Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt, néhány nap hét...

Mi lesz itt, néhány nap hét múlva, ha Orbán Viktor teljes kijárási TILALMAT rendel el?

Figyelt kérdés

Már a hírekben is olvastam, hogy Orbán Ausztriát követi.


Az a sejtésem, hogy Orbán lehet bejelenti, hogy teljes 0-24 óráig tartó kijárási tilalom lesz, a bevásárló központok bezárnak és csak kis üzletek lesznek nyitva.


Magyarország szegényország, szerintem vége is lenne. Csőd. De tévedhetek is, meg ezt csak én sejtem, gondolom. De Orbán Viktórtól kitelik, hogy erre dönt.


Mi lesz, ha bejelenti, hogy el lesz rendelve az amit fent kérdezek?



2020. nov. 15. 12:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
29%

"Én is voltam covidos egy hónapja. Olyan mint egy nátha."


Sok tízezer ember van, aki meg vagy kórházba került miatta vagy a temetőbe vagy odafog. Már az elején ki lehetett számolni, hogy kb. 60-80 000 halottal kell számolni a járvány miatt, ha nem fékezik meg a terjedését. Most járunk kb. 4-5%-os átfertőzöttségnél (bár erről vita van) és van háromezer halottunk. Komolyan le akarjuk tesztelni, hogy összejön-e ez a 60-80 ezer?

2020. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

#14: pl. Gumi kesztyű, kézfertőtlenítő? :-D

Oké, ez vicc kategóriába emelték ennek árait, 10× -es szorzóval.


Van persze pár dolog, ami nem vagy még nem változott.

Mert még nem érinti a USD/EUR árfolyam változás, mert pl. régi készlet.

De olyan ami pl. minden napi élethez kell, nem évekig tárolható, azoknál pedig van ami már 50% -al is többe kerül mint 1 éve.

Ezért írtam hogy átlag. ;-)

2020. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

#15, #17.


Én sem keresek rosszul, van tartalékom is, de az ilyen magatartással titeket lakattal zárnálak be a saját lakásotokba, enni-inni nem adnék nektek három hétig vagy egy hónapig ameddig ez tart.

2020. nov. 15. 13:16
 24/52 anonim ***** válasza:
7%
20! De látod ez az te is itt rettegsz, de csak ennyit tudsz ide vakkantani, hogy én mit nem tudok, azt kéne megmondani, hogy miért is lenne itt "nemezethlálmegállamcsődésatöbbbiiiiii" de ezzel a kis "rettegők" mindig adósok maradnak.
2020. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
68%
24-es fú te iszonyatosan buta vagy, atyaég:D
2020. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
35%
Miért kérdező te csak a Tescoban tudsz vásárolni enni-inni valót három hónapig?
2020. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, én az orosz vakcina mellékhatásait is rajtuk tesztelném.
2020. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
93%

Ha bezárnak az áruházak holnap reggeltől, ezt pl. ma kijelenti Orbán, este 8 után.

Holnap megrohamozzák a kiskereskedelmi boltokat, és mindent felvásárolnak az emberek, és akár tömegverekedés is lehet egy guriga WC papírért, aminek az ára 2000Ft/tekercs, kb. ez lenne.


Illetve, akik áruházakba dolgoznak, azok jó eséllyel számíthatnak fizetés nélküli szabadságolásra, max ha álló időt tudnak fizetni ha az állam fedezi azt az áruháznak...


Ha pedig nincs kereskedelem, nincs értékesítés, nincs szükség termelésre, és így a termelői oldalt is leállások jönnek.

2020. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
9%
25! Ja annyira buta, hogy nem is tudjátok megmondani, hogy miért is! Én elmondtam, hogy a bezárásrettegők miért buták, még továbbra is várom, hogy ők is elmondják én miért vagyok az, mert arról mind hallgat, csak el kéne hinnem, hogy a ittennemezthalálésállamcsődleszhabezárnakaplázákmegatesco
2020. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

#26.


Majd azt én tudom, hogy mit csinálok.


Én is dolgoztam homeoffice-ben otthon március 16-tól júliusig, azóta bent a melóhelyen, most nem kell "homeoffice" -zni.


De látom mi történik.

Éttermek, boltok, konditermek mennek tönkre Orbán miatt.

2020. nov. 15. 13:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!