Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az SZFE...

Mi a véleményetek az SZFE kapcsán?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:10
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
12%
Egy félévet buknak ezzel. De, ha nekik megéri, akkor csinálják.
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
63%
Én most érzem először, hogy a Fidesznek van oka félni. Voltam a netadós tüntetésen is, nagy volt és erős, de most olyan összetartást érzek, amit még nem. Még fideszes ismerőseim is a fiatalok pártjára álltak, pedig eddig mindenben a kormányt támogatták (nem sok emberről van szó, kettőről). Szóval szerintem a kormány ezt nagyon benézte, egyszerűen túlléptek egy határon.
2020. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
10%
#52 Ez nem jött be ez a kamu szöveg. Ugyanis nekem meg az ellenzéki ismerőseim nagy része soha nem is hallott a történtekről és le se sz@rja mit csinálnak ott abban az épületben. sokan meg éppen úgy hülyeségnek tartják, mint a nem ellenzékiek.
2020. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
30%
52-es, mi itt élünk 3 utcányira, elég fura lenne, ha nem hallottunk volna róla. A stílusod egyfajta beismerés krumplibohóc :D
2020. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
23%
Kommunista kultúrharc.
2020. nov. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
31%

Ez akarna lenni a magyar BLM.

Neomarxista forradalom, csak nincs Magyarországon támogatottsága.

2020. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!