azt jelenti, hogy a fenntartó - kormány - akármilyen főnök - az egyeztetés alatt meg kell hogy változtassa az elképzeléseit, csak mert akivel egyeztet annak nem tetszik.

Tévedés. Az egyeztetésen meghallgatják a többiek véleményét és amiről úgy gondolják hogy befogadható, hasznos vagy értelmes és megvalósítható AZT beleveszik, az szerint megváltoztatják. De soha nem attól egyeztetés az egyeztetés, hogy a kormány megváltoztatja a szándékát és azt teszi amit az ellenzék vagy a tárgyalópartner szeretne. Nem ezért van kormányon, nem ezért ő a fenntartó, tulajdonos stb. hogy feladja a saját elképzelését és valaki másét valósítsa meg helyette.

2020. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
44%
Borzasztó naivak az emberek. Ez nem a szabadságról szól. Le akarják váltani az addigi őskomcsi vezetőséget, amely anno és azóta kifúrt mindenki mást, terrorizálja a diákokat, stb. Nincs köztük egy nemzeti sem. És emiatt tiltakozik egy egész egyetem... Ez nem normális.
2020. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
34%

#24 "És emiatt tiltakozik egy egész egyetem... "

A vicc az hogy még ez sem igaz. Csak vannak akik tiltakoznak és vannak akik nem mondhatják el a véleményüket. Bár páran már jelezték a dolgozók, oktatók közül is, hogy nem értenek egyet az egyetemfoglalással és inkább dolgoznának az új vezetés alatt helyette. Ahogy nem lehet tudni hogy a diákok közül mennyien támogatják az egészet és kik azok akik csak nem mernek ellene szólni és csak elviselik.

2020. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
#23 Viszont megállapodtak abban, hogy a kuratóriumi tagok közül nem is tudom hányat (nem akarok hülyeséget mondani) az egyetem választ. Viszont ez nem valósult meg.
2020. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
93%

Debreceni egyetem, x karának, x mesterképzését egyik napról a másikra kaszálták el.

Több tíz ember, 3 évnyi munkája volt benne. Minden kész volt, de állambácsi másként döntött.

Se egy indoklás, se párbeszéd. Semmi. (Gondolom több szakmunkás kell...)


Szóval, ja. Tudom milyen ha a fejed fölött döntenek. Nem jó érzés...

2020. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
88%
"Nincs köztük egy nemzeti sem", addig jó. Kezdek a falra mászni ettő.. nemzeti ez nemzeti az, akkor vagy jó ha nemzeti érzelmű vagy. Ezen a ponton nem is jelent semmit, csak lehet jobbra balra dobálni..
2020. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
15%
28, azért nem árt, ha vezető pozícióban lévő emberek nem hazaárulók, nem magyarellenesek, nem kommunisták, ha a jövő színészeit nem magyarellenessé, liberálissá nevelik át. Ha egy vezető magyarellenes, az nagy veszélyeket rejteget az országra nézve, sokat árthat neki.
2020. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
79%
Oh, szóval szerinted se a hazaáruló, hazudó, magyarellenes, populista Fidesznek kéne hatalmon lennie, ami 10 éve semmit nem tett pl az egészségügy és oktatás színvonalra hozásáért, ső ártott neki? Egyetértek, váltsunk már le ezt a veszélyes és kártékony bandát.
2020. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!