Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt, néhány nap hét...

Mi lesz itt, néhány nap hét múlva, ha Orbán Viktor teljes kijárási TILALMAT rendel el?

Figyelt kérdés

Már a hírekben is olvastam, hogy Orbán Ausztriát követi.


Az a sejtésem, hogy Orbán lehet bejelenti, hogy teljes 0-24 óráig tartó kijárási tilalom lesz, a bevásárló központok bezárnak és csak kis üzletek lesznek nyitva.


Magyarország szegényország, szerintem vége is lenne. Csőd. De tévedhetek is, meg ezt csak én sejtem, gondolom. De Orbán Viktórtól kitelik, hogy erre dönt.


Mi lesz, ha bejelenti, hogy el lesz rendelve az amit fent kérdezek?



2020. nov. 15. 12:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
62%

El mondták a bolt nem zár be .

Fodrászok, manikűrös stb .

Addig még kutyát lehet sétáltatni addig bagatell minden .

2020. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
86%

#8: "Szomáliában és Etiópiában is magasabb az életszínvonal",

azért ennyire talán még nem gáz, de hogy lassan Románia lehagy minket, és volt Jugoszláviai országok is utol érnek, ahol alig 20 éve háború volt...

2020. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%

Azok akik havi szinten fél vagy milliós fizetéssel vannak igazából otthonról is tudnak dolgozni. Azokat nem zavar 2-3 hét karantén .

Ausztria jóléti ország őket nem zavarja a zárlat ott mindenkinek meg van a pénze magyarán megengedhetik maguknak .

2020. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
9%

# 9:


"már most átlag 20% -al többe kerül minden mint 1 éve ilyenkor."


Egészen biztosan "minden"? Kapásból tudok mondani több olyan dolgot, amiért ma ugyanannyit fizetek, mint egy évvel ezelőtt...

2020. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
5%
Hogy mi lesz? Végre nyugalom és rend, valamint ahtékony védekezés a koronavírus ellen. A munkám ugyanúgy meg fog maradni home office-ban a többi meg nem érdekel. Azok a munkák amik egy ilyen új szituációt nem bírnak ki, azok nem képviselnek értéket, és hasznot a társadalomnak. Ergo nincs szükség rájuk. Az ilyeneket hagy ne sajnáljam már.
2020. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok, leközelebb nem szavazok a fideszre és más hasonló barátom is ezt mondja.


2022-ben pedig Orbánnak legyen kellemetlen, ahogy most nekünk miatta.


Én is voltam covidos egy hónapja. Olyan mint egy nátha.

2 nap láz, hidegrázás az rossz volt, másfél hét íz-szagzavar, aztán teszt pozitív, aztán meg szépen egyszer azt vettem észre, hogy már nincs tünetem semmi.

2020. nov. 15. 13:11
 17/52 anonim ***** válasza:
15%

De mondjátok már meg, hogy miért lenen csőd abból, hogy bezár két hétre a Tesco meg a lidl meg a többi?


Mert jönnek itt a paranoiás "bezárásrettegők" az államcsődlesznemelsznyugdíjmindmeghalkunkújraaaaa! De valahogy nem tudják megmondani, hogy miért is történne ez?


Ez effektíve csak a kereskedelmi szektorban dolgozókat érintené negatívan, de azokat sem rúgnák ki, csak átmenetileg kevesebbet keresnének.

2020. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
92%

"A munkám ugyanúgy meg fog maradni home office-ban a többi meg nem érdekel."


Hú azért vannak olyan lények, akik közelebb állnak a gerinctelenekhez, mintsem az emberekhez.

2020. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
85%
A paranoiás bezárkózó agyhalott ak ujjonganának (persze maszkban mert haegy pillanatra orr alá csúszik akkor kiirtja a fél országot). A többi normális meg vagy próbál túlélni vagy költözik Svédországba.
2020. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
75%
17-es neked meg fingod nincs a különböző szektorokról és az intézkedésekről sem.
2020. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!