Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt, néhány nap hét...

Mi lesz itt, néhány nap hét múlva, ha Orbán Viktor teljes kijárási TILALMAT rendel el?

Figyelt kérdés

Már a hírekben is olvastam, hogy Orbán Ausztriát követi.


Az a sejtésem, hogy Orbán lehet bejelenti, hogy teljes 0-24 óráig tartó kijárási tilalom lesz, a bevásárló központok bezárnak és csak kis üzletek lesznek nyitva.


Magyarország szegényország, szerintem vége is lenne. Csőd. De tévedhetek is, meg ezt csak én sejtem, gondolom. De Orbán Viktórtól kitelik, hogy erre dönt.


Mi lesz, ha bejelenti, hogy el lesz rendelve az amit fent kérdezek?



2020. nov. 15. 12:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
34%
HISZTI ÉS PICSOGÁS a neten! Azt máris megmondom az itteniek reakciója alapján. 🤣🤣🤣🤣🤣
2020. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
71%
Igen, az tényleg csak hiszti és picsogás, hogy rengeteg ember fog tönkremenni az agyatlan bezárkózás következtében, persze tudom semmi nem számít csak covidban ne haljon meg senki...
2020. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
12%

"persze tudom semmi nem számít csak covidban ne haljon meg senki..."


A gazdaságot újra lehet indítani egy halottat nem! Vagy tudsz valami tippet?

2020. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha tönkreverjük a gazdaságot, akkor annak a hosszútávú következményeiként mennyi ember hal meg, vagy csak kerül az utcára?
2020. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
6%

A Tescokat itthon nem zárták be tavasszal sem, szóval most sem fogják.


Nem kívánnék senkinek olyat, hogy veszítse el az állását, de veled kivételt teszek.

2020. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy az 1929-es nagy gazdasági világválság, is csak egy mese volt, igazából ott sem haltak éhen az emberek. A világválságok, és a gazdaságok összeomlása csak mese.
2020. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
37%
Ja és, ha a teljes bezárkózás nem okoznak k*baszott nagy problémákat, nem gondolod, hogy már fél éve be lennénk zárkózva? Ja bocsánat, te okosabb vagy a gazdasági szakembereknél is, ELNÉZÉST!
2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
33%
35! Erre csak ennyit mondok, és ez az, amit a buta kis agyatokkal fel kéne fogni, a halotton nem lehet segíteni, annak nem jó se az átképzés, se a segély, se a közmunka, se semmi, a halott halott, a munkanélkülinek meg lehet állást adni, ennyi. Ezt te is tudod, csak lázadoztok, mert kicsit kényelmetlenebb lesz az élet, és ti nem akartok lemondani a plázásáról meg tescozásról pár hétre, mert kit érdekel néhány tízezer hulla, ha az adventi bevásárlásról van szó...
2020. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

November 22.

Akkor is, ha elrendeli; akkor is, ha nem.

2020. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
30%

36! Ausztria példája ihlette a kérdést, ott bezárják a nagy bevásárlóközpontokat/áruházakat, tavasszal messze nem volt ennyi fertőzött meg halott.


"Nem kívánnék senkinek olyat, hogy veszítse el az állását, de veled kivételt teszek."


Sajnos nem fog menni a dolog épp az a baj, hogy túl sok a munkám, én ellentétben a sok itteni hülyével, olyan munkát végzek, amire mindig szükség van és lesz.


37! Most újra írjam le, amit már egyszer?


38! Ja és a sok tízezer halott meg a munkából több hétre kieső tízezrek, azok nem okoznak, értem! Amúgy de meg kellett volna lépni, csak ugye a politikusok fosnak az életszínvonal és népszerűség csökkenéstől, hát most nincs hová hátrálni, muszáj lesz, egy amcsi mikrobiológus mondta: Ha két hétre mindenki otthon maradna és tényleg csak az menne ki a házából, akinek muszáj, akkor azonnal véget érne a járvány, és kisebb gazdasági károk lennének, mint így. És maximálisan igaza volt.


De amúgy felőlem lázadozhattok itt, a vírus attól nem tűnik, a járvány meg nem csitul, és a politikusoknak is megjött végre az esze, de ha erre vágytok tessék, én ha ez az ára én akár egy évi fizetésemről lemondok ha kell, és az kell a járvány miatt. Ti megtennétek ugyanezt, akik még a szaros plázásáról sem vagytok hajlandók?

2020. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!